Sari la conținut

M-am Batut Cu 2 Indivizi Cu Un Jeep


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

asa si yo stiam ca e legal , mai stiam ca iti trebuie ceva "act" sau moloz ca sa poti sa`l ai , cel putin asa stiam yo , oricum am trecut prin raza de actiune a unui spray din ala si in max 2 sec nu stiam cum sa mai plang :cheers:

 

sprayurile astea nu lassa efecte secundare? doar te face sa lacrimezi si sa te usture ochii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa umblam cu grenade, bazooka, racheta antijeep montata pe scuter, mitraliera, pistol cu apa, teava cu cornete...............etc :cheers: :cheers: :wave:

Pana mea...........cine o cauta...o gaseste.

Eu daca primesc un sut in portiera la masina, il reclam la politie pe baza de distrugere de bunuri.......si acasa mai dau si eu cateva picioare......ca sa vada nenea garcea ce dauna mi-a facut dobitocul :D

La cati mi-au taiat mie calea.........pai ar fi trebuit sa distrug 50% din masinile din Bucuresti.

Sau sa zicem altfel: cand mi s-a taiat calea si am facut accident (am intrat intre usile unei Dacii Solenza) trebuia sa-l bag p-ala, pe nevasta-sa si pe copil in spital???!!!

Se mai intampla............de aici si termenul de accident.......nimeni nu vrea, dar totusi se intampla.

Daca aveti nervi, muschi, tupeu...........va recomand sa incepeti viata sexuala........asta o sa va linisteasca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti dreptate sa ma criticati. stiu si ca trebuia sa-mi evaluez sansele. dar pur si simplu nu m-am gandit la asta. m-a deranjat faptul ca nu si-au cerut scuze. de multe ori, daca cel care greseste isi cere scuze, te calmezi instantaneu. oricine poate sa aiba o zi proasta si sa dea atentie mai mare problemelor personale decat traficului. dar sa te pisi pe unul pe care era sa-l omori mi se pare ca merita o pedeapsa. indiferent ca tu o incasezi mai rau. poate alta data va fi mai atent cu altii... sau ii va fi ceva mai multa frica. am vb la honda....maneta de ambreiaj vine marti, 15 euro. scarita e mai scumpa si mai astept. asta e...distractia se plateste. multumesc si celor care m-au criticat, si celor care m-au inteles. din orice se invata cate ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma "face" sa lacrimez zmeii astia care invita la ceaiuri si "nu si-au furat-o niciodata in trafic" si spun asta ca si cum nu s-ar putea intampla nici in 1000 de ani de acum in colo. Poate o sa intalnesti unu singur asa in masina cum zici tu, sa te duci la el si lui sa nu-i placa ceaiul tau, si sa te invite el la randul lui la un santal pe patul de spital cum zici tu. Cei care au spus "niciodata sa nu spui niciodata" sau "orice nas isi are nasul" au fost mult mai destepti ca tine prietene.

Pt. initiatorul topicului: Alta data nu-ti mai da casca jos, si asta e, cazi te ridici, nici tu nu ai procedat bine dar nici ei. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...ai procedat gresit :cheers: dar nu o lua in nume de rau, si eu as fi facut la fel, poate chiar mai rau :cheers:

 

Nu cred ca aveai motiv sa le dai un sut in portiera dar ma rog...

 

si app de site-ul ala cu armata...ma gandesc de mult, sprayul lacrimogen sau de-ala cu piper etc, e legal?

 

spray paralizant am luat eu acu un an dintr-un magazin specializat din CT...a trebuit sa arat un buletin si ma scris intr-un registru...si am plecat cu spray-ul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma "face" sa lacrimez zmeii astia care invita la ceaiuri si "nu si-au furat-o niciodata in trafic" si spun asta ca si cum nu s-ar putea intampla nici in 1000 de ani de acum in colo. Poate o sa intalnesti unu singur asa in masina cum zici tu, sa te duci la el si lui sa nu-i placa ceaiul tau, si sa te invite el la randul lui la un santal pe patul de spital cum zici tu. Cei care au spus "niciodata sa nu spui niciodata" sau "orice nas isi are nasul" au fost mult mai destepti ca tine prietene.

Pt. initiatorul topicului: Alta data nu-ti mai da casca jos, si asta e, cazi te ridici, nici tu nu ai procedat bine dar nici ei. :wave:

 

da taci ma ca daca il prind pe unu de casca , si il apas spre pamant sa-l pun jos , nu mai poate sa ridice capu , e foarte dezorientativ cu casca pe cap , cel putin din punctul meu de vedere .

 

--- Mesaj completat în 07 Mar 2008 01:35 -------------

da de accord ... dar chiar si pe scuter sau motor sa fi ... trebuie sa infingi cu cv forta cutitul ala in cauciuc ... si e cam riscant pt ca pierzi din echilibru ... si daca nu e jeep? daca e berlina ... cum ii infingi cutitu? pt ca roata e mai jos decat nivelul maini indiferent pe ce motor ai fi ... deci?:drink: ar fi o singura sol :angryfire:))) ( o sa spuneti ca sunt copil dar luati-o ca o gluma pt ca asta e :eek: ) facem si noi ca in filme ... ne pune in centrul roti .... conuri ascutite :angryfire: :D telescopice :cheers: :D :D

 

gandestete , eu in masina tu vi cu scutericiu tau sa-mi tai cauciucu , eu ma uit la tine ? si astept sa-l tai ? , TREZESTETE :D

 

--- Mesaj completat în 07 Mar 2008 01:39 -------------
Sprayul lacrimogen nu lasa efecte secundare , dar in momentul cand ti sa dat in fatza , oricat de putin , te manaca pielea si te ustura in acelasi timp , iti curg ochii , nasul , daca ai avut vreodata astm sau bronsita (sau cum ii zice ) , simti ca nu mai ai aer .. :cheers: , e nasol ..

 

 

 

Va rog sa-mi scuzati greselile , sunt cam obosit si.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ce n-ai facut bine ii ca ,cand ai mers dupa el ai dat cu piciorul in masina si atunci normal ca sare la tine.Trebuia sai areti obrazu un pic si daca tot injura atunci aveai motiv bun sai dai doua picioare si sa zbori deacol:)))))parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce n-ai facut bine ii ca ,cand ai mers dupa el ai dat cu piciorul in masina si atunci normal ca sare la tine.Trebuia sai areti obrazu un pic si daca tot injura atunci aveai motiv bun sai dai doua picioare si sa zbori deacol:)))))parerea mea

 

asta s-a petrecut mai demult. lasati oameni buni topicul sa "se scufunde". :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sprayul este legal doar daca il folosesti in scop de autoaparare.....altfel dosar penal

hehe...cred ca sunt la al 4-lea daca nu o fi al 5-lea spray....am avut activitate nu gluma:)))cel mai bun este spray-ul cu piper...te scoate din orice belea:)) bafta si aveti grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...cred ca sunt la al 4-lea daca nu o fi al 5-lea spray....am avut activitate nu gluma:)))cel mai bun este spray-ul cu piper...te scoate din orice belea:)) bafta si aveti grija!

nu am stat sa citesc tot topicu ... sa vad daca s-a scris ...

De unde se poate cumpara Spray d'asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am stat sa citesc tot topicu ... sa vad daca s-a scris ...

De unde se poate cumpara Spray d'asta ?

 

de pe www.samurai-shop.ro poti cumpara :P). si in general scrie pe gugle. :D sunt destule sau de pe okazii.ro ... nu merge sa pun linku... su nu stiu eu.. http://www.okazii.ro/catalog/4230442/bazar...E-DOAR-LEI.html

Editat de ionutz100cc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am stat sa citesc tot topicu ... sa vad daca s-a scris ...

De unde se poate cumpara Spray d'asta ?

Orice armurier/magazin de vanatoare si pescuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi duminica in tirg la vitan si iti cumperi baston telescopic .costa in jur de 200-300.000 lei vechi. de la taraba. si gata . de acu incolo, tragi moto paralel cu ei, pac una pe geam daca te injura si dai gaz la moto. sau orice alt scenariu e bun. dar sa nu fii tu primul care sare la bataie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu esti hotarat si nu esti sigur ca poti sa-i bati abtine-te. Chestiille facute la furie si pe jumatate nu duc nicaieri sau te pun in pericol mai rau decat ai fost de fapt cand cretinii au virat fara sa se asigure. In plus, Q7-le nu avea nici o vina ca era condus de niste idioti. Iti recomand "Ripley's Game" pentru documentare in cazul in care chiar ti se pune pata pe cineva.

Traiasca Uzbekistanul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...