Sari la conținut

iar bem deseara?


rontz
 Share

Postări Recomandate

Raul, nu intelegi ca Sorinel ne confunda cu unii care chiar isi permit asemenea rasfaturi vineri seara cand la noi se pune problema cat e berea colo si dincolo!

Asta-i adevaru' cu asta defilam...

Altfel ideea e frumoasa,dar eu nici daca imi permit drumu, nu imi permite buleftrica la javasaki. :D

gresesti. eu am bani de bere SAU benzina. Alegerea mea e benzina. si ajunge pentru cheia si retur.

 

Sorinake

 

later edit: si cu buleftrica, sigur nu-i complicat, si sigur sunt destui care pot sa te ajute. nu-i asa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Altfel ideea e frumoasa,dar eu nici daca imi permit drumu, nu imi permite buleftrica la javasaki. :D

Ba iti permite numai ca pe timp de noapte trebuie sa o tii in ture si sa te dai pe langa unul cu un proiector bun :D

Daca esti cuminte promit ca iti pun si pinion de fuga sa ii alergi pana le ies segmentii pe toba :laugh:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haidetz ba la mine la tzara :D

sa-i facem in ciuda lu baiazidu. la 16km de campina spre doftana :D da e o casuta micaaaa cu o cameraaaaa micaaaaa si o curte maaaaaaaaaare. Am si gratar acolo :D, si e goala casuta.

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee, placebo, lasa ca tu esti ocupat cu alegerile papale!!! zi-ne pe cine ai pariat si lasa ca e biserica la cheia si la campina. La concert nu e. Si vezi ca nu ai inteles pe deplin pe tutea :D

 

Sorinake :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake, daca nu ploua mergeam la Cheia si eu (si-asa trebuie sa probez amortizorul de ghidon pe care am dat o suma obscena :D :D :laugh: )

 

asa ... voi trece pe la etrusco (sper de data asta nu asa pe fuga ca sapt. trecuta) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, io unu chiar m-as baga cu Sorinake. Are omu "un punct acolo". Mai mult bem bere decat sa ardem gaz in motoreta... :D Pacat ca maine tre sa plec acasa, vreo 360km, sa fac RARu la moto si va fi o gaura majora in bugetu de plimbare dupa asta.

 

Next time io ma bag la plimbarica. Count me in.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal .. vin si eu cu o idee de bar misto , eu unu am fost si mi s-a parut super misto , poate il stiti .. se numeste parca beraria germana si e pe undeva pe langa casa popurului. Mi-a placut f. mult berea nefiltrata, cred ca e din cazanele proprii ( un pic cam scumpa, e drept, ex: 75000 halba la litru, sau 250 metru de bere unde intra cam 11 halbe mici ) Idee e ca e f.f.f. mare, chiar mai mare decat baza militara, si e o atmosfera daia de taverna germanica medievala. Eu unu o recomand .... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai dicutat despre ea! E pe calea Rahovei (prin spatele casei academiei) E beton! Dar preturile sunt.... :D . Costa un suc/ o bere cat un tren cu bani (cu tot cu pretzul trenului :D ) .

 

Harta astora mi se pare cam aiurea (cunosc zona, dar nu-mi dau sema exact unde e dupa harta astora. E undeva pe linia trasata cu rosu).

post-13-1113573050_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misha' , draga, incerci degeaba!Nu vezi ce motoristi rai avem!! :D :laugh:

La dans (ca in fire sau in baza e super) nu vor, la bauta in berarie(unde cred ca o sa ajung diseara) sau in corint nu, la un biliard ceva tot nu! :D Ei vor pizza.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...