Sari la conținut

690 Sm Prestige


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

Am doar cativa km cu ea, dar SUNT FERICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT!

Poze inca nu am decat de pe net.

 

E incredibil acest motor!Ma sperie cat vad in oglinzi, cred ca le dau jos.

Atat deocamdata, sunt emotionat, trebuie sa ma calmez ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Wii super! Felicitari, sa nu ai parte de incidente neplacute si sa fii mereu multumit de ea asa cum esti acum.

Trebuie sa o vad! sper sa ajung si eu curand la un KTM :angryfire:

 

Felicitari si multi km superbi pe ea iti doresc! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt un observator discret si deseori amuzat al activitatii tale pe acest forum si nu pot decat sa ies din conul meu de umbra si sa spun JOS PALARIA, supermotocicleta, felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

egzact ce n-are... prestigiu :angryfire:

 

 

bah, asta nu se cumpara se obtine :angryfire:.... vise taica :angryfire:

 

 

vad ca iara ai inceput sa te dai in stamba pe topicuri :baldy: .... succese nebanuite si sanatate (mentala) ca asta ai nevoie, prestigiu ii trebuia lui :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

egzact ce n-are... prestigiu :angryfire:

bah, asta nu se cumpara se obtine :angryfire:.... vise taica :angryfire:

vad ca iara ai inceput sa te dai in stamba pe topicuri :baldy: .... succese nebanuite si sanatate (mentala) ca asta ai nevoie, prestigiu ii trebuia lui :angryfire:

 

 

Merci, ioana, dar de sanatate mentala tu ai mare nevoie, nu eu!

 

Iar tu, papagalule, ia un bon de ordine, urmezi dupa vizi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioana nu are nici o treaba bah strutule...

poate ne anunti si pe noi cand pici cu el sa randem de un fraier :angryfire:

 

 

Voi sunteti aia care pica ma, motociclete va trebuiau voua, abia mergeti in picioare pe strada :angryfire:

 

Pina una-alta, va multumesc pt invidie, asta demonstreaza ca am ales o motocicleta foarte placuta!

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Apr 2008 09:55 -------------</small><br/>Week-endul asta am facut Dealu Negru de 2 ori (si n'am cazut :angryfire:).Motorul e incredibil, trage de rupe, se apleaca singur :angryfire: si vireaza extraordinar, am ramas surprins...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba desteptule uiti ca am si eu ktm? laudarosule, frumosule, prea maritule, imparatule de prahova ce esti... cate motociclete ai schimbat pana sa ajungi sa iti dai seama cat de capcaun esti? exista motor pe care nu l-ai trantit din prea multa cunostita si experienta pe care o ai? crezi ca asta scapa? ... faci ktm-ul de ras bah, ai uitat cand ziceai numai tampenii de marca asta (KTM), cand te faleai cu domi... bah prestigiul tau e 0 barat baaaah... ai aruncat banii pe apa sambetei bah...

 

 

pt cultura ta generala :angryfire: merg si eu pe sm bah strutule :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba desteptule uiti ca am si eu ktm? laudarosule, frumosule, prea maritule, imparatule de prahova ce esti... cate motociclete ai schimbat pana sa ajungi sa iti dai seama cat de capcaun esti? exista motor pe care nu l-ai trantit din prea multa cunostita si experienta pe care o ai? crezi ca asta scapa? ... faci ktm-ul de ras bah, ai uitat cand ziceai numai tampenii de marca asta (KTM), cand te faleai cu domi... bah prestigiul tau e 0 barat baaaah... ai aruncat banii pe apa sambetei bah...

pt cultura ta generala :finger: merg si eu pe sm bah strutule :bigstar:

 

 

Nu ma intereseaza ce ai si tu!Chiar daca m'ar interesa, orice ai avea tu, am avut sau am si eu, dar calitatea e mult mai buna la ce am eu, chiar daca e vorba de motoare sau femei :moron:

 

Am schimbat cateva motoare, e adevarat, pentru ca pot si imi permit, am libertatea de a alege si a face schimbari.Am trantit doar Dominatorul cand mi'a iesit un bou in fata, in rest ma pot lauda cu peste 70 mii de km facuti cu Domi, NTV, Supertenere si acum 690ul fara tranta.Da, ma laud, sunt frumos si imparat de Prahova, am experienta, ma faleam cu DOmi si l'as lauda toata viata mea, e o supermotocicleta, o sa incerc sa nu fac KTMul de ras ... cat despre bani aruncati pe apa sambetei: "nu e treaba magarului de unde beau oile apa", da?Fac ce vreau cu banii mei si mi se falfaie pe ce si cine calaresti tu, sunt junghiuri ambele oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dute maaaa :bigstar: ...

 

ai uitat ca ai avut si un virago? sau ti-e rusinie :finger:

 

 

cat despre "boul din fatza" nu e o scuza, daca faci pe viteazu` fao singur nu cu pasageri... la 130 pe dn putea sa iti sara orice in fatza, boul tot bou ramane si cu KTM si cu Honda si cu Yamaha... acelas bou, alta motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am uitat, doar ca n'am facut nici macar 10 km cu Virago.

Ha, uite o idee, am avut 2 Yamaha, 2 Honda, doar 1 KTM, cred ca o sa mai achizitionez un KTM sa muriti de ciuda, tu si amica ta nebuna.

 

P.S.: cum ii sunt venele, le mai taie sau a hotarat sa le lase sa creasca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suspensii rigide si shea incomoda nu-i asa mah irascibilule? :bigstar:

 

 

Suspensiile rigide le'am simtit doar pe valea Gilortului.Iar saua ... mi'a cam amortit curu', mers fara oprire din Turda pana pe Dealu Negru, dar ridicat un minut in scarite s'a rezolvat.Dar, nah, am vrut moto de oras si nu mi'e rusine nici inafara cu ea: top-speed 172 kmh pt ca sunt in prima mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...