Sari la conținut

Noua Bijuterie....


mopp
 Share

Postări Recomandate

Citesc si ma minunez ca nu se mai termina threadu' asta.

 

Cel mai tare scenariu (parerea mea) ar fi ca tot episodul "biaggi" sa fie fictiv si de fapt, el sa fi facut misto de voi.

Atunci sa vad pe unde mai scoateti capu'.

 

Spor inainte...devine un fel de serial gen "Tânăr Âşi nelinistit", thread fara numar...

 

stai linistit, chiar exista :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intr-un fel trebuie sa-l felicit pe biaggi, nu stiu daca a reusit altul sa va dreseze in stilul in care a facut-o el, indiferent ca va starneste prin prostia lui sau cum vreti voi sa-i spuneti,in fata lui nu aveti control nu va puteti abtine pur si simplu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel trebuie sa-l felicit pe biaggi, nu stiu daca a reusit altul sa va dreseze in stilul in care a facut-o el, indiferent ca va starneste prin prostia lui sau cum vreti voi sa-i spuneti,in fata lui nu aveti control nu va puteti abtine pur si simplu...

 

:rolleyes: :( :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q.E.D. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel trebuie sa-l felicit pe biaggi, nu stiu daca a reusit altul sa va dreseze in stilul in care a facut-o el, indiferent ca va starneste prin prostia lui sau cum vreti voi sa-i spuneti,in fata lui nu aveti control nu va puteti abtine pur si simplu...

 

Felicitari, biaggi :rolleyes: !!! De ziua ta :( .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de complimente suntetii baietii de treaba.... :rolleyes:

 

Nu cred ca era compliment. De formatia vocal-instrumentala "Parazitii" ai auzit tu? Nu cred, ca astia nu canta manele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il cheama si Elena? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca era compliment. De formatia vocal-instrumentala "Parazitii" ai auzit tu? Nu cred, ca astia nu canta manele.

 

N-ai cu cine, ba, n-ai cu cine :( !!!

 

Parazitii au o vorba si anume citez: " sa sugi oola de ziua ta" hahahahaha

Happy Birthday DickHead

 

Poate sa-si aleaga din melodie caracterizarea care i se potriveste cel mai bine :rolleyes: .

Editat de Nazi | SchutzStaffel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la tine cum se munceste? arata-mi si mie ... ca eu habar n-am , sunt doar un pusti de bani gata cu motor si masini mai smechere ca ale tale ... dar sunt curios daca e mai bine ca tine ..?!

dute ma da ce sfatos esti,ce masinii ai asa smechere....din reviste....uite pe la noi cum se munceste.

post-29349-1211570278_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor la el se munceste cu limba.Adica ma intelegeti voi el are limba cat cazmaua lui Dorel care sapa de zor, da' mai bine sapi in pamant decat in parul pubian pt bani adica te transformi in curva sau mai bine zis tarfa de genul masculin.Stai asa ca nici macho nu poti fi bilute ca aia foot femei jmekere si frumoase si deci se exclud din schema ai inteles micutule Biaggi SCLAV pe Plantatie ce esti. Esti distrus de mania limbilor ca sa bagi de seama cum te ia lumea la misto peste tot.

 

Seara buna slavutz mic ce esti si numa' bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...