Sari la conținut

Spray lant


Postări Recomandate

Acum ca am inceput si eu sa am nevoie, cred ca ar fii timpul sa-mi iau spray ca sunt cam curate zalele, dar nu stiu de care si de unde. Sa fie bun, dar si ieftin ca acum dupa ce am luat motorul nu prea mai sunt in bani. Multam fain. Orice sugestie e bine venita. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Pot sa-ti recomand produsele Motorex pe care noi le importam.

Pretul pentru spray-ul de lant Racing cu TEFLON este 400 mii lei. Avem si mai ieftine, fara teflon, 340 mii lei. Pentru enduro este 320 mii lei.

 

Linia pentru motociclete de la MOTOREX se poate vedea aici:

 

MOTOREX MOTOLINE

 

Avem pe stoc toate aproape produsele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Readuc in actualitate:

ieri mi-am cumparat un spray de lant Shell ( o fi bine, o fi rau...?!?) - l-am aplicat cu rabdare si am constatat ca multe din zale au fisuri, de fapt sunt deja crapate (in linie dreapta) pana in capat. Nasol ,nu?

 

Intreb ca nu m-ar mira sa aflu ca exista si lanturi facute asa din fabrica, in ziua de azi....

Eventual mai tarziu merg la motor sa fac o poza sa va arat. E necesara schimbarea lantului? nu de alta, dar tare mi-e ca nu gasesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi o idee cum as putea face asta. Care sunt indiciile ca sunt duse lantul si pinioanele?

o poza te-ar putea ajuta ? Motocicleta are 5000 km, dar pana ieri nu cred sa fii vazut cum arata un spray cu teflon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca exista reprezentanta moto, gasesti cu siguranta.Sunt convins ca e, doar e ditamai orasul....(nu m-ar mira totusi, avand in vedere ca BV nu are o intalnire a moto. :banana: )

 

Eu am dat fix 300.000 pe SHELL, avea si cu 255.000, si cu 500.000..

Subliniez ca am luat in necunostinta de cauza, fara sa am habar de diferentele dintre ele.Am cautat MOTOREX (inspirat de topic) dar nu am gasit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Daca exista reprezentanta moto, gasesti cu siguranta.Sunt convins ca e, doar e ditamai orasul....(nu m-ar mira totusi, avand in vedere ca BV nu are o intalnire a moto. :rusinica:  )

 

    Eu am dat fix 300.000 pe SHELL, avea si cu 255.000, si cu 500.000..

Subliniez ca am luat in necunostinta de cauza, fara sa am habar de diferentele dintre ele.Am cautat MOTOREX (inspirat de topic) dar nu am gasit .

189671[/snapback]

 

 

Shell Advance Dry Chain Lube - 142.000 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Daca scrieti modelul si pretul, ar fi de ajutor sa introduceti si nume magazin si adresa sau zona, cum se ajunge acolo.

Asa, cui ii surade un model si nu stie de unde sa-l cumpere sau vede un pret mai bun in alta parte, stie cum sa se orienteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...