Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cumpar motor (deci nu motocicleta) de cross sau enduro sau speed, musai 2 timpi, 250 sau mai mare, cu carburator si evacuare, aprindere(daca se poate, daca nu am MOTOPLAT), daca are si lantu si pinioanele e si mai bine...

oferte la saviem_231 (@yahoo.com).

cinste.

 

 

ideal ar fi unu din urmatoarele:

yz 250, rm 250, cr 250, cr 500(!!!), exc 200, 250, 300, rs 250, rd 350, dar si altele...

astept oferte!

:kali: Vrei sa pui motoarele astea pe cadru de ETZ ? Da ce ti-a venit, pt. ca pana acum erai multumit de el ? Tu stiii mai bine.... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici gand sa stric etz-u, fac kart!

imi trebuie 2t neaparat ca sunt motoare usoare si simple in montare/adaptare...

si imi trebuie mare pentru fun-factor...

daca cunoasteti orice oferta... :kali: :kali:

cinste.

Editat de macicasan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar fise si robinet vacuumatic pentru rezervor la suzuki gsx 750 r din 1994, si daca stie cineva sa-mi zica daca se potriveste robinetul si de la alte suzuki mai noi de 94, am nevoie urgent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar motor (deci nu motocicleta) de cross sau enduro sau speed, musai 2 timpi, 250 sau mai mare, cu carburator si evacuare, aprindere(daca se poate, daca nu am MOTOPLAT), daca are si lantu si pinioanele e si mai bine...

oferte la saviem_231 (@yahoo.com).

cinste.

 

 

ideal ar fi unu din urmatoarele:

yz 250, rm 250, cr 250, cr 500(!!!), exc 200, 250, 300, rs 250, rd 350, dar si altele...

astept oferte!

ceva, cineva?

2t mare, racit pe apa, cam orice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha YZF 600R Thundercat, an fabricatie 1997, culoare rosie. Motor pe benzina, putere 100 cp, capacitate cilindrica 600 cmc, viteza maxima 250 km/h, rulaj 32000 km. Consumul: urban 6 (l/100km), extraurban 5 (l/100km), mixt 4 (l/100km). Pret 2400 EUR, negociabil. Motorul este in stare foarte buna; furtune frana race fata, frane Brembo, placute frana schimbate recent, alarma Spyball, antifurt; info suplim sau foto pe mess: ovy_19ro Pret: 2400,00 EUR

post-22271-1214854798_thumb.jpg

post-22271-1214854833_thumb.jpg

post-22271-1214854851_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar motor (deci nu motocicleta) de cross sau enduro sau speed, musai 2 timpi, 250 sau mai mare, cu carburator si evacuare, aprindere(daca se poate, daca nu am MOTOPLAT), daca are si lantu si pinioanele e si mai bine...

oferte la saviem_231 (@yahoo.com).

cinste.

 

 

ideal ar fi unu din urmatoarele:

yz 250, rm 250, cr 250, cr 500(!!!), exc 200, 250, 300, rs 250, rd 350, dar si altele...

astept oferte!

cross please...

si un contact moto pt touareg sau ceva asemanator, functional sa fie, pentru dtarba...

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda CBR 600 F4,aprox. 29000 km, 110 cp, stare foarte buna, consumabilele bune, cauciucuri bune, crash-paduri, semnalizari sport, toba sport, sunet beton. Pentru mai multe informatii sau poze id-ul de messenger e mihai.bodea, nr de tel 0752089987.post-34431-1214913216_thumb.jpgpost-34431-1214913271_thumb.jpg

 

Vand Honda CBR 600 F4,aprox. 29000 km, 110 cp, stare foarte buna, consumabilele bune, cauciucuri bune, crash-paduri, semnalizari sport, toba sport, sunet beton. Pentru mai multe informatii sau poze id-ul de messenger e mihai.bodea, nr de tel 0752089987.post-34431-1214913216_thumb.jpgpost-34431-1214913271_thumb.jpg

pret: 3000 euro

post-34431-1214913306_thumb.jpg

post-34431-1214913333_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ceva piese de ij planeta 5 stii??

vezi la vultur, pe strada streiului.

motor de cross si/sau contact moto(uzat, ori de care) ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi la vultur, pe strada streiului.

motor de cross si/sau contact moto(uzat, ori de care) ceva?

in august vin acasa,si o sa am loc pe platforma pt un motor...spune in ce conditrii vrei motorul?cu sau fara acte?ofera un pret maxim pe motor,si in functie de pretul oferit iti pot face o oferta..un ex...in urma cu o saptamana erau in parc 4 buc suzuki rm-x 250cmc,fara acte,stare super.au fost cumparate toate la pretul de 1400eu (de un bulgar.. :P )...luate la bucata,pretul nu ar fi ajuns la 600eu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in august vin acasa,si o sa am loc pe platforma pt un motor...spune in ce conditrii vrei motorul?cu sau fara acte?ofera un pret maxim pe motor,si in functie de pretul oferit iti pot face o oferta..un ex...in urma cu o saptamana erau in parc 4 buc suzuki rm-x 250cmc,fara acte,stare super.au fost cumparate toate la pretul de 1400eu (de un bulgar.. :P )...luate la bucata,pretul nu ar fi ajuns la 600eu..

prietene, da' nu imi trebuie motocicleta!!! imi trebuie doar motorul ei, sau ma rog, cauta si tu un cross cu furca rupta sau cadru distrus sau alte cele, dar cu motoru ok si facem targ.

id-u meu e saviem_231, daca aduci ar fi perfect!

cinste maxima!

rm-x ar fi foarte ok, evident, fara acte, si fara roti, si fara cadru daca vrei...

numa vezi motoru sa nu fie blocat/gripat/alte cele, si sa aiba radiatoru', aprinderea si carbu ok...

Editat de macicasan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, da' nu imi trebuie motocicleta!!! imi trebuie doar motorul ei, sau ma rog, cauta si tu un cross cu furca rupta sau cadru distrus sau alte cele, dar cu motoru ok si facem targ.

id-u meu e saviem_231, daca aduci ar fi perfect!

cinste maxima!

rm-x ar fi foarte ok, evident, fara acte, si fara roti, si fara cadru daca vrei...

numa vezi motoru sa nu fie blocat/gripat/alte cele, si sa aiba radiatoru', aprinderea si carbu ok...

 

subscriu! nu, nu e nevoie de doua motoare insa banii ii primesti sigur oricand aduci motorul (doar sa ne anunti inainte in prealabil cu 3 4 zile) cinste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu! nu, nu e nevoie de doua motoare insa banii ii primesti sigur oricand aduci motorul (doar sa ne anunti inainte in prealabil cu 3 4 zile) cinste

facem 50-50, doar distractia va fi comuna...

lant si pinioane ar fi perfect sa aiba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in august vin acasa,si o sa am loc pe platforma pt un motor...spune in ce conditrii vrei motorul?cu sau fara acte?ofera un pret maxim pe motor,si in functie de pretul oferit iti pot face o oferta..un ex...in urma cu o saptamana erau in parc 4 buc suzuki rm-x 250cmc,fara acte,stare super.au fost cumparate toate la pretul de 1400eu (de un bulgar.. :P )...luate la bucata,pretul nu ar fi ajuns la 600eu..

parcul de dezmembrari din madrid,unde mi-am facut ceva relatii vinde numai motoare intregi ..indiferent ca e accidentat sau nu...acum nu ma apuc eu sa te invat ca iti poti recupera o parte din banii investiti pe motocicleta vanzand piesele de care nu ai nevoie...sti asta..de unde pot eu face rost,se vand doar motocicletele..piese se vand in alta parte,unde nu prea pot ajunge..asta e..vroiam sa te ajut..poate gasesti in alta parte..cauta cateva pagini mai inainte si vezi ca era un tip care vindea o motocicleta de teren ieftin,fara acte..ia legatura cu userul SMAKALAN,si iti poate da mai multe amanunte..in paranteza-de ce nu cumperi un kart?la 1000eu te-ai scos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa fac unu...

in ce bani aduci un cross in 2t mare, ca am zis deja ca ma intereseaza, si vindem pe piese ce nu trebuie, e ok, intreg sa fie!

da-mi te rog pe pm un id ceva, sa vorbim.

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu in ce bani gasesc....eu am luat un suzuki rm-x(cele mai populare aici... :P )de 125cmc la 300eu(fara acte..).cand m-am saturat de el,l-am dus la parc si mi-au dat 140eu pe el...acum am pus ochii pe un ktm 250 exe,fara acte,din 2000...pret 1000eu discutabil...deci,nu stiu un pret...in functie de cum ajung acolo,se negociaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu in ce bani gasesc....eu am luat un suzuki rm-x(cele mai populare aici... :P )de 125cmc la 300eu(fara acte..).cand m-am saturat de el,l-am dus la parc si mi-au dat 140eu pe el...acum am pus ochii pe un ktm 250 exe,fara acte,din 2000...pret 1000eu discutabil...deci,nu stiu un pret...in functie de cum ajung acolo,se negociaza...

250 exc la 1000 ar fi ok...

ar fi chiar ok... aduci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e pentru mine... :bigstar: te cred ca e ok la 1000eu... :laugh: aici se vand in 1800-2000eu.. :crack:

ziceai ca la mai multe e mai ieftin...

pai daca poti, si sper sa poti, ia doua, si ar fi brici...

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele huse moto.. grabiti-va !

:crack: Eu as avea nevoie cat de repede, ca cealalta mi so cam dus pe copca si era chiar pe ES 175. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea cal mare si powerfull, am un DR BIG de vinzare. 800 CMC, 54 CP, an 1993, km 56 000, stare buna, consumabile schimbate in luna mai anul acesta. ( acumulator, cauciucuri, ulei, ambele filtre ).

Pret 2000 euro , neg

 

La motor se adauga si un set de trei cutii, cu suportul de prindere original.

 

tel 0743-702132

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceai ca la mai multe e mai ieftin...

pai daca poti, si sper sa poti, ia doua, si ar fi brici...

cinste.

remorca e de doua locuri..unul pentru motorul meu,iar celalalt sa ocupat cu un scuter pentru cineva...imi pare rau..oferta nu mai e valabila..eventual daca gasesc doar motorul,care-l pot pune in portbagajul masinii...asta e...daca vrei,te pot pune in legatura cu un tip,care vine in tara in aceasi perioada cu mine si te intelegi cu el...dar...ala te stoarce..a incercat si cu mine... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...