Sari la conținut

Postări Recomandate

 

 

deci ocupa spatiu.....nu incap de ea.... este pe 18 ,din aluminiu cred,aurit,in stare buna,nu e lovita sau indoita,made in spain,etc.....50 de ron!

 

:disappointed:

 

vand janta 50 ron! :blbl:

 

 

VANDUT!

 

JUDAS cand vi sa iti duci piesele de etz??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vand geaca piele cu protectii detasabile,marca BLADE(aproape orice marime)si marca CARPE DIEM...in august se pot proba marimea M din BLADE si CARPE DIEM(ambele culori)...pot aduce la comanda geci piele cu proptectii detasabile cu logo moto...

 

 

se pot proba in august la turda sau cluj marimea M

la ce pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Spinners GSXR 750 20th anniversary Yoshimura edition K5

4500 km

furtune frana carbon look

evacuare Yoshimura trioval flame

Paint job replica MOTOGP Rizla

GARANTIE 18 LUNI

6500 EURO

 

beton motor, merita toti bani :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand geaca piele cu protectii detasabile,marca BLADE(aproape orice marime)si marca CARPE DIEM...in august se pot proba marimea M din BLADE si CARPE DIEM(ambele culori)...pot aduce la comanda geci piele cu proptectii detasabile cu logo moto...

 

 

se pot proba in august la turda sau cluj marimea M

180eu orice model(BLADE sau CARPE DIEM) sau pretul negociabil la gecile piele cu logo moto..spune-mi marca motorului pe care-l conduci,iar eu iti fac oferta geaca cu logo...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand rim strip-uri fosforescente,6m lungime,7mm latime.rola vine insotita de un dispozitiv de cauciuc care ajuta la aplicarea in mod egal pe toata suprafata rotii...stoc disponibil-rosu,verde,galben,albastru,roz,portocaliu,auriu..pret 550 mii lei rola plus taxe postale(sau se pot ridica de la turda)

post-21797-1217101069_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca berik a facut cunostinta cu pamantul,este zgariata.deci nu se mai vinde.restul inca valabile

verifica-ti inboxu'

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand rim strip-uri fosforescente,6m lungime,7mm latime.rola vine insotita de un dispozitiv de cauciuc care ajuta la aplicarea in mod egal pe toata suprafata rotii...stoc disponibil-rosu,verde,galben,albastru,roz,portocaliu,auriu..pret 550 mii lei rola plus taxe postale(sau se pot ridica de la turda)

detali cum cumpar? Nr telefon o adresa etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detali cum cumpar? Nr telefon o adresa etc...

depinde ce culoare vrei...am cateva la turda,deci le poti ridica direct de acolo sau le primesti prin posta...sau daca nu e pe stoc culoarea dorita,intr-o saptamana o trimit la turda... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dezdoi si nici nu indoi ... donez 2 oglinzi de virago(oglinda stanga putin zgariata:D)...si trei semnalizatoare personalizate cu grilaj si vultur(al 4-lea e spart urat de tot)...toate acestea in urma unei cazaturi..pt cei interesati astept pm :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand rim strip-uri fosforescente,6m lungime,7mm latime.rola vine insotita de un dispozitiv de cauciuc care ajuta la aplicarea in mod egal pe toata suprafata rotii...stoc disponibil-rosu,verde,galben,albastru,roz,portocaliu,auriu..pret 550 mii lei rola plus taxe postale(sau se pot ridica de la turda)

salut

vreau si eu rosu, ajunge o rola pentru un motor?

tel, adresa de contact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

vreau si eu rosu, ajunge o rola pentru un motor?

tel, adresa de contact?

da,o rola ajunge pentru doua roti pe 18 pentru ambele fete(6m lungime...7mm latime).momentan nu mai am rosu..daca nu te grabesti,o trimit sambata si marti(sapt.viitoare :disappointed: ) ajunge la turda.o poti lua de acolo sau o trimit prin posta. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

butuc roata fata etz +spite,masca far,toba etz un pic indoita,gratis.

carburator incomplet,frana spate,roata dintata spate,soclul de la pozitie si frana spate

etc...gratis

:moto: asfalt uscat!

 

pe bani doar partea de jos a telescoapelor fata.(40 de lei)

 

am mai gasit ax roata fata ,spate de etz,ulei cutie t 80 pt completare(400 g) gratis.

 

am mai gasit ax roata fata ,spate de etz,ulei cutie t 80 pt completare(400 g) gratis.

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dezdoi si nici nu indoi ... donez 2 oglinzi de virago(oglinda stanga putin zgariata:D)...si trei semnalizatoare personalizate cu grilaj si vultur(al 4-lea e spart urat de tot)...toate acestea in urma unei cazaturi..pt cei interesati astept pm :moto:

merg pe un enduro? daca da da un pm sau un bip la telefon 0724560221 thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vinde filtre de ulei de Yamaha majoritatea modelelor 25RON ,ghhidon intruder 800 gen aripiore de porumbel,diametru 25mm 100RON.Info pe privat sau pe 0746762204

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>Indoi Aprilia RX 125, 125cc 2T 30 cp an 95, stare perfecta de functionare, placute frana noi, telescoape furca fata refacute. Pret 700 euri. FIX

Motocicleta nu este inmatriculata.

 

>Indoi Scooter Rieju 50CC 4T din 2007 1400 km la bord, in perfecta stare. 500 euri FIX. Este cu actele la zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

180eu orice model(BLADE sau CARPE DIEM) sau pretul negociabil la gecile piele cu logo moto..spune-mi marca motorului pe care-l conduci,iar eu iti fac oferta geaca cu logo...

 

O oferta ... PM ... SUZUKI te rog ...

 

vand rim strip-uri fosforescente,6m lungime,7mm latime.rola vine insotita de un dispozitiv de cauciuc care ajuta la aplicarea in mod egal pe toata suprafata rotii...stoc disponibil-rosu,verde,galben,albastru,roz,portocaliu,auriu..pret 550 mii lei rola plus taxe postale(sau se pot ridica de la turda)

 

 

Albastru indigo ... nu ai ... ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand filtre ulei pt Yamaha urmatoarele modele,

virago toate,

SR,

XS,TOATE MODELELE,

XT,TOATE MODELELE,

XZ,

SRX,

TT 600,

XVS,DRAGSTARURI TOATE MODELEL,

SZR,

XTZ,

TDM,

TRX,

BT1100,

PRET 25 LEI BUCATA LIVRABIL IMEDIAT

GHIDON INTRUDER 800 25MM DIAMETRU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...