Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diseara are loc adunarea la PHD?e chiar inadmisibila starea aceasta de somnolenta de pe aici!

 

Neeeahhhhh........chiar ai zis bine cu somnolenta. Eu stau sa ma refac :love: pe la garaj........... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si participantelor pe care o invit la o cafea :love:

 

 

ca sa fiu carcotasa pana la capat...baietilor bere si mie cafea ????

 

mama m-a invatat ca nu este frumos sa refuz...prin urmare, la urmatoarea intalnire, accept si cafea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fiu carcotasa pana la capat...baietilor bere si mie cafea ????

 

mama m-a invatat ca nu este frumos sa refuz...prin urmare, la urmatoarea intalnire, accept si cafea :laugh:

 

 

Dai tu berile si noi cafeaua ! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@eu-zero - daca tot zici ca nu refuzi dau eu berea pe langa cafeaua lui Pantera sa vad dupa cum o sa pleci de la garaj :love:

 

Eu zic sa lasam draq berile si cafelele si sa mai repetam figura Ikea sau sa mai dam si ture, nu numai beri, cafele si etc sau ramane ceva pentru vinerea asta si eu nu stiu?

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@eu-zero - daca tot zici ca nu refuzi dau eu berea pe langa cafeaua lui Pantera sa vad dupa cum o sa pleci de la garaj :(

 

Eu zic sa lasam draq berile si cafelele si sa mai repetam figura Ikea sau sa mai dam si ture, nu numai beri, cafele si etc sau ramane ceva pentru vinerea asta si eu nu stiu?

 

 

 

eu si joi si vineri lucrez...sau mai bine zis, lucrez de joi dimineata pana sambata dimineata...so...nu contati pe mine :)

 

Nyt: merge si asa :P

Editat de eu-zero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@eu-zero - daca tot zici ca nu refuzi dau eu berea pe langa cafeaua lui Pantera sa vad dupa cum o sa pleci de la garaj :P

 

Eu zic sa lasam draq berile si cafelele si sa mai repetam figura Ikea sau sa mai dam si ture, nu numai beri, cafele si etc sau ramane ceva pentru vinerea asta si eu nu stiu?

 

 

Maxx vineri in acelasi loc ca si data trecuta ! :)

 

@eu-zero : Deci cu prima ocazie astept berile ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nyt ne vedema vineri daca tot am intrat in hora cu titanu si sper ca nu va suparati :)

 

 

Va asteptam cu placere ! Urat cu intalnirile voastre ca ne intalneam si in Vitan ! :P

 

 

@Done : Cocos...ce crezi ca va las eu asa ? Da stai sa le vedem intai ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu merge pe ploaie nu e motociclist. :P Deci cine vine sambata sau duminica la o plimbare mai lunga? :)

Cine merge pe ploaie anuntata prealabil fara sa aiba neaparat nevoie e un fel de masochist sa umble cu premeditare imbracat in pungile alea, asa ca sambata nu se pune. Unde se merge duminica daca se merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fi tu motociclist adevarat. Pot sa te ating? :love:

 

 

Depinde unde vrei sa ma atingi. In mod special nu mi-as dori sa ma atingi acolo unde m-am taiat cu sapa. :love:

 

In alta oridine de idei, nu ploua, era doar o simpla ironie. :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...