Sari la conținut

VINERI SEARA IN ETRUSCO


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tin sa-mi cer scuze oficial fata de domnul Joe cel Negru ca nu am putut onora intalnirea de vineri cu el in sus-numita locatie si inca ceva:nu se mai face bre odata cald sa stam si noi la terasik?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fo shi io vineri....l-am cunoscut pa dead man, da in rest la salut nu prea se raspundea, oamenii se uitau neincrezator :lol: , poate pentru ca nu aveam motor, sau poate nu eram imbracat corespunzator

asta e, am baut o bere , am mancat o pizza, au facut misto de mine prietenii (care au venit cu mine....iar restu au aflat mai tarziu ca sa rada si ei), dupa care am plecat acas ca berea e mai ieftina si fotoliul mai confortabil :lol: :lol:

da sa stiti ca io nu renunt....poate data viitoare o sa cunosc mai multa lume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fo shi io vineri....l-am cunoscut pa dead man, da in rest la salut nu prea se raspundea, oamenii se uitau neincrezator :lol: , poate pentru ca nu aveam motor, sau poate nu eram imbracat corespunzator

asta e, am baut o bere , am mancat o pizza, au facut misto de mine prietenii (care au venit cu mine....iar restu au aflat mai tarziu ca sa rada si ei), dupa care am plecat acas ca berea e mai ieftina si fotoliul mai confortabil  :lol: :lol: 

da sa stiti ca io nu renunt....poate data viitoare o sa cunosc mai multa lume

doar n-oi vrea sa te iei de gat cu toata lumea de la prima intalnire!!!!

 

 

sa-tzi explic cum mi-am facut io intrarea:

 

vin cu taxiul, aveam doar 500.000 shi nu avea sa-mi dea rest, cobor, ma duc la masa, salut, io sunt mihai sau D_M_W de pe forum .nu avetzi 100.000 pana schimb!!!

 

 

s-a uitat rontz stramb la mine :lol: :lol: :lol: :P( cine dracu mai e shi asta???) , da m-a imprumutat!!!!

 

 

:lol: :lol: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal din nou, ca de vreo 2 sapt nu am mai scris...

 

@DMW: te-am imprumutat pt ca am vazut ca s-au scormonit Bogdan si Otomanu (parca) dupa bani si nu au gast, ca altfel... cum de ai prins privirea aia, ca io incercam sa fie cat mai scurta si mai putin vizibila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar dupa surle si trambite nici urma de petrecere in Etrusco dar nu mi-a parut rau ca am ajuns pe acolo pt. ca astfel am avut ocazia sa mai cunosc si eu lumea.

De ex pe DMW in exercitul muncii... :lol: :lol:

post-13-1114449849_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptiu, la câte absenţe am, rămân corijent :lol:

 

am zis că mai bine merg acasă la ai mei, ca să nu îmi strige dup-aia că am preferat să merg la mare de 1 mai în loc să vin acas'.

 

da nu-i broblem, începe sezonul cald, ne vedem la terase...

 

Don Leoncio, tată, cum bre nu îţi aminteşti niciodată :lol: ce faci vinerea ? :lol: că se pare că nu o duci rău la party-uri...

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, sincer sa fiu ramasesem TAMPIT... ma gandeam ca poate cunoste pe cineva shi nu m-am prins eu dar...

 

Oricum TUPEIST baiatul DMW... :laugh:

nu shtiu cum ai ramas tu :lol: :P , da eu nu sunt tupeist :lol: :lol: :ok:

 

daca nu imi imprumuta cineva bani atunci PENTRU 5 MINUTE, NU MAI MULT A DURAT PANA I-AM INAPOIAT, ma duceam acasa shi nu mai era nici un fotograf prin zona pana aparea droq' :lol: :lol:

 

 

Drogg, da ce fatze aveam in poza aia noi doi...

 

shi se spune fetze :P X-(

 

 

:lol:

 

De ex pe DMW in exercitul muncii...

 

multzumesc pentru reclama :birthday: eu nu beau, nu fumez

 

poza arata de parca ar fi ruda cu PHOTOSHOP :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...