Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

indoi, dezdoi, sau cum dracu inseamna ca-mi tre' oglinzi de virago...

si alte chestii asemanatoare, da preferabil de yamaha xv 535

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzi cromate pt chopper stie /are cineva? ale mele is de doua feluri si nici nu vad nimik in ele pt ca nu se pot regla :lol:

spune-mi o suma pana la care esti dispus sa investesti in oglinzi..e in madrid un magazin care vinde doar oglinzi moto de toate natiile...cele custom incep de la 20eu buc si ajung la 150eu buc..daca te intereseaza,pot sa iti fac o oferta.comisionul meeu e 20% din pretul de cumparare.daca le trimit,le poti ridica de la turda. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebuie oglinzi de virago. is dispus sa investesc cat costa oglinzile de virago, sau orice asemanator.

dija relativ lunga, cromata, suport de plastic, sticla rotunda... pusca mea, oglinzi de virago de 250.

daca are cineva virago, i cumpar io oglinzi de care vrea(da' nu de 150e) pentru a lui.

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit si cu poze:post-34431-1208161697_thumb.jpgpost-34431-1208161752_thumb.jpgpost-34431-1208161733_thumb.jpgpost-34431-1208161768_thumb.jpg

Noul pret 1750 neg.

 

Indoi Suzuki Gs 500 E (naked), 500 cmc, 50 cp, negru, stare estetica si de functionare impecabila, cauciucuri aproape noi, baterie noua, semnalizare oglinzi etc , ulei schimbat de 2 zile, curatat carburatoarele de 2 zile, revizie completa de 2 zile , inmatriculat, 33000 km, rulat in tara 3000 km, ideal pentru incepatori. Pret: 1750 euro negociabil. Nr meu de telefon e 0752089987, pt cei interesati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezdoi vesta de piele (neagra).....daca se poate cu fermoar cu cati mai putini iepuroi. Marimea cred ca XXL.

 

Nu are nimeni?

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezdoi vesta de piele (neagra).....daca se poate cu fermoar cu cati mai putini iepuroi. Marimea cred ca XXL.

 

Nu are nimeni?

daca te intereseaza,pot sa iti trimit eu .orice marime,la 50eu( :lol: ),nou nouta cu eticheta pe ea.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa gasesc ceva mai ieftin....si as si vrea sa o incerc inainte sa o iau.

No offence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorman35, mai ai protectia totala, sau ai vandut-o? maine am drum la turda. daca o mai ai o sa sun la tatal tau, ca mi-ai dat numarul. prin ce zona stai? ca nu stiu deloc orasul. noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezdoi indoi?undes definitiile astea ca nu leam gasit?adika vindeti?

 

Mai "fratioare" :( !Daca inca nu ai inrteles termenii si limbajul de pe acest topic "stai acasa" :moto: :) .Eu oricum aveam de gand sa iti spun de multa vreme treaba asta si pt alte posturi de ale tale de pana acum. Daca ai nelamuriri cauta-ma pe PM.E mai bine sa nu mai dezvolt subiectul.Hai noroc.

Asfalt uscat tuturor motociclistilor! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezdoi indoi?undes definitiile astea ca nu leam gasit?adika vindeti?

Daca n-ai rabdare sa citesti topicul de la inceput sa te lamuresti prin deductii, uite in clar . A indoi , inseamna a vinde , a dezdoi, inseamna a cumpara. Iepuroi sau sobolani inseamna euroi. Exemplul nostru a fost preluat si de colegii nostri din Brasov, e civilizat si eficace sa ai un singur topic de vinzari si cumparari pe forumul local. Am putea deja sa ne exprimam si in clar desi de dragul traditiei eu am sa continui sa folosesc jargonul inventat de nici nu mai are importanta cine. Oricum, daca te intereseaza ceva , da-i pm ofertantului si va intelegeti ulterior in clar. Asfalt uscat! :(

 

apropo MZ-ul meu se indoaie inca, la 600 iepuroi, cu toate accesoriile

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorman35, mai ai protectia totala, sau ai vandut-o? maine am drum la turda. daca o mai ai o sa sun la tatal tau, ca mi-ai dat numarul. prin ce zona stai? ca nu stiu deloc orasul. noroc!

da,inca am protectia...ramane tot la 70eu sau echivalentul in lei.e noua,nefolosita,cu eticheta..mi s-au oferit pe ea cate 1 mil..1,2 mil...asa ca am o ambitie prosteasca sa tin la pret..nu negociez nimic...daca nu o dau pana la sfarsitul lunii,o sa o donez unui motociclist care are nevoie de protectie si nu si-o poate permite in schimbul unei beri(la 1 l.. :( ).cel putin fac un bine cuiva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah am eu oglinzi de virago 535. Le-am dat jos ca nu-mi plac, si acuma putrezesc prin depozitul de piese:P.

cam peste o saptama o sa ajung sa le caut daca te intereseaza, ca plec in delegatie. pret 50 romanesti perechea. Si mai am si un ghidon de virago

Editat de Requiem
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-ai rabdare sa citesti topicul de la inceput sa te lamuresti prin deductii, uite in clar . A indoi , inseamna a vinde , a dezdoi, inseamna a cumpara. Iepuroi sau sobolani inseamna euroi. Exemplul nostru a fost preluat si de colegii nostri din Brasov, e civilizat si eficace sa ai un singur topic de vinzari si cumparari pe forumul local. Am putea deja sa ne exprimam si in clar desi de dragul traditiei eu am sa continui sa folosesc jargonul inventat de nici nu mai are importanta cine. Oricum, daca te intereseaza ceva , da-i pm ofertantului si va intelegeti ulterior in clar. Asfalt uscat! :(

 

apropo MZ-ul meu se indoaie inca, la 600 iepuroi, cu toate accesoriile

mersi mersi,am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai "fratioare" :( !Daca inca nu ai inrteles termenii si limbajul de pe acest topic "stai acasa" :moto: :) .Eu oricum aveam de gand sa iti spun de multa vreme treaba asta si pt alte posturi de ale tale de pana acum. Daca ai nelamuriri cauta-ma pe PM.E mai bine sa nu mai dezvolt subiectul.Hai noroc.

Asfalt uscat tuturor motociclistilor! :moto:

 

Si ca sa fiu si eu rau atasez o poza de pe hi5 al omului si spun:"nu te mai baga la motociclisti,fa tu ce stii mai bine"

Dar sa nu fim rai,sau cum zicea cineva:"rechini" si altii pestisori....

Eu zic ca mai bine ignori pe cineva daca ti se pare ca posteaza inutil sau enervant si se potoleste omul

Ca de jignit e usor....

Ce daca are scuter.....poate ne ia oglinda la semafor :moto: e mai bine?

 

Aveti grija de voi ca nu are numeni altu'

post-18460-1210715108_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa fiu si eu rau atasez o poza de pe hi5 al omului si spun:"nu te mai baga la motociclisti,fa tu ce stii mai bine"

Dar sa nu fim rai,sau cum zicea cineva:"rechini" si altii pestisori....

Eu zic ca mai bine ignori pe cineva daca ti se pare ca posteaza inutil sau enervant si se potoleste omul

Ca de jignit e usor....

Ce daca are scuter.....poate ne ia oglinda la semafor :( e mai bine?

 

Aveti grija de voi ca nu are numeni altu'

 

 

stii de ce ai dat dovada acuma?

de cat esti tu de destept fata de astia incaptori,care incep dea dreptu de jos

Nu-mi place ca judeci persoana pe care nu o cunosti,nu comentez nimic cu poza aia ca nu ma simt

daca am motor de 1000 gata ma respecti?

esti foarte amuzant zau,daca vrei te invit sa vb la personal

scuze de offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah am eu oglinzi de virago 535. Le-am dat jos ca nu-mi plac, si acuma putrezesc prin depozitul de piese:P.

cam peste o saptama o sa ajung sa le caut daca te intereseaza, ca plec in delegatie. pret 50 romanesti perechea. Si mai am si un ghidon de virago

is rotunde? daca da a mele-s :() pretu e perfect, sper ca vii maine la roata sa batem palma.

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bigstar.gif MZ ES 175- 1961, RESTAURAT IN PROPORTIE DE 90% de indoit : 550 iepuroi :post-22318-1209714079_thumb.jpg

:) Anuntul ramane valabil .In pret intra si o gramada de piese importante{ carburatoare de 175 + 250, un motor din62 ,etc}acte inregula, inmatriculat. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii de ce ai dat dovada acuma?

de cat esti tu de destept fata de astia incaptori,care incep dea dreptu de jos

Nu-mi place ca judeci persoana pe care nu o cunosti,nu comentez nimic cu poza aia ca nu ma simt

daca am motor de 1000 gata ma respecti?

esti foarte amuzant zau,daca vrei te invit sa vb la personal

scuze de offtopic

Daca nu ai observat am la inceput am aratat ca e usor sa razi de cineva fara sa il cunosti atasand poza aia.

Partea importanta care am vrut sa iasa in evidenta a fost cea cu rechinii si pestisorii,daca intelegi, :( drepturile de autor apartinand altcuiva.

Motorul de 1000 nu are nici o treaba cu discutia de aici.Eu chiar ti-am luat apararea,chiar daca intradevar mai postezi"fara tine"ca sa zic asa....fara sa te superi.

 

Si ca sa nu ma briscaleasca veteranii care chiar vand si cumpara aici si noi povestim balarii de clasa 7 spre a 8-a,declar cu mana pe inima ca DEZDOI geaca sau costum de viteza M(chiar si din textil cum are prietenul nostru de la zalau cu 954-le),sau daca este cineva care aduce de la louis pe baza de repede si bun.Ca am asteptat 2 saptamani la firma x din catalogul Auner si dupa 2 saptamani:"s-ar putea ca nu era pe stoc"PpFFFF!!!

Tare management!!!Bine ca unii stiu si in cat timp iese din productie produsul x in germania si poate da in scris ca in 3 saptamani il aduce.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...