Sari la conținut

Ture Moto


aditorpan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Piciule ce invidios am fost azi pe tine prin ms ....ce lejer te plimbai tu cu motoru prin trafic si eu am facut radacini la semafor ..... :) ....data viitoare ma dau jos din masina si ma urc la tine pe motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piciule ce invidios am fost azi pe tine prin ms ....ce lejer te plimbai tu cu motoru prin trafic si eu am facut radacini la semafor ..... :) ....data viitoare ma dau jos din masina si ma urc la tine pe motor :lol:

 

:( haide,ca te primesc :lol: :D

 

Alte poze am mai pus aici:

 

/index.php?...20#entry1224633

 

 

:lol:

 

frumos,frumos.Cand mai inaintez si eu in varsta o sa ne vedem la o tura in Alpi :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine de dimineata vine cineva la o tura pe traseul: Toplita-Monument-Lacul Iezer-Exploatarea de sulf-Gura Haiti-Panaci-Bilbor ????? E tura de soft enduro exclusiv pe drumuri forestiere.

Tel. 0741091481

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine de dimineata vine cineva la o tura pe traseul: Toplita-Monument-Lacul Iezer-Exploatarea de sulf-Gura Haiti-Panaci-Bilbor ????? E tura de soft enduro exclusiv pe drumuri forestiere.

Tel. 0741091481

:D

 

 

Ma io ma bag numa sa vedem ora de plecare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocosule ....ai scapat de ploaie pe cand eu zici ca am facut contract cu ea pe Valea Salardului si dupaceia pe drumul de intoarcere ....macar am prins vreme buna pe Valea Bistrei si am putut incerca si eu cauciucul nou....beton :unsure: .....am sa pun si eu poze cand reusesc sa le descarc ....la mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE !!!

 

Din cauza faptului ca la Sala Polivalenta are loc CAMEX - ul, intalnirea motociclistilor nu mai poate avea loc in acea locatie, asa ca am stabilit noul loc de intalnire la intrarea in vechea Piata de vechituri, sub podul peste raul Mures (podul care face legatura cu "Cartierul Unirii").

Deci intalnirea motocilistilor va avea loc intre orele 16,30 - 17,00 sub podul Mures, intrarea spre Piata de vechituri (Ocska piac).

Va astept !

 

Scuze ca m-am bagat peste topicul vostru !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Otto te astept pe la magazin... am primit ceva ce iti vine super pe CBR :blink:

 

 

PS: Care mai vreti Motul... Gh Doja, 210 :laugh:

 

Poftiti ca e proaspat :)

post-15129-1212573242_thumb.jpg

post-15129-1212582813_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-34930-1213347805_thumb.jpgpost-34930-1213347732_thumb.jpg

O scurta tura pe Valea Salardului impreuna cu Adi .... cu oprire la stana din imagine ptr niste cash si urda proaspat facute :friends: ....

cam pustiu pe acolo,unde erau oile?sau macar ciobanu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dimineata merg pe la piata , poate se indragostestete careva de motoru meu si il vrea acasa , si sa ma uit de o casca , iar apoi pe la 10-11 merg pana la Reghin

ia zi,ce ai mancat azi la amiaza?ce iti pregatesti maine de dimineata?cum iti plac ouale?fierte sau prajite?ce sapun folosesti?daca tot e jurnal aici sa fie complet macar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...