Sari la conținut

West Romanian Bike Week


organizator
 Share

Postări Recomandate

am auzit eu bine ?

cica sa schimbat locatia si se tzine in alta parte decat la muzeu satului si se va permite tot tambalaul cerut mai sus ?

sper sincer sa nu fie zvonuri

era sa sar in sus de fericire cand am auzit

adevarul e ca destul de aproape sunt blocuri cu locuitori pasnici, va iesi mare scandal daca se ambaleaza motoare noaptea si iese bairam gen alte intalniri

cat despre foc nu vad sa fie vreo problema ca doar nu ne aprindem corturile si motoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dau si eu cu parerea:

Anul trecut, chiar langa muzeul satului erau blocuri cu locuinte; cei de la etaj se uitau direct "la noi in ograda"; de aceea s-a anuntat la ora 00 ca se inchide distractia, ca nu puteau sa doarma locatarii.

Din cate stiu eu, langa Camping nu sunt blocuri; este chiar langa iesirea din oras, asadar cred ca nu va mai fi o problema asta.

 

Cat despre regulile impuse, cred ca unele sunt cerute poate de administratorii campingului (cea cu focul probabil; focul, benzina si alcoolul nu sunt o combinatie fericita). Cat despre circulat cu motorul aiurea nu prea are rost prin camping (se mai pot intampla accidente); daca vrei sa "te dai" iesi afara pe proaspat asfaltata Calea Lugojului si cand te plictisesti, te poti intoarce (scrie clar ca poti iesi sau intra). Cat despre burnouturi, cine mai vede spectacolul pe intuneric? E mai "pitoresc" ziua. Si unii care vin cu cortul poate mai vor sa doarma - ma gandesc aici la cei care vin pe motor sute de km ca sa participe (legat de motoarele "toba-less" :laugh: ).

 

Multa :drink: si drum uscat tuturor!

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In incinta campingului sunt doua gratare.toti cei care doresc le pot folosii.Imagini pe www.campinginternational.ro

Suna promitator.

 

Deci, se poate face ... ceva de ale stomac,,, si in mod civilizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto de tot

incet incet ni se rezolva toate doleantele

sper sa nu trebuiasca sa stam la cozi interminabile unul dupa celalalt

cele 2 gratare sunt doar ale noastre sau e posibil sa le foloseasca careva in interesul personal, sa faca o afacere sa vanda mici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vreo unda de usoara ironie ?

nush cum e la voi dar noi suntem cu slanina si ceapa de acasa

si ne place

mancarea sanatoasa, in aer liber, merge si o pulpa de pui si un mititel, facut cu manutza proprie

nu vad nimic rusinos sau aiurea in ati gati propria mancare

cand iti gatesti singur apreciezi mai bine gustul mancarii

ca sa nu mai vorbim de avantajele financiare ale gatitului in regim propriu

chiar daca avem motoare de banii grei poate nu avem sa ne spargem in figuri pe la restaurant si prin baruri

ca sa nu mai zic de cat de frumos si placut poate fi o seara in jurul focului, langa ceaunul aburind cu gulas si cu o sticla de vin in mana

romantic ? desigur, nu se poate nimic mai frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este voie cu bautura din afara campingului?,cat va costa o bere la stand?

de ce stingerea este la ora 24.iara-si o sa ma iau la bataie cu nemtzii ca fac zgomot?

Poate ar trebui sa isi bage dopuri in urechi si sa nu ne strice noua chefu'

la ora 12 deabea incepe chefu....

eu nu am tobe de esapament...ce ma fac?vin cu motoru in spate?

mai este in aceiasi periada la periam un fest destul de fain..ma mai gandesc daca e sa vin aici sau sa merg acolo (mituitima sa vin :drink: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe prima pagina este programul si nu scrie nici unde ca se termina la ora 12.00.

Bergenbeer pahar - 1.50,Becks - doza 2,50,Stella Artois- doza 3,50

Cu tobele......e chestie de bun simt.

 

 

PS:de ce trebuie sa va creati ID-uri noi pentru a pune intrebari,vrei sa-ti spun cine a mai scris de pe acelasi calculator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratiloor imi pare rau daca am stresat pe careva cu "aberatiile" mele

vad ca deja se supara lumea pe mine

suntem motocilisti toti, suntem ca frati ? la ce dreq ne suparam atunci ?

mi se pare normal ca lumea sa puna intrebari, venim de la sute de km departare, bagam ceva banii si ne dorim sa ne simtim cat mai bine, cat mai in largul nostru

bineinteles ca si voi vreti aceelasi lucru

hai sa ne intalnim undeva la mijloc si sa fie ok pt toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In incinta campingului sunt doua gratare.toti cei care doresc le pot folosii.Imagini pe www.campinginternational.ro

192731[/snapback]

 

 

 

vreau si eu cateva locuri la gratar sa-mi prajesc cauciucurile !!! :bounce: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...