Sari la conținut

Sondaj: Hyosung Gt 125r Vs. Honda Cbr 125r


Hyosung GT 125R VS. Honda CBR 125R  

327 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu e o motocicleta nasoala. cunosc pe cineva din liceu care a avut hyosung 125 r si a facut vreo 19.000km in aproape 2 sezoane sau ceva de genu parca, si nu a avut probleme. Ii pusese toba leovince ,filtru aer sport , xenon, gume noi ... si mergea si se auzea f bine motoru' :D

 

acuma depinde ce iti place si tie... Ca design , putere , traditie as merge pe yamaha.

in ce liceu esti ? :D

si pe mine sunt 2 xt125 r si un raptor asta numai la clasele d a10a :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR-ul nici nu arata a motoreta.Si-au batut joc cei de la Honda de modelul asta.Iar de chinezaria asta... ce sa zic? E made in China. Are aspect frumos,de motor si o greutate destul de mare. Simti ca ai totusi un motor intre picioare..dar totusi,revin la durerea mea...e made in China. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR-ul nici nu arata a motoreta.Si-au batut joc cei de la Honda de modelul asta.Iar de chinezaria asta... ce sa zic? E made in China. Are aspect frumos,de motor si o greutate destul de mare. Simti ca ai totusi un motor intre picioare..dar totusi,revin la durerea mea...e made in China. :friends:

 

Iar tu ai chiulit de la orele de geografie. Seul e capitala Coreei de Sud totusi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Vizitator ALINU

Ce viteza maxima are hyosung?Pls raspundeti cei care aveti sau stiti pe cineva ce are...nu din auzite.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce viteza maxima are hyosung?Pls raspundeti cei care aveti sau stiti pe cineva ce are...nu din auzite.

 

 

si eu vreau sa stiu ce viteaza are precum si alte impresii des[re aceast model .L-am vazut la SMAEB .mi-a placut . IMI plac si celelalte in afara de cbr . dar dupa cum poate ati vazut HYosung este acum 2200 euro cu toate taxele.!

 

pentru mine asta e un criteriu de alegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Cand am vazut-o in poze prima data am zis...ce porcarie!

 

Dar si eu am vazut-o ieri la SMAEB si imi place foarte tare...cel mai tare chiar...:huh:,dar mai sunt anumite detalii care vreau sa le aflu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat 138 adineauri:D cred k se mai ducea. hyosung. cbr nu ia atat, parerea mea. + ca hyo are aproape 200kg la plin, si eu aveam plinul facut. + eu 61 kg. daca ar fi avut kg hondei, ar fi fost zmeu intre 125`uri:))numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alege hyosung sau sugiiama....e de baza. cum sa compari honda cu "micutzacecurai"? iti iei asha ceva cand asta e tot ce iti permiti. in rest....ia-ti motor...e tot ce-ti pot spune. hyosung....futaki....adibas....mike....toate iti vin perfect...daca pui intrebarea...asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alege hyosung sau sugiiama....e de baza. cum sa compari honda cu "micutzacecurai"? iti iei asha ceva cand asta e tot ce iti permiti. in rest....ia-ti motor...e tot ce-ti pot spune. hyosung....futaki....adibas....mike....toate iti vin perfect...daca pui intrebarea...asfalt uscat

proasta demonstratie...a dracu de proasta. tu stii pe ce lume traiesti?

app, piesele sunt facute de suzuki..sa te mai linistesti. si cand vb de piese vb de peste 90% din ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

proasta demonstratie...a dracu de proasta. tu stii pe ce lume traiesti?

app, piesele sunt facute de suzuki..sa te mai linistesti. si cand vb de piese vb de peste 90% din ele.

 

Eu nu contesc ca poate fi o motocicleta bunicica. Ma refeream ca nu cred ca-si are rostul comparatia. Si calculatoarele Flamingo au tot procesoare intel, hardurile sunt cam la fel, restu componentelor asemenea, dar parca merita HP, daca-ti permiti. Si-ti faci treaba si cu cele de la flamingo. Daca intelegi ideea. daca nu....fa in continuare astefel de comparatiii. Iti sugerez aro vs grand cherochee ca au cam aceeasi capacitate cilindrica, logan vs bora, SsangYong vs range rover. Vezi la ce concluzie ajungi. Asta daca intre timp nu-ti trece prin cap notiunea de buget de cercetare, de generatii tehnologice si asa mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...