Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Care vii la o plimbare sambata Buc-Oltenita-Giurgiu-Buc? Pleacare pe la 11, intoarcere pe la 16, cu pauzele si masa de rigoare. N-am mai iesit demult din localitate si nu vreau sa ma obosesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care faci un pustiu de bine si ma pricopsesti si pe mine cu o casca in seara aceasta?Vreau sa plimb pe cineva si am nevoie de o casca in plus.Daca ma poate ajuta cineva dau bere cat incape in casca!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meph, am o idee super de plimbare cu ramanere peste noapte....eu am plecat de ieri...undeva in statiunea Sf John. Aici e totul in regula, asistentele se poarta frumos, camera de hotel e ok, ce sa zic...facem ture zilnic de la salon pana la lift si retur :P ....in curand o sa ajung sa fac si uili(o singura carja)...pana atunci incerc sa imi tin echilibrul pe 2 "roti". Au si service aici. De ex ieri mi-au vulcanizat roata dreapta. A iesit totul bine. Eu stau pana marti asa ca va astept cu bratele deschise. Bwahahaha. :blink:

 

Eheee.......Burebistaaa, am fost si eu la St. John acum 2 ani tot pentru vulcanizare dar la roata stanga.

Super treaba fac oamenii acolo si mai ales daca ai 'cunostintze", vezi sa nu dai peste brancardierii pe patru rotzi ca aia nu dau prioritate la 2 carje .....sunt ca si conservarii de zi cu zi :)

Apropos, tot la nivelul 4 esti tratat??? Programul de service a ramas nemodificat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eheee.......Burebistaaa, am fost si eu la St. John acum 2 ani tot pentru vulcanizare dar la roata stanga.

Super treaba fac oamenii acolo si mai ales daca ai 'cunostintze", vezi sa nu dai peste brancardierii pe patru rotzi ca aia nu dau prioritate la 2 carje .....sunt ca si conservarii de zi cu zi :)

Apropos, tot la nivelul 4 esti tratat??? Programul de service a ramas nemodificat?

 

 

nivel maxim....maxim am spus....e ok...brancardierii sunt taximetristii de zi cu zi....ma feresc de ei ca draq de tamaie... :P ...programul cam incarcat zilele astea...de azi merg la sala...e frumox aici la statiune...bwahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care faci un pustiu de bine si ma pricopsesti si pe mine cu o casca in seara aceasta?Vreau sa plimb pe cineva si am nevoie de o casca in plus.Daca ma poate ajuta cineva dau bere cat incape in casca!:)

Daca te coafeaza un braincap, cu mare placere :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te coafeaza un braincap, cu mare placere :hug:

 

Tare ash vrea sa-l vad pe Mentosan cu un braincap pe 600RR...... :) :P :blink:

 

@CapOne, te rog eu in numele tuturor sa-l filmezi daca vine sa o probeze............... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am lipsit de la raport.Scuzele mele.pe mine ma coafa si un braincap dar cred ca o aveam pe constiinta pe Anca dupa primu Km.Multam Capone pt ajutor.Pantera...sa nu te vad!n-ai vrut sa-mi dai casca aia sa ma uit si eu la ea!Si am promis ca nu-mi mai scapa din mana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma ca a venit la mine acum tre s :D a dea berea :agree: apropo la 8 ne vedem la phd bafta

 

Normal ca la 20:00 ne vedem la PHD.............ce credati ca ati scapat de mine???

Cine nu vine sa anunte macar la telefon ca sa nu asteptam prea mult ca deja ma roade stomacul................ ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de prin zona , Vitan !

 

Nici eu nu prea am vazut asa multe motoare in zona asta ;) ..

 

Am vazut vreo 2 la Pompieri :agree: si la Zizin :D.

 

 

Coboara-n gios, luceafar bland, alunecand pe-o mobra, pan' la Pantera la garaj si ai sa vezi motoare. Sau lunea, la PHD. Daca ai noroc si mai ies si baietii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coboara-n gios, luceafar bland, alunecand pe-o mobra, pan' la Pantera la garaj si ai sa vezi motoare. Sau lunea, la PHD. Daca ai noroc si mai ies si baietii :laugh:

 

@Liviu, cata dreptate ai grait!

Sau zilnic ne vedem in cartier, la bere dupa ce scapam de fier(motor) :D

Da locatia asta nu e cunoscuta pentru toti.............................. :agree: ;)

 

Open (drink) Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre motociclistii acestia cu valente artistice de netagaduit se gasesc cumva si amatori de paintball?sambata propun un paintball pe la 11 dupa care mergem sa mancam clatitele alea la ploiesti.se exista amatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printre motociclistii acestia cu valente artistice de netagaduit se gasesc cumva si amatori de paintball?sambata propun un paintball pe la 11 dupa care mergem sa mancam clatitele alea la ploiesti.se exista amatori?

 

 

mergem. ce inseamna peintbol?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

timisoara zici ah?

Vezi, daca iti taiam eu guma aia ce bine era nu mai aveai ganduri sinucigase :P

 

:) :P ;)

 

Ei lasa Maxx ca nu e tarziu nici in zilele ce urmeaza .....pana una-alta se pare ca ploaia ne-a taiat tuturor elanul de plimbare. Sau nu.... :P

Sambata asta muncesc pana pe la 12:30- 13:00, asa ca daca nu sunteti matinali ( nu ca ati fi) putem pleca la plimbare dupa ora mentionata.

Eu sigur ies din schema de dimineata si ma reorientez pe alte melaguri.

 

Ride On Open Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...