Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Rippere, te-am facut. Ui ce mi-am luat, accesoriu de nelipsit din garderoba oricarui baicar care se respecta :)

 

Daca n-ai gel cu kevlar tot degeaba. :lol:

 

Daca e vorba despre deget clar nu l-ai ridicat pe ala care trebuie :)

 

Daca erai mai atent si nu te chinuiai sa faci o gluma, observai ca sunt 2 degete ridicate. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mephisto and Mentosan....ce-ati stabilit de Atena? Cum ramane? :X

 

Ramane cum am stabilit....in jurul datei de 1Mai ( cel tarziu 30.04 si preferabil din 29.04 ) vom da adunarea si plecam. De intors ar fi de preferat in 03.05.2010 adica luni, pentru a evita balamucul de duminica sau chiar marti pentru cine poate prelungi plimbarea.

Mai sunt de pus la punct cateva detalii legate de traseu si o lista cu participanti........detalii de discutat pana la data respectiva.

 

Pana atunci : Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu Grecia, eu zic ca ar prinde bine un thread dedicat, ca poate se mai anunta lume din afara zonei ;)

 

Una peste alta, ce-mi place cum e afara.. imi vine sa cant Jingle Bells Rock de cand am ajuns la serviciu :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vin si eu. Ca tot am mai fost si mi-a placut. :)

 

Saluty, nu prea are cum sa nu-ti placa. Ai fost tot cu moto sau cu alte mijloace de transport?

Pana atunci te asteptam ;) sa povestim...........luni la 20:00 :)

 

Apropos: la cum evolueaza vremea asta am impresia ca o sa sarbatorim 1 Mai ca un fel de 1 Decembrie. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i problema cu 1 dec, mephisto...si-asa unii dintre noi "n-au chef" sa scoata mobrele...bwahahah...acu va tachinez...dar si cand v-o veni randul... :wacko:

 

app...mi-am facut un tunning la picior si vin pe capul vostru luni...

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce optimisti sunteti... intre timp, daca e sa ne dam, io trebe sa fac rost de o lopata, sa lopatez toata zapada pe care mi-au ingramadit-o dragutii de vecini pe (langa) mobra..... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in@, eu sunt cel mai optimist...sunt sigur ca o tine tot asa pana cand revin si eu...:)

ps: ce draq vecini ai...iti dau zapada pe mobra, arunca tigari pe ea...tre sa intram putin in ei, nu crezi? :) :D ;) :wacko:

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in@,

 

 

eu intru primul...dau din carje si ii rezolv, nu e pb...cat despre optimist....asta-s eu :wacko: ... glumesc...uite, ca sa vedeti cat tin la voi...va urez sa va dati cu mobrele duminica..............prin casa =)) kidding again, stop "injurating" me ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

burebista, relaxeaza-te si vei da cel mai bun lapte... :wacko: Spre dezamagirea ta, vremea se mai indreapta putin. Cat despre zapada inei eu zic sa stea linistita. E plina comunintatea asta de motociclisti saritori. ;)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi? din care carje dai???? din alea de te-au dus acas' data trecuta????? :wacko:

 

cele mai bune carje...pe ele le bag la inaintare...ar trebui sa ma cinsteasca...doar i-am carat pe amandoi data trecuta bwahaha....

rippere, lasa horoscopul, ca iar minte...a zis busu ca zapada tine pana zic eu piua....iar daca ma superi incep cu glume d-alea gen piua...raspiua... punct.

 

app...facem o leapsa? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...