Sari la conținut

Caut parteneri de mers pe Transfagarasan


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

deal all bre:)

@BD: promit ca nu te pozez cand te pishi decat daca esti la fro' kaskada, ceva natural, frumos, belea, cu brazi, caprioare si parshi:) Word!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si anul trecut am schiat si anul asta voi schia pana prin mai-iunie in Fagaras :lol: Inca eu caut o solutie sa pun schiurile pe moto :lol:

 

P.S. La cata zapada e, abia dupa mijlocul lui iunie ar deschide, insa nu e ceva sigur. Plus ca anul trecut ne cataram pe gheata in tunel prin iunie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Frumos traseu ati ales dar aveti grija ca pana la sfarsitul lunii Iunie este destul de greu din cauza zapezii.Astazi am cativa prieteni care au plecat spre Balea lac si zapada este de 2 metri ceea ce inseamna ca nu va avea timp sa se topeasca pana la sfarsitul lui Mai inceputul lui Iunie.La sfarsitul lunii Iunie ma bag si eu dar as prefera sa merg pe Brasov daca e cineva interesat astept un PM. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin august am si eu concediu. Daca e voie si se poate ...

Dar poate o combinam si cu intilnirea de la Brasov, ca tare mi-ar place.

Disclaimer: nu promit sus si tare, am un servici nabadaios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, si eu am un serviciu cu draci pe el, dar oricum mergem intr-un week-end, cu plecare sambata in the morning si venire duminica seara... putem sa ne intoarcem pe varianta Brasov, nu e nici-o problema din punctul meu de vedere...

 

Up the irons! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce am venit de la un drum pe Transfagarasan, si la cata zapada e.... mai in vara va fi tura :lol: Pana la Capra am trecut de zapezi de inaltimea a 2 camioane, langa shosea. Si se circula pe o singura banda in mai multe locuri. Dar vreme buna si zapada beton de schi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...