Sari la conținut

M-am Batut Cu 2 Indivizi Cu Un Jeep


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

sunt plin de nervi asa ca ma ierati daca o sa fiu cumva incoerent. aseara pa la ora 23, pe ion mihalache, fost 1 mai, de la piata Victoriei catre linia tramvaiului 41. In fata mea, peprima banda, un jeep alba, cel mai probabil Q7, da brusc semnal stanga si intoarce, fara sa se asigure. am franat in ultimul moment si l-am claxonat. cel de la volan mi-a raspuns si el cu claxoane si cu semne obscene, dupa care a accelerat spre piata victoriei. M-am luat dupa ei si i-am ajuns la semaforul de la ciuperca. le-am dat un picior in usa, nu foarte tare, asa de avertisment. cel din stanga s-a dat jos cu vadite intentii sa ma atace. i-am dat un pumn in stomac. Cel din dreapta a coborat inarmat cu o lanterna imensa, foarte lunga, gen baston. A inceput sa ma loveasca. Eu imi dadusem casca jos ca fraierul, si m-am aparat cu mainile. lovea atat de tare, incat a trebuit sa ma retrag, pt ca mi-era teama ca o sa-mi rupa antebratele. AM luat si eu casca si l-am lovit pe unul dintre ei, nu mai stiu care, dar nu foarte eficient pt ca nu puteam sa o tin bine. cel cu lanterna continua sa incerce sa ma loveasca, eu am fugit pe trotuar, moment in care mi-a daramat cu piciorul motocicleta pe care o lasasem pe cric. s-a rupt scarita din fata si maneta de la ambreiaj. Mentionez ca cei doi erau straini, vorbeau engleza cu accent francez. dupa ce mi-au daramat motorul s-au urcat in masina si s-au carat. Desi vis avis de locul in care ne aflam erau foarte multi oameni in statie, nimeni nu s-a bagat. Nici ei, nici taximetristii care erau in zona. Cred ca masina era un Audi q7, cu nr B 42 PDW. nu pot sa bag mana ion foc nici pt marca, nici pt nr. Stiu ca poate unii o sa spuneti ca am meritat-o. Va rog ca cei care cred ca am procedat bine sa ma ajute sa gasesc masina, si pe toti ceilalti sa ma ajute sa imi repar motorul. Imi trebuie scarita de la pilot si maneta de ambreiaj. Motorul este o honda Cb 500 din 99. Credeti ca scarita se poate lipi cu ceva gen poxipol?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt plin de nervi asa ca ma ierati daca o sa fiu cumva incoerent. aseara pa la ora 23, pe ion mihalache, fost 1 mai, de la piata Victoriei catre linia tramvaiului 41. In fata mea, peprima banda, un jeep alba, cel mai probabil Q7, da brusc semnal stanga si intoarce, fara sa se asigure. am franat in ultimul moment si l-am claxonat. cel de la volan mi-a raspuns si el cu claxoane si cu semne obscene, dupa care a accelerat spre piata victoriei. M-am luat dupa ei si i-am ajuns la semaforul de la ciuperca. le-am dat un picior in usa, nu foarte tare, asa de avertisment. cel din stanga s-a dat jos cu vadite intentii sa ma atace. i-am dat un pumn in stomac. Cel din dreapta a coborat inarmat cu o lanterna imensa, foarte lunga, gen baston. A inceput sa ma loveasca. Eu imi dadusem casca jos ca fraierul, si m-am aparat cu mainile. lovea atat de tare, incat a trebuit sa ma retrag, pt ca mi-era teama ca o sa-mi rupa antebratele. AM luat si eu casca si l-am lovit pe unul dintre ei, nu mai stiu care, dar nu foarte eficient pt ca nu puteam sa o tin bine. cel cu lanterna continua sa incerce sa ma loveasca, eu am fugit pe trotuar, moment in care mi-a daramat cu piciorul motocicleta pe care o lasasem pe cric. s-a rupt scarita din fata si maneta de la ambreiaj. Mentionez ca cei doi erau straini, vorbeau engleza cu accent francez. dupa ce mi-au daramat motorul s-au urcat in masina si s-au carat. Desi vis avis de locul in care ne aflam erau foarte multi oameni in statie, nimeni nu s-a bagat. Nici ei, nici taximetristii care erau in zona. Cred ca masina era un Audi q7, cu nr B 42 PDW. nu pot sa bag mana ion foc nici pt marca, nici pt nr. Stiu ca poate unii o sa spuneti ca am meritat-o. Va rog ca cei care cred ca am procedat bine sa ma ajute sa gasesc masina, si pe toti ceilalti sa ma ajute sa imi repar motorul. Imi trebuie scarita de la pilot si maneta de ambreiaj. Motorul este o honda Cb 500 din 99. Credeti ca scarita se poate lipi cu ceva gen poxipol?

Maneta de ambreiaj gasesti sigur pe louis.de (motolouis.ro in Vitan si iti vine in mai putin de 3 saptamani fara taxe aditionale), de scarita nu stiu ce sa spun. In rest habar n-am, ca eu am 54kg si nu indraznesc sa ma iau nici de aia cu Dacia asa ca mai degraba sun la 112 daca mai apuc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat eu maneta dintr-un magazin (au multe pe stoc) pt hornetul meu...cred ca este identica....cam 70RON....da-mi pm si detaliez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU incerca sa lipesti cu poxipol sau ceva de genu pt ca nu o sa reziste.

Si eu am avut azi un conflict cu unu cu conserva ( era sa intre in mine ) opresc la trecere de pietoni si aud un scartait de roti cand ma uit in oglinda un martalog cu conserva venea spre mine sanie . am mers eu pe o banda si cel cu care eram pe alta banda ( mergand cu 30 km/h )sperand ca se va da jos sal intreb ce ii in capu lui .

Da si eu am acest obicei sa ma iau de astia cu conservele care is inconstienti si nu ii intereseaza de viata noastra . nu ii primu meu incident. eu imi fac loc pe motor de o bata de basebal.

Daca conservisti nu inteleg ca si noi avem aceleasi drepturi ca si ei... trebuie sa ne inpunem drepturile cu forta.

 

:wave: :D :D pt cei cu q7

 

si pt noi .... :cheers: astfalt uscat si fara incidente :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii...pana aseara eram adeptul bataii sportive. fara arme si fara smecherii. dar credeti-ma ca am niste guguloaie pe antebrate, cam asa cum sunt umflaturule cand te lovesti la cap. mi se pare cel mai necinstit mod sa lovesti cu diverse obiecte. cel mai rau imi pare

pt moto/.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii...pana aseara eram adeptul bataii sportive. fara arme si fara smecherii. dar credeti-ma ca am niste guguloaie pe antebrate, cam asa cum sunt umflaturule cand te lovesti la cap. mi se pare cel mai necinstit mod sa lovesti cu diverse obiecte. cel mai rau imi pare

pt moto/.

 

si mai erau si 2 .... asta nu suport nici yo cand te certi cu cineva in trafic , si te indepartezi putin de mobra , poc o da pe jos sau ii face ceva , si yo am fost patit , doar ca invers scuteru era jos, ala l`a ridicat si la "parcat" langa bloc , dar l`am recuperat fara probleme :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu asa bre :cheers: ... mai sigur si mai inteligent :D ii ajungi din urma si cu un mic briceag le tai o roata ...introci si o tai spre casa :cheers: si sa vezi ce razi la urma :D asta daca nu apuca sa-ti ia nr :wave:). Nu uitati intr-o masina intra mai multe obiecte contondente decat intr-un scuter asa ca aveti grija :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt plin de nervi asa ca ma ierati daca o sa fiu cumva incoerent. aseara pa la ora 23, pe ion mihalache, fost 1 mai, de la piata Victoriei catre linia tramvaiului 41. In fata mea, peprima banda, un jeep alba, cel mai probabil Q7, da brusc semnal stanga si intoarce, fara sa se asigure. am franat in ultimul moment si l-am claxonat. cel de la volan mi-a raspuns si el cu claxoane si cu semne obscene, dupa care a accelerat spre piata victoriei. M-am luat dupa ei si i-am ajuns la semaforul de la ciuperca. le-am dat un picior in usa, nu foarte tare, asa de avertisment. cel din stanga s-a dat jos cu vadite intentii sa ma atace. i-am dat un pumn in stomac. Cel din dreapta a coborat inarmat cu o lanterna imensa, foarte lunga, gen baston. A inceput sa ma loveasca. Eu imi dadusem casca jos ca fraierul, si m-am aparat cu mainile. lovea atat de tare, incat a trebuit sa ma retrag, pt ca mi-era teama ca o sa-mi rupa antebratele. AM luat si eu casca si l-am lovit pe unul dintre ei, nu mai stiu care, dar nu foarte eficient pt ca nu puteam sa o tin bine. cel cu lanterna continua sa incerce sa ma loveasca, eu am fugit pe trotuar, moment in care mi-a daramat cu piciorul motocicleta pe care o lasasem pe cric. s-a rupt scarita din fata si maneta de la ambreiaj. Mentionez ca cei doi erau straini, vorbeau engleza cu accent francez. dupa ce mi-au daramat motorul s-au urcat in masina si s-au carat. Desi vis avis de locul in care ne aflam erau foarte multi oameni in statie, nimeni nu s-a bagat. Nici ei, nici taximetristii care erau in zona. Cred ca masina era un Audi q7, cu nr B 42 PDW. nu pot sa bag mana ion foc nici pt marca, nici pt nr. Stiu ca poate unii o sa spuneti ca am meritat-o. Va rog ca cei care cred ca am procedat bine sa ma ajute sa gasesc masina, si pe toti ceilalti sa ma ajute sa imi repar motorul. Imi trebuie scarita de la pilot si maneta de ambreiaj. Motorul este o honda Cb 500 din 99. Credeti ca scarita se poate lipi cu ceva gen poxipol?

 

Eu v-am zis sa incepem sa umblam cu bate de baseball in spate, macar asa de showoff. Am evita multe incidente neplacute. Ia gandeste-te cum ar fi ca la spot tu fiind cu conserva sa auzi galagie si de-odata sa apara vreo 3-4 motociclisti cu bate in spate. Care ar mai comenta atunci? Numai cei cu pistoale :cheers:

 

Nu pot sa bag mana in foc ca era un Q7, mie mi-a marut mai degraba un Touareg dupa forma farurilor, dar am vazut un jeep alb ( ma rog alb murdar din ala mai galbui asa) si cred ca avea acelasi numar, cel putin de terminatie sunt sigur (PDW), care era stationat ca ca boul exact pe banda 2, intre Obor si Dimitrov, pe sensul de mers inspre Dimitorov. Toti il depaseau, toti il claxonau, nimic insa. Erau tot 2 insi inauntru, mai scunzi cred pentru ca nu se vedeau capetele de tetiere bine, mai era si geamurile fumurii. Sper sa nu ma insel dar e posibil sa fi fost aceeasi masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu e simplu:

 

POLITIE: Vatamarea corporala se pedepseste penal

 

Salut. Ar fi simplu daca ar fi sigur pe numarul masinii si pe marca, altfel ...

 

PS - Cum e printre canguri? Sunt ceva moto pe-acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt plin de nervi asa ca ma ierati daca o sa fiu cumva incoerent. aseara pa la ora 23, pe ion mihalache, fost 1 mai, de la piata Victoriei catre linia tramvaiului 41. In fata mea, peprima banda, un jeep alba, cel mai probabil Q7, da brusc semnal stanga si intoarce, fara sa se asigure. am franat in ultimul moment si l-am claxonat. cel de la volan mi-a raspuns si el cu claxoane si cu semne obscene, dupa care a accelerat spre piata victoriei. M-am luat dupa ei si i-am ajuns la semaforul de la ciuperca. le-am dat un picior in usa, nu foarte tare, asa de avertisment. cel din stanga s-a dat jos cu vadite intentii sa ma atace. i-am dat un pumn in stomac. Cel din dreapta a coborat inarmat cu o lanterna imensa, foarte lunga, gen baston. A inceput sa ma loveasca. Eu imi dadusem casca jos ca fraierul, si m-am aparat cu mainile. lovea atat de tare, incat a trebuit sa ma retrag, pt ca mi-era teama ca o sa-mi rupa antebratele. AM luat si eu casca si l-am lovit pe unul dintre ei, nu mai stiu care, dar nu foarte eficient pt ca nu puteam sa o tin bine. cel cu lanterna continua sa incerce sa ma loveasca, eu am fugit pe trotuar, moment in care mi-a daramat cu piciorul motocicleta pe care o lasasem pe cric. s-a rupt scarita din fata si maneta de la ambreiaj. Mentionez ca cei doi erau straini, vorbeau engleza cu accent francez. dupa ce mi-au daramat motorul s-au urcat in masina si s-au carat. Desi vis avis de locul in care ne aflam erau foarte multi oameni in statie, nimeni nu s-a bagat. Nici ei, nici taximetristii care erau in zona. Cred ca masina era un Audi q7, cu nr B 42 PDW. nu pot sa bag mana ion foc nici pt marca, nici pt nr. Stiu ca poate unii o sa spuneti ca am meritat-o. Va rog ca cei care cred ca am procedat bine sa ma ajute sa gasesc masina, si pe toti ceilalti sa ma ajute sa imi repar motorul. Imi trebuie scarita de la pilot si maneta de ambreiaj. Motorul este o honda Cb 500 din 99. Credeti ca scarita se poate lipi cu ceva gen poxipol?

 

asa ca idee inainte sa te dai jos la lume analizeaza si tu situatia...eu stiu ca pe moment e greu...mai ales daca te duci la ei cu mana goala...practic ce ai rezolvat?i ai dat lu ala un pumn in stomac,si celalalt te a umplut de vanatai si pana la urma ai fugit...daca scotea ala o bata din masina si ti facea motoru varza?

http://www.military-shop.ro/....magazinu e pe Stefan cel Mare...fa o vizita si pregateste-te de strada...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt plin de nervi asa ca ma ierati daca o sa fiu cumva incoerent. aseara pa la ora 23, pe ion mihalache, fost 1 mai, de la piata Victoriei catre linia tramvaiului 41. In fata mea, peprima banda, un jeep alba, cel mai probabil Q7, da brusc semnal stanga si intoarce, fara sa se asigure. am franat in ultimul moment si l-am claxonat. cel de la volan mi-a raspuns si el cu claxoane si cu semne obscene, dupa care a accelerat spre piata victoriei. M-am luat dupa ei si i-am ajuns la semaforul de la ciuperca. le-am dat un picior in usa, nu foarte tare, asa de avertisment. cel din stanga s-a dat jos cu vadite intentii sa ma atace. i-am dat un pumn in stomac. Cel din dreapta a coborat inarmat cu o lanterna imensa, foarte lunga, gen baston. A inceput sa ma loveasca. Eu imi dadusem casca jos ca fraierul, si m-am aparat cu mainile. lovea atat de tare, incat a trebuit sa ma retrag, pt ca mi-era teama ca o sa-mi rupa antebratele. AM luat si eu casca si l-am lovit pe unul dintre ei, nu mai stiu care, dar nu foarte eficient pt ca nu puteam sa o tin bine. cel cu lanterna continua sa incerce sa ma loveasca, eu am fugit pe trotuar, moment in care mi-a daramat cu piciorul motocicleta pe care o lasasem pe cric. s-a rupt scarita din fata si maneta de la ambreiaj. Mentionez ca cei doi erau straini, vorbeau engleza cu accent francez. dupa ce mi-au daramat motorul s-au urcat in masina si s-au carat. Desi vis avis de locul in care ne aflam erau foarte multi oameni in statie, nimeni nu s-a bagat. Nici ei, nici taximetristii care erau in zona. Cred ca masina era un Audi q7, cu nr B 42 PDW. nu pot sa bag mana ion foc nici pt marca, nici pt nr. Stiu ca poate unii o sa spuneti ca am meritat-o. Va rog ca cei care cred ca am procedat bine sa ma ajute sa gasesc masina, si pe toti ceilalti sa ma ajute sa imi repar motorul. Imi trebuie scarita de la pilot si maneta de ambreiaj. Motorul este o honda Cb 500 din 99. Credeti ca scarita se poate lipi cu ceva gen poxipol?

 

 

Daca nu ai patit nimic de prima data.. nu trebuia sa te mai iei dupa ei . Eu asa cred :wave:

In plus , ai scapat de accident , si nu mai ai cum sa demonstrezi ca ti-a trecut prin fata si ai franat si etc . El spune ca nu stie nimic doar ca a venit un motociclist si ia dat cu picioru in usa ,dupa care spun ca le-ai vorbit urat si te-ai ridicat in picioare de pe motor , au iesit din masina sa nu mai avarierzi masina , si tu i-ai dat un pumn in stomac celui din stanga , celelalt sa speriat si a luat ce a apucat si a dat in tine . Si poate m-ai zice ca in timp ce i-ai dat celui din stanga cu casca in stomac sa bagat in motocicleta aceasta cazand de pe cric ..

 

Si de martori nu stiu ce sa zik , daca nu sau bagat nici sa te ajute , de ce le-ar pasa sa dea marturire , sau ce se da etc. :cheers: , nu stii care e masina macar , apai vreun martor.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...ai procedat gresit :cheers: dar nu o lua in nume de rau, si eu as fi facut la fel, poate chiar mai rau :cheers:

 

Nu cred ca aveai motiv sa le dai un sut in portiera dar ma rog...

 

si app de site-ul ala cu armata...ma gandesc de mult, sprayul lacrimogen sau de-ala cu piper etc, e legal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...ai procedat gresit :cheers: dar nu o lua in nume de rau, si eu as fi facut la fel, poate chiar mai rau :cheers:

 

Nu cred ca aveai motiv sa le dai un sut in portiera dar ma rog...

 

si app de site-ul ala cu armata...ma gandesc de mult, sprayul lacrimogen sau de-ala cu piper etc, e legal?

 

asa e la nervi.sprayul e legal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa si yo stiam ca e legal , mai stiam ca iti trebuie ceva "act" sau moloz ca sa poti sa`l ai , cel putin asa stiam yo , oricum am trecut prin raza de actiune a unui spray din ala si in max 2 sec nu stiam cum sa mai plang :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai face bine sa iti iei manusi cu protectii hard, foarte bune in astfel de situatii :cheers:

 

lasand gluma de-o parte imi pare rau pt incident. sincer nu cred ca trebuia sa lovesti masina, era suficient sa i adresezi cateva cuvinte frumoase la adresa fam. lui.

 

si eu am patit acelasi lucru ieri. o femeie a iesit din parcare fara sa se asigure(vb la tel mobil), aveam 60, bine ca am fost atent, si asha am oprit la mai putin de juma' de metru de masina, cu frana de mi-a fugit spatele... ce treb sa i fac... am injurat, semne obscene si am mers mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine ti'au facut!

Data viitoare te vei gandi de multe ori inainte sa alergi 2 indivizi intr'un jeep.Prea multi va credeti speciali doar pentru ca aveti motoreta sub poponeata.Nu doar motociclistii participa la trafic in Bucuresti, toti stim cum e traficul in Bucuresti, ca ti se taie calea, nu ti se da prioritate etc, chiar si noi facem asta.Trebuie sa fii foarte prost sau inconstient sa alergi dupa masini si sa ti'o furi tot tu.Motociclistii sunt pur si simplu participanti in trafic si nu mai mult!!!Cu ce te crezi ca te deosebesti de un caine care alearga si fuge dupa masinile ce ii "trec" teritoriul?!?Daca eram eu in masina si dadeai cu piciorul in portiera erai la spital!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sica_sibiu

 

cu martori poate rezolva ceva dar fara martori nici o sansa ca e cuvantul lui impotriva cuvantului lor care sunt 2 si nici o dovada, eventual ei cu usa indoita sau zgariata si tu cu daunele la motor.

 

dar in cazu asta nu cred ca ai cum sa rezolvi cu politia.

Spray o sa imi iau si eu desi n-am avut pana acum motive si incidente in care sa fie nevoie, o sa imi iau spray numa sa gasesc o husa ca lumea sa il pot purta fara sa ma incomodeze.

 

aveti grija cu astia cu Q7 si Tuareg-uri ca mai umbla si cu pistoale baietii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine ti'au facut!

Data viitoare te vei gandi de multe ori inainte sa alergi 2 indivizi intr'un jeep.Prea multi va credeti speciali doar pentru ca aveti motoreta sub poponeata.Nu doar motociclistii participa la trafic in Bucuresti, toti stim cum e traficul in Bucuresti, ca ti se taie calea, nu ti se da prioritate etc, chiar si noi facem asta.Trebuie sa fii foarte prost sau inconstient sa alergi dupa masini si sa ti'o furi tot tu.Motociclistii sunt pur si simplu participanti in trafic si nu mai mult!!!Cu ce te crezi ca te deosebesti de un caine care alearga si fuge dupa masinile ce ii "trec" teritoriul?!?Daca eram eu in masina si dadeai cu piciorul in portiera erai la spital!!!

 

 

depinde de situatie , dar daca ala iti taie calea si te pune in pericolu sa cazi , nu`ti da nimeni dreptate, vrei sa zici ca daca iti sar in fata cu masina , cand esti cu moto , tu doar ma injuri ??? adevaru` ca trebuia sa se gandeasca , oare ii pot bate pe aia 2 ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de situatie , dar daca ala iti taie calea si te pune in pericolu sa cazi , nu`ti da nimeni dreptate, vrei sa zici ca daca iti sar in fata cu masina , cand esti cu moto , tu doar ma injuri ??? adevaru` ca trebuia sa se gandeasca , oare ii pot bate pe aia 2 ? :cheers:

 

 

Daca nu cad, vin dupa tine si te invit afara.Daca esti singur te ... scot la un ceai pe patul de spital, daca sunteti 2-3-4 ii dau gaz.

Foarte rar am urmarit vreo conserva care m'a sicanat, dar niciodata nu mi'am furat'o in trafic ca alti zmei.

Uneori tai calea si imi cer scuze, alteori nici nu ma uit inapoi.Nu vreau sa ma gandesc ce s'ar intampla daca voinicul ce a initiat topicul ar fi in spatele meu cu conserva cand i'as taia calea, dar pina acum nu m'a urmarit nicio conserva pentru asta.Se pare ca "conservarii" gandesc mai mult si nu raspund in trafic ca smecherii coiosi speciali de pe 2 roti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu asa bre :D ... mai sigur si mai inteligent :drink: ii ajungi din urma si cu un mic briceag le tai o roata ...introci si o tai spre casa :D si sa vezi ce razi la urma :eek: asta daca nu apuca sa-ti ia nr :D). Nu uitati intr-o masina intra mai multe obiecte contondente decat intr-un scuter asa ca aveti grija :D

 

da de accord ... dar chiar si pe scuter sau motor sa fi ... trebuie sa infingi cu cv forta cutitul ala in cauciuc ... si e cam riscant pt ca pierzi din echilibru ... si daca nu e jeep? daca e berlina ... cum ii infingi cutitu? pt ca roata e mai jos decat nivelul maini indiferent pe ce motor ai fi ... deci?:clap: ar fi o singura sol :angryfire:))) ( o sa spuneti ca sunt copil dar luati-o ca o gluma pt ca asta e :P ) facem si noi ca in filme ... ne pune in centrul roti .... conuri ascutite :angryfire: :cheers: telescopice :cheers: :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe moment oricine sare la bataie , dar mai sunt situatii in care te duci dupa el , nu neaparat sa`l bati , doar sa`l injuri , sa`i rupi oglinda sau doar sa`l intrebi unde te uita`i ?, dar cum am zis trebuie sa te mai si gandesti oare ii/il pot bate in caz de.... ?? :cheers: numai bine

 

 

si da si yo am mai patit , sa greseasca si cand le faceam semne de disperatu` nu ziceau nimic :wave::D , dar vezi tu sunt altii care sunt "smecheri" chiar daca gresesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...