Sari la conținut

Postări Recomandate

VIND TRANSALP 1999 XL 600 V 23 000 KM NEGRU 3600 EURO NEG.

URGENT CA BMW-UL VINE DEJA PE DRUM !!!!!!!!!!!

P.S TEL MEU :0745648091 ADI

Editat de MONOCORD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ca sa nu deschid topic nou intreb aici: unde gasesc ului Motul 5100 10w40 semisintetic si la ce pret ?

Mutumesc

 

 

Suna-l pe Romi. Stiu ca eu l-am sunat pentru Motul 5100 10W50 sintetic si avea pe stoc. De 10W40 nu l-am intrebat.

 

Bafta!

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ai nevoie?

io am user acol daca vrei i-ti pot comanda ceva...

 

dar daca ai un card visa, visa electron sau orice card care permite plati internationale si pe internet, poti sa comanzi chiar tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu caut neaparat ceva anuma...dar de multe ori gasesc chestii la preturi f. bune care cred eu ca mi-ar fi de folos...

m-am tot interesat, si am vazut cere e treaba mai in detaliu cu ebay-ul.

User pot sa-mi fac oricand, card international am...dar nu am pe cineva acolo, la care sa fie expediate coletele si care apoi sa mi le trimita mie in RO, pt ca majoritatea produselor se expediaza doar in Germania (vb de ebay.de). Chestia e ca am ceva cunostinte prin Germania dar nu vreu sa deranjez pe nimeni. Mai ales ca odata ce te prinde microbul cu ebay, toata ziua stai la "pescuit" de magarii... :) . Eu nu vreau sa deranjez pe cineva sa-mi expedieze "n" colete pe luna...pt. ca si ei s-au dus la munca nu sa umble dupa curu' meu.

 

De aceea mi-ar conveni mai mult sa gasesc pe cineva cinstit care sa se ocupe de toata treaba asta contra cost bineinteles. Ii dau linkul cu produsul, ii spun suma maxima care sunt dispus sa o ofer pe produsil respectiv (care trebuie introdusa doar o data, licitatia facandu-se automat pana la suma introdusa) si intr-o saptamana, doua am produsul acasa. !!!

Asa e mult mai convenabil pt. mine desi ar trebui sa platesc acel comision unei persoane !!!

Si mai e o chestie destul de importanta. In germania sunt desti de putini aceeia ce au PayPal si eu sa pot face plata din Romania. De aceea e bine sa ai pe cineva acolo care sa poata plati prin transfer bancar de acolo...e mult mai ieftin decat sa trimiti bani de aici prin Western Union sau alte metode de plata in afara de PayPal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista ebay-uri si in alte tari de ex. ebay.co.uk pt anglia .it pt italia .com pt usa

 

cauta pe .com, is multe produse din hong kong, au in general preturi foarte bun, si trimit worldwide...

iar calitatea e mai mult decat acceptabila

 

de ex. am comandat pt un prieten un parbriz double buble , cu transport cu tot o fost aprox 100 ron. nu avea nici o marca, inschimb un parbriz PUIG sau MRA e cel putin de 2 ori mai scumpa (aproximativ 80 E fara transport), si diferenta de calitate nu e mare

 

:)

 

daca vrei ceva anume si nu gasesti, sau sfaturi pt ebay... anuntama :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu deschid topic nou intreb aici: unde gasesc ului Motul 5100 10w40 semisintetic si la ce pret ?

Mutumesc

vezi id giur_dan

recomand cu incredere, si e si ieftin.

cinste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar levier comanda (schimbator) pt suzuki intruder de 800 (vs 52 a) din 92 , sau ceva sa se potriveasca pe axul de la schimbator.preferabil second sau daca nu macar de pe stoc, ca pana vine comanda imi fac altul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ai nevoie?

io am user acol daca vrei i-ti pot comanda ceva...

 

dar daca ai un card visa, visa electron sau orice card care permite plati internationale si pe internet, poti sa comanzi chiar tu

 

visa electron e doar pentru plati in mediul electronic, doar in RO :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar levier comanda (schimbator) pt suzuki intruder de 800 (vs 52 a) din 92 , sau ceva sa se potriveasca pe axul de la schimbator.preferabil second sau daca nu macar de pe stoc, ca pana vine comanda imi fac altul

 

 

valabil , urgent , ca stau cu moto in garaj ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VIND TRANSALP 1999 XL 600 V 23 000 KM NEGRU 3600 EURO NEG.

URGENT CA BMW-UL VINE DEJA PE DRUM !!!!!!!!!!!

P.S TEL MEU :0745648091 ADI

acum si ceva poze !!!

post-17214-1214501576_thumb.jpg

post-17214-1214501595_thumb.jpg

post-17214-1214501628_thumb.jpg

post-17214-1214501658_thumb.jpg

post-17214-1214501730_thumb.jpg

Editat de MONOCORD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ING

 

True. Si eu am Visa Electron de la ING si e probabil cel mai bun card pt plati online din Romania. Am jucat mult poker pe net (si inca mai joc), si m-am interesat mult de chestiile astea. Moneybookers, Google Checkout, Yahoo, Paypal, bagat si scos bani pe mai multe site-uri de poker, platit jocuri online, cumparat de pe ebay... you name it merge pe orice. Plus ca are serviciul de homebank foarte misto, si inca o chestie super faina, nu stai la ghiseu cand alimentezi cardul. Bagi banii in bancomat.

Nu fac reclama, zic doar, ca is super multumit de card si daca vreti ceva pt net, asta recomand.

 

Sry de offtopic.

 

Ontopic :

Cumpar oglinda de transalp (doar partea de sus e ok, plasticul pt geamult) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva placute de frana noi pentru virago 250? Sau shtiti unde as putea gasi in cluj`?

 

 

iti alegi de aici in functie de model...fata, spate... www.louis.de

dai la onlineshop apoi cauti bramsen

apoi suni la nr asta : 0744131876 -ROMI il cheama, si intr-o saptamana le ai (platesti cand le ridici de la el)

 

sa te convingi baga ochiu' aici /index.php?showtopic=24540

 

dc nu stii germana poti sa traduci in engleza folosind http://babelfish.yahoo.com/?fr=avbbf-us

 

SPOR LA TRABA !!!

Editat de okhio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar motor (deci nu motocicleta) de cross sau enduro sau speed, musai 2 timpi, 250 sau mai mare, cu carburator si evacuare, aprindere(daca se poate, daca nu am MOTOPLAT), daca are si lantu si pinioanele e si mai bine...

oferte la saviem_231 (@yahoo.com).

cinste.

 

cumpar motor (deci nu motocicleta) de cross sau enduro sau speed, musai 2 timpi, 250 sau mai mare, cu carburator si evacuare, aprindere(daca se poate, daca nu am MOTOPLAT), daca are si lantu si pinioanele e si mai bine...

oferte la saviem_231 (@yahoo.com).

cinste.

ideal ar fi unu din urmatoarele:

yz 250, rm 250, cr 250, cr 500(!!!), exc 200, 250, 300, rs 250, rd 350, dar si altele...

astept oferte!

Editat de macicasan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...