Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

hai ca de maine imi pun si eu sm-urile si vin prin cartier :cheers: dar mai tre sa ii fac si un lifting facial ca dupa ultimele curse s-a cam ciufulit cotoarba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fratilor...tragedie...Misu aka mihai_iunie nu mai e printre noi...:cheers:(( astazi ar fi implinit 30 de ani, dar, din pacate, tot astazi a fost inmormantat....a cazut sau sarit(cica ar fi sarit, dar eu vreau sa cred ca a cazut) de la etajul 6 acum 2 zile....odihneasca-se in pace si condoleante familiei...:(((((

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ghinion, sa-i fie tarana usoara ce pot sa zic...

 

in rest vad ca din ce in ce mai putini strang randurile pe aici, ce draq mah nu va mai place sa iesiti la o plimbarica, bere la pantera sau boss, nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se odihneasca in pace Mihai Iunie !!!

Oricare ar fi varianta .......e trist!!!

 

 

In alta ordine de ideei ajung si eu la vorba lui Maxxx....

Dar sa ne strangem sa facem ce????

Ba unul nu are chef, altul nu are benzina, un altul nu are permis, si mai vine cineva care nu are mobra si tot asa numai motivatii care mai de care mai pertinente. :cheers:

Mai bine stam fiecare frumos pe la casele noastre si daca se mai potriveste cate o plimbare bine.....daca nu : Drum Bun !!!

(uratura cu asfalt uscat nu mai este de actualitate la ce hal de vreme avem in ultimul timp si nu ca mi-ar pasa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. Mihai Iunie !!! Condoleante familiei sale ... Odihneasca-se in pace ...

 

P.S. : Dan , cu scarita ce ai facut ? I-ai dus-o azi ?

 

Cam cand pot veni sa o montam ? Maine seara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, profitam si noi de ziua asta sa vedem cum mai este pe la mare?

Daca va incanta ideea eu sunt disponibil sa plec dupa ora 15:00, mai exact in intervalul 15:30 - 15:45 va astept la benzinaria Mol la intrare pe A2. :lol:

Buget restrans, cazare la cort si revenim maine mai spre seara......... :what:

 

Ride On Open Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti dar nu mai esiti si voi seara deloc mai dati si voi un semn de viata

:D

 

Linisteste-te Pantera......ce ne deranjezi cu asa intrebari?

Eu nu ies ca e prea cald....... -_-

Restul grupului se pare ca a plecat de mult din zona asta. Poate mai la toamna cand o sa vina ploaia si frigul o sa ne strangem iar la povesti.

 

Sa aveti parte de km multi, frumosi si fara incidente!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a inebunit lupu bahhh=))

ce ai coane cu apucaturile astea haotice si lipsite de sens?

 

mai bine ai zice si tu una alta, cum si unde sa mergem in week-end daca tot a cazut treaba cu gradistea!

la mare am inteles ca ar fi varianta, dar plecare dimineata nu dupa 2 sa prindem si noi ceva soare si o cazare rezon, asta daca nu hotaram sa bagam ceva la munte, o sighisoara, o treaba undeva, chiar si o cheia la valasoaia ca nah e toropeala :D

 

concluzie - idei pentru la mare cati cum si unde sau la munte tot in aceiasi formula cati cum si unde?

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in loc de valasoaia ce ziceti voi de o sighisoara? Plecare pe cheia si oprim ori la saschiz ori direct la sighisoara si ca sa punem punctul pe i poate ne intoarcem pe sibiu cu valea oltului :D

Astept concluzii, dar mai ales concretizari :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, la mine bugetul e varza-n cap.... pana nu-mi revin oleaca, nu cred ca o sa mai apuc sa ma plimb cu voi :D

desi tare misto suna ce planuiti voi pe-acolo (mare-cheia-sighisoara-samd)... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ B-61-MPJ......tu crezi ca e suficient sa mergem doar la Cheia si sa ardem gazul in zona? Hai sa ne intindem putin mai departe ca doar e sambata spre duminica...

@ M3ntosan......zici bine cu marea, am fost saptamana trecuta in Vama, atunci cand nu ai mai venit tu :lol:. Ce sa zic? Apa rece, berea la fel......party pana dimineata.

 

 

In alta ordine de ideei am primit acum o informatie ca la Sibiu se desfasoara un fel de festival..............propunerea lui Maxxx suna super tentant.

Propun sa ne vedem maine la garaj sa hotaram unde ajungem in acest week-end!

 

 

P.S. - era sa uit : frumoasa surpriza am avut ieri cand ati venit la garaj, credeam ca nu mai sunteti in zona, cu toate ca ati sters-o miseleste la Belciugatele fara sa ma anuntati...oricum nu va cred in stare sa ne adunam iar pentru sambata :D

 

Open Road !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa wk-end pot spune atat:

dn1 - moeciu de sus - brasov - cheia - bucuresti

buget 400 RON

cheltuieli fara restrictii 320 RON

a te plimba sau a nu te plimba este o dilema, nu o intrebare, asa ca mue shakespeare :ok:

 

tema de cercetare inafara de TRANSFAGARASAN care o sa se infaptuiasca cu siguranta anul asta (cred ca in iulie):

 

bucuresti - giurgiu - ruse - veliko tarnovo (vizita, betie, depravare si somn) - gabrovo - kazanluk - bucuresti (explicand ca este drum dus intors dar un fel de cheia mai avansat)

sau

bucuresti - pitesti - rm valcea - horezu - tg jiu - baile herculane (betie, depravare si somn) - orsova - drobeta - calafat - bechet - corabia - turnu magurele - alexandria - bucuresti (explicand ca drumul este jumate munte si restul de a doua zi numai pe viaductele dunarii :blbl:

 

pentru cele expuse mai sus data este 3-4 sau 10-11 iulie concluzie - cine mai doreste, cine mai pofteste? lista este deschisa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa wk-end pot spune atat:

dn1 - moeciu de sus - brasov - cheia - bucuresti

buget 400 RON

cheltuieli fara restrictii 320 RON

a te plimba sau a nu te plimba este o dilema, nu o intrebare, asa ca mue shakespeare :ok:

 

tema de cercetare inafara de TRANSFAGARASAN care o sa se infaptuiasca cu siguranta anul asta (cred ca in iulie):

 

bucuresti - giurgiu - ruse - veliko tarnovo (vizita, betie, depravare si somn) - gabrovo - kazanluk - bucuresti (explicand ca este drum dus intors dar un fel de cheia mai avansat)

sau

bucuresti - pitesti - rm valcea - horezu - tg jiu - baile herculane (betie, depravare si somn) - orsova - drobeta - calafat - bechet - corabia - turnu magurele - alexandria - bucuresti (explicand ca drumul este jumate munte si restul de a doua zi numai pe viaductele dunarii :blbl:

 

pentru cele expuse mai sus data este 3-4 sau 10-11 iulie concluzie - cine mai doreste, cine mai pofteste? lista este deschisa

iti arde de plimbari tie dusmanule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...