Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Eu stau pe Nerva. As veni si eu cu voi, desi sunt incepator, dar nu stiu unde. Ma ajutati?

 

Normal ca ajutam.....in zona Real Vitan, undeva spre Dristor, dupa Piata Vitan(Bobocica) faci dreapta pe prima strada si mergi pana ajungi la GARAJ. :)

Si mai simplu ar fi daca ne suni sa iti dam "coordonate suplimentare" .....gasesti datele in urma cu cateva pagini ;)

 

Ride Safe !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nevoie urgenta de sange grupa B3 RH-NEGATIV sau 01 RH-NEGATIV, va rog frumos! Cei dispusi sa doneze sunt asteptati luni dimineata la 8 la Spitalul Militar din zona Garii de Nord! Mai multe detalii aici /index.php?/topic/670264-nevoie-urgenta-de-sange-grupa-b3-rh-negativ/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare! Imi place... Eu dusesem mobra la garaj, dar m-am razgandit si am readus-o acasa. Ma mai dau doua saptamani...

 

Eehhhh....e "dragutza" capra, nervoasa si neprietenoasa......abia dupa cateva zile am inceput sa ne cunoastem si doar Jumba a convins-o sa stea la pozat.

Poate in week facem o sesiune mai interesanta.....

 

Open Drink !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! eu stau chiar langa mall si m-am insurat de vreo 2 saptamani cu un BMW F650 din 95'. Primul meu motor. Daca mai iesiti dati un semn si la mine. Ori pe Facebook (Achi Petre) ori aici.

OK, s-a notat, sa-l stapanesti sanatos.....!!!

Apropos'...mai avem unul cu BMW 650 in zona ...dar iese foarte rar, poate asa face pereche si se indeamna si el.

In alta ordine de ideei , pentru cine vrea sa iasa in week-end este rugat sa posteze aici, in general intre orele 12:00 - 13:00 se face adunarea.

 

O saptamana buna sa aveti !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit azi putin. Iese cineva maine? Hai ca vreau sa mai cunosc si eu oameni. Cam care e stilul de iesit? Plimbari sau mai mult pub-uri..... ? eu sunt incepator si vreau sa ma dau cat mai mult si bine :)) help !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit azi putin. Iese cineva maine? Hai ca vreau sa mai cunosc si eu oameni. Cam care e stilul de iesit? Plimbari sau mai mult pub-uri..... ? eu sunt incepator si vreau sa ma dau cat mai mult si bine :)) help !

 

Este frumos ce zici tu :"Plimbari sau mai mult pub-uri..... ?"

Se pare ca pe aici si-a pus amprenta "D-nul TIMP".....si o ardem dubios mai mult in week-end, de genul : ziua la camp, seara la pub....:))

 

Ride On !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este frumos ce zici tu :"Plimbari sau mai mult pub-uri..... ?"

Se pare ca pe aici si-a pus amprenta "D-nul TIMP".....si o ardem dubios mai mult in week-end, de genul : ziua la camp, seara la pub....:))

 

Ride On !!!

 

 

 

foarte frumos. abia astept partea cu "ziua la camp" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...