Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

ok, direct la arc :)

 

ma gandeam ca plecam in gasca de la parc, sa "reprezentam" zona si sa bagam panica in populatie.

 

p.s. - eu o sa fiu la parc pana pe la 19 si ceva. ii astept pe cei ce vin acolo ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hahahah, imi iau si batatoru' de snitele? :))))

 

:crack: CLAR ! pai nu se poate fara :rock:

 

 

that's the spirit !

 

 

L.E. - Si totusi, cine are o casca pt Silviu ?! Te risti sa mergi fara ? te iau eu in spate

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: CLAR ! pai nu se poate fara :rock:

 

 

that's the spirit !

 

 

L.E. - Si totusi, cine are o casca pt Silviu ?! Te risti sa mergi fara ? te iau eu in spate

In nici un caz.Fara casca nu merg.Daca nu se gaseste ma sunati cand va intoarceti de la arc si ne vedem la crama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

am vazut un pegaso verde pe strada Stelutei...e al cuiva de aici ?...vreau sa imi cumpar apart in zona si nu stiu cu cine sa schimb o vorba si sa imi fac o idee de zona :D

 

 

merci

Editat de metaxa09
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloha!

Nu e nimeni dintre noi cu Pegaso. Am mai avut pe cineva care voia acelasi lucru, numai ca el zicea de o garsoniera.
In principiu, daca actele sunt ok, n-are de ce sa-i fie frica. Preturile au scazut super mult, pentru mine e cea mai ok zona din Bucuresti. Liniste si pace, preturile la apartamente sunt bune, unde mai pui ca sunt si noi si foarte bine construite(cel putin, blocul in care stau eu).
Cand am intrebat ultima oara pe cineva, o garsoniera in bloc nou pe strada Jimbolia era vreo 30000 la cheie cu tot cu mobila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloha!

Nu e nimeni dintre noi cu Pegaso. Am mai avut pe cineva care voia acelasi lucru, numai ca el zicea de o garsoniera.

In principiu, daca actele sunt ok, n-are de ce sa-i fie frica. Preturile au scazut super mult, pentru mine e cea mai ok zona din Bucuresti. Liniste si pace, preturile la apartamente sunt bune, unde mai pui ca sunt si noi si foarte bine construite(cel putin, blocul in care stau eu).

Cand am intrebat ultima oara pe cineva, o garsoniera in bloc nou pe strada Jimbolia era vreo 30000 la cheie cu tot cu mobila.

 

subscriu !

 

 

+ ca o sa ai ocazia sa cunosti motociclistii de la bazilescu a.k.a. Bazi Crew :rusinica: :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit ceva atractiv pe strada Stelutei :) .....am fost sa vad cum e si seara pe acolo....era o...baietie pe la magazinul ala de pe strada Ciresoaia...dar nimic iesit din comun ....in principiu, zona spuneti ca e OK ?

 

 

multam si poate ma alatur si eu gastii voastre, daca ma primiti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pe acolo stau si eu, "Mamaia" se numeste magazinul, fac 30 de secunde pana la el. Ai cumva vedere la lac din apartamentul ala pe care l-ai vazut?
Chiar daca ti se pare mai asa, sa stii ca toti tiganosii de pe acolo sunt ok, dau buna ziua, sunt respectuosi. Nu mai zic ca 90% din ei sunt plini de bani(din munca cinstita, evident :))) ).
Te primim, numa' arata-te la fata. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ello! Prin da hood justice ne gasesti in fiecare zi, ca doar d-aia stam acolo :P .
Eu am mai zis, as iesi in fiecare zi la bere, dupa ora 16:30.

Pana acum, cel mai des ne-am vazut joi de pe la 19:00 la intrarea in parc Bazilescu, dar spre exemplu ne-am vazut si aseara, stiind c-o sa fie urat azi.

Pentru mine e ok si marti, tocmai ce-o sa aterizez din Amsterdam, deci daca arat ciudat sa nu va speriati. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai cu Metaxa, altfel nu acceptam...

Am plecat pe fuga si am uitat ca am de achitat doua beri :D

 

... cand am auzit de pizza mi s-au aprins beculetele.

 

Raman dator vecine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da hood, the hood(neighbourhood) - cartier, that is! :D

P.S. Fumul l-am tras de aseara :))))

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Fumul l-am tras de aseara ...

 

noooooooo :eek: , cum vine asta ? un baiat asa cuminte ca tine ? nu te cred :nono:

 

Cand pleci in Amsterdam ? nu ai loc si pt mine in bagaj ?

 

 

 

....

joaca ?!

 

noi acolo facem treburi de motociclisti adevarati. bem bere ( cu lamaie ) si planuim urmatoare iesire cu bicicletele :)) - true story !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm back, deci cand vreti voi, bere si alte chestii(mai ales alte chestii :D ), dati un semn.

@Sarpe - Te-ai descurcat?

@ninja_skija - are you ready? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...