Sari la conținut

Postări Recomandate

vand honda vfr 800 rc 46,model aniversar, numere provizorii,an 1999 , 45000 km ,stare foarte buna , cauciucuri noi, suport top-case giwi,capac monopost, parbriz sport + touring.

 

motorul se poate vedea in campia turzii , pret 3500 euro neg. tel 0740163397.

post-17727-1219419246_thumb.jpg

post-17727-1219419315_thumb.jpg

post-17727-1219419362_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand Honda CBR 600 F4,aprox. 29000 km, 110 cp, stare foarte buna, consumabilele bune, cauciucuri bune, crash-paduri, semnalizari sport, toba sport, sunet beton. Pentru mai multe informatii sau poze id-ul de messenger e mihai.bodea, nr de tel 0752089987.post-34431-1214913216_thumb.jpgpost-34431-1214913271_thumb.jpg

 

 

pret: 3000 euro

Accept si schimb cu ceva mai ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toti .un prieten ma rugat sa ma interesez daca se gaseste de vanzare un semigidon dreapta la un kawasaki 750 din 1993 daca aveti careva astept un telefon la nr 0726354958

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 3600 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

 

up! u go

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu de maritat o pereche de genti laterale textile noi noute. sunt negre si de 58 litrii. pretul de catalog e 70 euroi(cel putin asa scrie in catalog ca nu mai stiu cu cat le-am luat) iar eu le dau cu 60 euroi

 

uite si poze:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un Transalp cu kilometri buni si sa fie de prin 98-2000. Cine ma poate sfatui la achizitionare, vreun posesor..va rog f frumos

 

 

 

 

da-mi un tel 0745538663 mihai si vb de transalp ca am cautat si io mult pana am gasit ce vreau si am vazut multe cu km masluiti sunt multe chestii pe care sa le iei in considerare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un Transalp cu kilometri buni si sa fie de prin 98-2000. Cine ma poate sfatui la achizitionare, vreun posesor..va rog f frumos

 

Vezi la pag.36 in acest topic.

 

Stiu motorul, este in stare foarte buna.

 

Joia la terasa la hit, suntem mai multi cu Transalp-uri, vino pe acolo si te putem ajuta.

 

Bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 3600 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

 

ms. pe la ce ora va adunati? un nr de tel ceva..ms mult . Asfalt uscat

Editat de muresanp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi,indoi si eu motorul ,la 3700 de iepuroi,cine vrea sa stie de ce cer atat ,sa ma caute la tel 0740341508,ps.nu va deranjati daca nu aveti intentii serioase :D

 

 

scuze de deranj, da ce mobra ai? nu de alta, da poate ii careva cu in tentii serioase si chiar vrea sa stie omul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 3600 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

 

ms. pe la ce ora va adunati? un nr de tel ceva..ms mult . Asfalt uscat

 

1200 neg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-20519-1220714088_thumb.jpg

 

2400 e , negociabil . fata de poza mai are acum oglinzi si semnalizari originale, spatar si cablu de kolometraj . este chiar urgent , de aceea e si asa ieftin , fara probleme ascunse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand yamaha r1 din 99

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)

Evacuare sport,crash pads,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 3500 eur !!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42 Suomy extreme boots,manusi.

 

Acum are 44.000km

 

R1 superba ......nimeni minic???

 

0752191516

Editat de ovibikerboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-20519-1220714088_thumb.jpg

 

2400 e , negociabil . fata de poza mai are acum oglinzi si semnalizari originale, spatar si cablu de kolometraj . este chiar urgent , de aceea e si asa ieftin , fara probleme ascunse

Faina moto.

PENTRU CEI CARE VOR SA O IA VA SPUN EU CA MERITA.SI NICI NU ARE PROBLEME.

VANZARE PLACUTA PITBULLLLLLL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...