Sari la conținut

Posibila noua emisiune moto


darian
 Share

Postări Recomandate

Salut! Ieri mi-a zis un coleg regizor cum c-ar vrea sa faca o emisiune de auto +moto ,cam o ora cu totul,jumatate pt. auto si jumatate moto.Cica sa ma ocup de partea de moto...!El a mai facut citeva episoade dintr-o emisiune de auto,pe vremea cind lucram amindoi la TeLe7 ABC,deci stie cu ce se maninca...As vrea sugestii de la voi,nu se stie,dintr-o suta de idei una sa fie buna si tot e bine...!

Detalii,cind mai aflu si eu...sper sa mearga...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fii fain dar sa fie o emisiune cu choppere .......cam atit....daca nu apar choppere prea putina valoare ar avea pt chopperisti :laugh: :huh: glumesc...dar ar fii fain o emisiune cu modificari, ateliere de prin rominia, cum isi fac unii motoarele in garaje in fata bolocului,cum inping la ele pina la sudor,cum vin cu cadrul intrun carut de la vopsit ,sa se vada un pic si fata asta a motociclistului,nu doar motoare noi iesite pe piata:blink:

asta miar placea sa vad :laugh:

BFTA DARIANE :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre motoareeeee.

Dariane ... o sa ajungi Nitzescu 2 :laugh:

 

Uite, sunt multzi care fac turul Romaniei pe motor. De exemplu tipul cu jawa.

Intalnirile din tzara ... in general fenomenul moto din tzara nu de afara :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa,asa...Se noteaza..!Ziceai Robby de choppere... :huh: Pai daca EU o sa tai si-o sa spinzur ...ce zici...ce-o sa vezi mai mult...?Viteziste ?!? :laugh: Cih!!!O sa dau si cu d-alea,n-am ce face,pt. toate gusturile,da' tot cu ce-mi place o sa predomine... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac chopperele, tzie itzi plac, roby e innebunit :lol: dupa ele

dar catzi sunt ca noi!!!! :( :) :banana:

chiar daca TU o sa tai shi o sa spanzuri, la un moment dat o sa se puna problema audientzei, ca asha-i peste tot in lume: audientza=publicitate=money :huh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOTOARE SA FIE!

Si prinsa putin fibra fenomenului moto de la noi, cu specificul socio-cultural "made in Ro". Asa ar avea loc in emisiune si ceea ce spunea Robychopper, adica ce face un roman pentru a avea motorul visurilor sale...

Si sa aibe si un pic de mov... (CHOPPERE!!! :huh: )

Asfalt uscat! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe VOI ma bazez ca sa pot da cit mai mult despre choppere...!Eventual daca s-ar putea filma diversele etape ale fabricatiei,dat un pic pe viteza...nu cred c-ar arata rau!Trebuie sa ma dau bine pe linga Robby,ca la ei,acolo,se tot fabrica... :huh: Ar fi fain si cu fabricatia AICI,da' cite se fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ar fii in tara la botosani...catalin

cluj......bono

sibiu.....sbsmoto

si mai ar fii citiva ce au ateliere .dar nu stiu pe unde?

tre sa fac rost de o camera si eu iti pot trimite material de la ateliere de aici :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce acest topic este pus la Grupul choperistilor, mi se pare clar, ca la multi i-ar place sa existe o emisiune dedicata chopperelor!

Uite OCC ce succes a avut, si-ti garantez, ca nu doar chopperisti s-au uitat!

 

In romania cred ca Custom e mai aproape de adevaratul inteles al cuvantului.. majoritatea pieselor sut facut de baietii din ateliere, si nu comndate din Cataloage, de pe net.. etc. Eu cred ca ar avea suces, si in primul rand avem ce arata! Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi emisiune de choppere si o sa o difuzati doar aici pe site (daca va lasa Dobrescu) :laugh:

O sa faca o audienta egala cu cotele apelor Dunarii :huh:

 

Bai Dariane, ce naiba mah, doar lucrezi in televiziune .... stii si tu ca daca nu face rating nu intra in grila nici la tele7abc dupa 1 noaptea pe slotul vrajitoarelor.

Nu mai agita oamenii

 

are sanse doar daca devine domnul Paunescu cioperist peste noapte ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi emisiune de choppere si o sa o difuzati doar aici pe site (daca va lasa Dobrescu)  :laugh:

chiar zilele astea am vorbit cu dobrescu si a fost de acord cu idea mea ca daca fac niste filme pe la ateliere le pune pe forum...

urmeaza sa gasesc ceva timp liber si sa filmez ceva...

asa ca pe forum oricum vom pune ceva filmulete :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bazil ... foloseste neuronii nenea.... cum sa face educatie la conservari in emisiune de moto? cati crezi ca se uita?

E ca si cum ai face reclama la parapante in emisiunea surprize. surprize :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ionut73 chiar nu ai alte idei decit cum sa-i combati pe altii? Crezi ca e interesant?

Ar fi ceva subiecte dar trebuie gindite bine. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry man,

 

Doar incerc sa-i aduc cu picioarele pe pamant. Asa sunt eu, am un realism aparte :laugh:

Si ca sa vezi ca nu am nimic cu cioperistii, iti spun ca am mers si eu cu cioperul. Darian stie.

Uite dovada :huh: :laugh:

post-24-1115390930_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He,he..vremuri apuse,Ionutze...Cand ai facut pana la Piriul Rece... :laugh: Emisiunea o sa fie(DACA o sa fie)cu subiect auto-moto,deci s-ar putea sa fie si un spot gen "uita-te ba in retrovizoare!!!Mai trec si motociclete!!!"... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emisiunea, pt. a "supravietui" trebuie sa fie pentru toate gusturile motocicliste si chiar a celor care nu au (inca) motocicleta.

Celor de la TV care dau OK-ul si implicit si âŹâŹâŹ li se rupe-n paispe de choppere, sau viteziste sau streetfighter-e, etc. Ei vor AUDIENTA!

Deci faceti teme interesante pt. toti... inclusiv rubrica "turism cu motocicleta".

 

Cu ceva materiale privind fenomenul moto din De. v-as putea ajuta si eu, daca emisiunea prinde contur.

 

Oricum ar fi, bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...