Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

He he he...uite-l pe Superman in actiune... :) :P

post-8378-1203790571_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama, quelle promptitude. Lasa oamenii sa-si revina, caci a iesit de-a dreptul laser! Astept reload oricand, camashutza funky si-a facut treaba cu gratie, super chef nene :) Ras cu lacrimi la parada moto cu pijamale...si-n Ironi City nu mai zic. Avem ce povesti la vreo patru generatii de-acum inainte... :)

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat vreo 10-11 insi in pijamale pe motoare, ne-am intalnit la Arc iar de-acolo am mers la Paw. Nu pot sa va spun comedie ce-a fost pe drum, cred c-am fost vedetele serii, bikeri in pijamale... :)

 

Party-ul in sine a fost inca un eveniment de succes marca "Paw Waw"...unii din baieti n-au avut pijamale asa ca si-au luat camasile de noapte ale mamelor, bunicilor. Am dibuit si vreo doi Mujahedini pe-acolo. Bine, numai Emi parea mujahedin, precinul era mai degraba o "bunicuta" tanara si bine facuta :P

 

Noro a facut senzatie in postura de mosh, cu halatul, palaria si bastonu-i aferent. Ochelarii de "cocalar" i-au dat un plus aparte de sharm, a avut priza la tinerele din Iron City. :)

 

"Proud to be gay", melodia de la 12 de semnatura a clubului, a avut o semnificatie aparte aseara, avand in vedere ca pe scena s-au suit "bunicutele" noastre motocicliste...

 

A fost de mare angajament party-ul, acu' ne pregatim sufleteste pentru urmatorul... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat vreo 10-11 insi in pijamale pe motoare, ne-am intalnit la Arc iar de-acolo am mers la Paw. Nu pot sa va spun comedie ce-a fost pe drum, cred c-am fost vedetele serii, bikeri in pijamale... :D

 

Party-ul in sine a fost inca un eveniment de succes marca "Paw Waw"...unii din baieti n-au avut pijamale asa ca si-au luat camasile de noapte ale mamelor, bunicilor. Am dibuit si vreo doi Mujahedini pe-acolo. Bine, numai Emi parea mujahedin, precinul era mai degraba o "bunicuta" tanara si bine facuta :jump:

 

Noro a facut senzatie in postura de mosh, cu halatul, palaria si bastonu-i aferent. Ochelarii de "cocalar" i-au dat un plus aparte de sharm, a avut priza la tinerele din Iron City. ^_^

 

"Proud to be gay", melodia de la 12 de semnatura a clubului, a avut o semnificatie aparte aseara, avand in vedere ca pe scena s-au suit "bunicutele" noastre motocicliste...

 

A fost de mare angajament party-ul, acu' ne pregatim sufleteste pentru urmatorul... :lol:

Momentul cel mai culminant a fost in benzinarie unde toata lumea se uita la noi :P :) cat despre melodia de la ora 12 trebuie mentionat si dansul sustinut de zanul care a incantat publicul :haha:

Foarte tare petrecerea...la mai multe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...