Sari la conținut

Fluturasi ... Mortuari


Kosmin
 Share

Postări Recomandate

:hug:

Macheta fluturasilor ! Oroare !

Din pacate sistemul "ei platesc,ei aproba!" este f pagubos pt noi.Lipsit de imaginatie si cu un scris imens de marunt....care l-ar face si pe cel mai oaches sa moara incet citind mesajul.Fondul negru...mortuar e chiar in bataie de joc...ar putea stirni doar rasul in barba celor care le-ar primi si s-ar putea duce cu gindul direct la o invitatie la pomana sau parastas mai degraba ,decit la un instrument de popularizare.Si asa ne cinta multi de sanatate si viata lunga !

Asa ca mare , mare atentie la ce ni se da degeaba....parca e Calul Troian !

Din ceva care ar trebui sa iasa de bine o sa fim si mai huliti sau poate se incearca cumva a se trezi sentimente de mila din partea celor care ne sunt coparticipanti in trafic !

:cheers:

 

Pacat de toata munca depusa de AMR si colaboratori !

Prefectura si firma de publicitate s-au intrecut in idei stralucite !

 

Ce naiba are domnilor ....

 

THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

The requested file upload failed because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error.

Tot incerc si degeaba !

As vrut sa atasez citeva chestii dragute !Idei in imagini !

 

 

 

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Apr 2008 08:20 -------------</small><br/>

Am facut loc pina la urma !Mentiunea ca primul grafic e doar de ordine interioara !!!(In gluma ! :burnout: )

 

--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 13:56 -------------
Din atitia care s-au uitat ,nici un comment?

post-27510-1207373243_thumb.jpg

post-27510-1207373835_thumb.jpg

Editat de Kosmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm imi place mult al doilea sticker...

cred ca exprima destul de clar in putine cuvinte, toata ideea

 

cred ca trebuie sa promovam "atentia" nu sa impresionam, sau sa radem pe seama stickerelor "funny"

...e o treaba serioasa , La naiba ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu am vazut alte reprezentari de fluturasi dar ale tale sunt geniale!...amin2!!...trebuie ceva simplu care sa atraga atentia chiar sa socheze la prima vedere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca nu ai vazut si alte variante. Sunt unele foarte faine prin topicuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul e cumva agresiv...kiar daca noi stim ca ei is niste cartofi nenorociti pusi la conserva, de ce sa le-o spunem? mai bine i-am lasa in neagra ignoranta............:burnout:)

 

al doilea.........ne cerem cumva scuze ca existam? o vaaaaaaaaai..ce frica imi e......pls pls pls nenea conservarul nu ma omori?

 

 

hm....nu e frumos sa critici ce fac altii, mai ales cind personal nu ai facut nimic...dar cum ziceam si in legatura cu clipul OZN....cam prea "moale" ne infigem in retina okiului public

 

oricum, succes :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sor'mea, care are impresia ca e o graficiana desavarsita dar care de fapt n-are nici o treaba, ar fi facut niste 'fluturasi' mai misto. Astia doi sunt absolut ingrozitori.

 

In plus, incoerenta primului mesaj nu m-a ajutat sa-mi dau seama despre ce fluturas 'oroare' e vorba.

 

Repet. Romburile alea doua galbene sunt absolut ingrozitoare. Lasa-te.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sor'mea, care are impresia ca e o graficiana desavarsita dar care de fapt n-are nici o treaba, ar fi facut niste 'fluturasi' mai misto. Astia doi sunt absolut ingrozitori.

 

In plus, incoerenta primului mesaj nu m-a ajutat sa-mi dau seama despre ce fluturas 'oroare' e vorba.

 

Repet. Romburile alea doua galbene sunt absolut ingrozitoare. Lasa-te.

 

 

Prietene iti multumesc pt parere.Ma bucur ca aveti curaj sa va exprimati.Sincer nu am considerat ca sunt exceptionale sau perfecte.A fost o incercare.gusturile nu se discuta.

Unora le place , altora nu.

Ar fii foarte util daca ar fii citeva sute sa alegem si sa se si tipareasca.

Acolo e buba .Apoi sa fie impartite .

 

 

Sunt totusi bucuros ca va exprimati parerile.

 

Numai bine si asfalt uscat.

 

PS.Sper ca sora ta e la fel de draguta ca si tine ! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar, rombu nu prea se potriveste. si motorul sa fie reprezentat un pic in linii mai clare...

poate poti sa introduci txtul si desenul intr-un triunghi galben

constrast negru galben ! ar fi perfect asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar, rombu nu prea se potriveste. si motorul sa fie reprezentat un pic in linii mai clare...

poate poti sa introduci txtul si desenul intr-un triunghi galben

constrast negru galben ! ar fi perfect asa.

 

 

O sa revenim cu alte incercari....momentan stocul de fuel(aka vodka) s-a gatat .

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun ca partea adeziva sa fie pe partea scrisa. Cand avem probleme, sa lipim pe parbrizul vinovatului un astfel de sticker, sa-l aiba in permanenta sub ochi. Astfel nu mai putem fi acuzati de "tuning auto" (mentionez ca ruperea unei oglinzi pe care soferul oricum nu o foloseste e frectie la picior de lemn).

De preferat un adeziv care necesita un ciocan pentru indepartarea sticker-ului. :angryfire:

 

Ar insemna marirea impactului campaniei, prin adresarea directa publicului tinta.

Editat de trotter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene iti multumesc pt parere.Ma bucur ca aveti curaj sa va exprimati.Sincer nu am considerat ca sunt exceptionale sau perfecte.A fost o incercare.gusturile nu se discuta.

Unora le place , altora nu.

Ar fii foarte util daca ar fii citeva sute sa alegem si sa se si tipareasca.

Acolo e buba .Apoi sa fie impartite .

Sunt totusi bucuros ca va exprimati parerile.

 

Numai bine si asfalt uscat.

 

PS.Sper ca sora ta e la fel de draguta ca si tine ! :bigstar:

 

Vezi, prietene motociclist? Ti-am spus ca e FOARTE GREU, daca nu IMPOSIBIL, sa faci un fluturas pe care sa-l placa toata lumea. E foarte usor sa critici actiunile si fluturasii altora, asta pana nu te lovesti tu de aceste "probleme", sa-ti dai seama ca de fapt e o intreaga aventura.

Oricum, felicitari inca o data pentru initiativa. :peace:

 

P.S. Si mie-mi place al doilea fluturas. :moron:

 

:finger:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sor'mea e o grasa.

 

 

hai frateee.... :finger: :moron:

daca te dusmanesti asa cu sora ta, cum te porti cu prietenii?

 

nu e nevoie sa-mi raspunzi, e o intrebare retorica :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, prietene motociclist? Ti-am spus ca e FOARTE GREU, daca nu IMPOSIBIL, sa faci un fluturas pe care sa-l placa toata lumea. E foarte usor sa critici actiunile si fluturasii altora, asta pana nu te lovesti tu de aceste "probleme", sa-ti dai seama ca de fapt e o intreaga aventura.

Oricum, felicitari inca o data pentru initiativa. :moron:

 

P.S. Si mie-mi place al doilea fluturas. :finger:

 

:bigstar:

 

 

Multumesc de urari !

Si cu siguranta ca si sora-sa o sa fie de acord ca nu poti multumi pe toata lumea :peace:

Oricum nu trebuie sa fim rai ,ci chestiile astea sa ne mobilizeze si data viitoare sa iesim cu ceva mai bun !

 

Asfalt uscat si poate ne vedem la mare de 1 Mai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...