Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@ Littlekriminal: nu-ti recomand sa te prezinti singur, adica fara avocat, la judecatorie. Nu stiu cum e la altele, dar la Buftea am asistat la cateva situatii de genul cand "paratul" a venit fara avocat si judecatoarea a sters pe jos cu el. Ia-ti avocat si lasa-l sa te reprezinte, cred ca asa ai cele mai multe sanse. Trebuie vorbit pe limbajul lor, iar muritorul de rand nu are de unde sa-l cunoasca, asta daca nu te intereseaza un Barou la seral:))

 

Bafta si ne vedem joi la bere/plimbare, ordinea e aleatorie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea Teo, cred ca te complici pentru 1 luna.

 

Nu sunt genul care sa stea cu botul pe labe, dar pentru 30 zile nu vad rostul.

 

fuck the police ! ( cei care ii apara pe tigani ! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, clar, adica am deja avocat. Ma gandeam ca dupa ce ii centreaza bine avocatul, ii pune pe pozitie, le da pantalonii jos, vin eu si tintesc spre penetrare, if you catch my drift :))))


» Post actualizat in 21 Apr 2015 12:12

Nu vreau sa raman fara permis pe vremea asta, de ce rahat sa plec eu capul cand stiu ca nu e correct. Poate daca era vremea urata si nu aveam ce face cu permisul, o lasam, desi nu cred :))) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca te-a lasat :))) .
Daca da, vezi ca ma obligi sa fac afaceri cu tine :))))

Turbine am sa-mi pun si in cap, si mai imi raman sa fac si coliere si inconjorul Pamantului :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fie de asteptat la 165000 :o ?

Teoretic, nu are voie sa cedeze la asa putin. There's something fishy going on...stii ce anume s-a stricat?

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geometria variabilă s-a dus. De la mers prea cuminte si prea mult pe autostrada cu cruise controlul (cred ca din astia 165.000, peste 120.000 sunt pe autostrada). Si cum mergeam la consum, la 2400-2500 de ture, s-a depus mozol pe tot ce se putea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, da voi sunteti cam indecenti pe aici. Cam dati nume, poze, cuie, firme... fiti si voi mai discreti... ;)

 

In alta ordine de idei: CARE TE BAGI SAMBATA LA UN VELIKO DUS-INTORS? :D

 

Lasati plimbarile noaptea cu motoreta prin cartier, hai la ceva adevarat. Vreme superba in weekend, e timpul sa scoatem agregatele de la naftalina. Eu mai merg cu niste buni prieteni cu un maxi scooter Honda Silverwing (merge bine tipul, baga si 170-180 fara probleme). Merem, ne plimbam nitel pe acolo, mancam ceva bun si ne intoarcem. n-am mai vazut Veliko de 2 ani daca anul trecut m-am perindat prin West...

 

So... sper sa veniti si voi macar cativa. Nu alergam, poate ne dam nitel pe ici-colo... va fi fain, I promise. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, da voi sunteti cam indecenti pe aici. Cam dati nume, poze, cuie, firme... fiti si voi mai discreti...

 

eh na, eu am impozitul la platit la zi :)

 

 

In alta ordine de idei: CARE TE BAGI SAMBATA LA UN VELIKO DUS-INTORS?

 

noi (adica eu + betty ... adica mandra mea , ca sa nu dau nume :ninja: ) .... daca si numai DACA este gata bestia ... :mexicanwave:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai faceti-o sa fie gata... hai cu motoretaaa! :mexicanwave:

 

Poate iau micu' kriminal pasager sa nu se oftice ca e pe tusa. :crack:

 

Sa ne intelegem: eu zilele astea am avut febra 38 C si zic ca merg sambata. Probabil ca si dupa ce o sa mor voi continua sa merg cu motoreta ca Ghost Rider... :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha,da, chiar n-am mai stat pasager, since like forever =))).

Ne ne intereseaza, poza a fost facuta in Amsterdam, deci nu-i bai. De ascuns, n-am nimic si nici nu mi-e rusine cu ce fac, deci why should I give fuck?

Eu mai am cu recuperarea asta, vad ca se vindeca relativ repede, nu vreau sa ma sui pana nu sunt refacut minim 70%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai am cu recuperarea asta, vad ca se vindeca relativ repede, nu vreau sa ma sui pana nu sunt refacut minim 70%.

Sper ca te duce pana la bere piciorul ? nu ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha,da, chiar n-am mai stat pasager, since like forever =))).

 

Eu mai am cu recuperarea asta, vad ca se vindeca relativ repede, nu vreau sa ma sui pana nu sunt refacut minim 70%.

 

Hihihi, mai ai pana sambata sa te gandesti :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca nu ratez berea, azi e ultima zi de antibiotic, deci imi curg balele la o bere...

Oricum ne vedem duminica la cursurile lu' frate-miu :D .

 

am vazut ceva la SMAEB, am aruncat insa pliantul..

Cat costa, si unde e, ..?

(asta daca nu o tai din Bucuresti )

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gabi m: iesiti undeva in seara asta? salut kappy, sry dar acum am vazur post-ul ... cam trebuie sa mai iesim pe undeva :) vb pe fb doamnelor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se tin pe undeva pe langa Aqua Land in Militari, prin spate pe la Kika. De costat, parca 90 de euro, dar nu mai stiu sigur.
Daca vrei, vorbesc cu el, sau iti dau tie numarul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...