Sari la conținut

Bucuresti - Vama Veche 23 Sau 24 Feb


ianachim
 Share

Postări Recomandate

PLECARE LA 8.30- 9.00 MOL AUTOSTRADA

VAMA POZE PLAJA LINISTE PESCARUSI 30 MIN.

INTOARCERE IN CONSTANTA MASA LA SCAPINO

RETUR BUCURESTI

NU MERGEM PE DRUMUL VECHI CA NU STIU INCA DACA E SAU NU GHEATA PE PORTIUNILE NECIRCULATE

EU UNUL PLEC SI SINGUR

CU CAT MAI PUTINI CU ATAT MAI BINE

NU DE ALTA DAR VREAU SA FIE LINISTE PE PLAJA DE LA VAMA :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLECARE LA 8.30- 9.00 MOL AUTOSTRADA

VAMA POZE PLAJA LINISTE PESCARUSI 30 MIN.

INTOARCERE IN CONSTANTA MASA LA SCAPINO

RETUR BUCURESTI

NU MERGEM PE DRUMUL VECHI CA NU STIU INCA DACA E SAU NU GHEATA PE PORTIUNILE NECIRCULATE

EU UNUL PLEC SI SINGUR

CU CAT MAI PUTINI CU ATAT MAI BINE

NU DE ALTA DAR VREAU SA FIE LINISTE PE PLAJA DE LA VAMA :cheers:

 

 

salutare cred ca te-nsotesc sigur dar duminica dimineata alt traseu nu vrei am mai fost anul asta de vreo 2-3 ori la mare poate gasesti altceva te salut Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLECARE LA 8.30- 9.00 MOL AUTOSTRADA

VAMA POZE PLAJA LINISTE PESCARUSI 30 MIN.

INTOARCERE IN CONSTANTA MASA LA SCAPINO

RETUR BUCURESTI

NU MERGEM PE DRUMUL VECHI CA NU STIU INCA DACA E SAU NU GHEATA PE PORTIUNILE NECIRCULATE

EU UNUL PLEC SI SINGUR

CU CAT MAI PUTINI CU ATAT MAI BINE

NU DE ALTA DAR VREAU SA FIE LINISTE PE PLAJA DE LA VAMA :cheers:

 

 

 

 

pai daca vrei sa fii singur trebuia sa iti trimiti tie un PM! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu' vroia sa zica ca nu vrea gasca mare. si il inteleg perfect. cu cat sunt mai multi, cu atat sunt mai multe opinii, pareri, samd.

mereu am zis ca o gasca de max 4 mobre e bine sa pleci la drum.

 

@ianichim...daca vrei tinem legatura cumva, si ne intalnim pe undeva pe traseu. poate facem cativa km impreuna. macar cat sa iti admir vaca. daca mai vine si nenea cu RT-ul cu atat mai bine. :cheers:

 

cat despre gheata pe drumul vechi, stai linistit. daca cumva a fost gheata, acum a disparut. mai mult sa belesti ochii cand vii, pe autostrada, caci banda 1 este cam plina cu gropi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INDIFERENT DE CINE CE SI CUM MERGE

DUMINCA SE PLEACA LA MARE DACA DRUMUL ESTE OK

 

SPUN NU MULTI PT CA VREAU SA MERG NU SA ASTEPT COLOANA SA AJUNGA

 

DECAT SA NE STRANGEM 20 SI SA STAU 1 ORA IN BENZINARIE PREFER 4 CARE AU ACELASI RITM

CINE SE SUPARA ASTA E

 

INCA NU SUNT HOTART PE UNDE AUTOSTRADA SAU CU BACUL MACAR LA DUS ZIUA ESTE INCA PREA MICA SI DIM F DEVREME E MAZGA

 

MARE PT CA LA MUNTE AM FOST ASTA E

BAFTA SI VREME BUNA

SCRIU SI EU PROSTI CA DUPA O ZI DE SCHII ABIA MAI STAU

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INDIFERENT DE CINE CE SI CUM MERGE

DUMINCA SE PLEACA LA MARE DACA DRUMUL ESTE OK

 

SPUN NU MULTI PT CA VREAU SA MERG NU SA ASTEPT COLOANA SA AJUNGA

 

DECAT SA NE STRANGEM 20 SI SA STAU 1 ORA IN BENZINARIE PREFER 4 CARE AU ACELASI RITM

CINE SE SUPARA ASTA E

 

perfect de acord. din proprie experienta. eu va astept daca vreti sa mergem impreuna spre vama...nu ma pasioneaza asa mult sa merg in vama(iar), ci vreau de fapt sa stau la o tuica cu niste BMW-isti. mai ales R-uri. :cheers:

daca vreti lasati niste nr de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=177755

[/

 

 

 

 

salutare poate renuntam la aut si mergem buc galati, macin ,constanta daca vreti neaparat e mai frumos decit pe aut pe aut mergem mai mereu traseul e super lam facut de mai multe ori la galati stiu un loc unde se minanca bine specific pescaresc voi hotariti ce hotariti aia facem va salut Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galati! In sfirsit un traseu nou! Nu stiu ce tot faci tu acolo Pompi de tot o iei in directia aia, dar mie imi place ideea! Vroiam oricum sa ies undeva miine, asa ca hai la Constanta prin Galati! Ce ziceti, mergem? Asta daca primiti si pitici ne- BMW-isti...... :) Adica daca nu intentionati sa mergeti cu mult mai mult de 120, ca sa ma pot tine dupa voi...... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista 2 excursiila mare

una pe autostrada si pana in constanta

si una pe ocolite pana in vama veche

 

CEA DE VAMA VECHE PLEACA LA 8.30 MAX 8.45 (SFERTUL ACADEMIC)

DE PREFERAT MOTOARE ENDURO CU SUSPENSII SETABILE ASFALT VA FI PE TOT DRUMUL DAR MAI "BULIT"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drum bun,nu am motor de enduro :P

ma duc pe autostrada cu celalalt grup

 

:)

 

 

 

salutare la 8\30 voi fii la mol la benzinarie pe drumul vechi nu merg am mers si cunosc soselele noastre voi hotari la fata locului aut sau galati eu sint dispus a merge mergind prin dobrogea o sa fim incintati va salut pe miine Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu, enduro sau nu, vedem la fata locului daca va pot insoti sau nu. dar ca sa nu astept in alt loc: molul e chiar la inceputul autostrazii, sau e bernzinaria aia de la ultima intersectie mare inainte de linia dreapta spre autostrada?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galati! In sfirsit un traseu nou! Nu stiu ce tot faci tu acolo Pompi de tot o iei in directia aia, dar mie imi place ideea! Vroiam oricum sa ies undeva miine, asa ca hai la Constanta prin Galati! Ce ziceti, mergem? Asta daca primiti si pitici ne- BMW-isti...... :) Adica daca nu intentionati sa mergeti cu mult mai mult de 120, ca sa ma pot tine dupa voi...... :P

 

 

 

 

salutare daca vom merge cam 700 km e toata distractia chiar mai bine apropo de traseu caut si eu locuri noi poate facem anul asta si-o clisura a dunari pe malul romanesc cit si pe cel sirbesc traseu de vis eu merg si mofturi nu fac calatorului ii sta bine cu drumul pe miine Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, io va astept...dati un telefon cand ajungeti in CT. am vb si cu @DORUMASTER. ma voi intalni cu el. sper.

drum bun maine.

 

aveti nr meu in semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...