Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Sau, ca tot vreau io chopper... Ii fac niste airbrush-uri cu cranii si scriu Harley Davidson pe ea. Sa vezi atunci intrebari :lol:

 

Si vorba ta, imi pun niste ceasuri care sa se termine in Mach 1 si Mach 2 si zic ca e harlei de viteza ;)

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mdap...salarizarea o sa lase de dorit (am fost pentru un alt job - site & stuff - si cand am zis dorinta mea s-a facut liniste si pa. probabil voiau un "student" care sa munceasca pe 5 lei. si acum site-urile lor sunt vraiste si antice), dar baga o fisa, daca stii ce vor oamenii aia.

problema asta o intampin si eu, daia sunt blocat la actualul loc de munca.

Esti web designer ? nu ai timp sa dai meditatii unui amarat grafician ? am facut un curs de web design, dar mi-au prezentat mai mult istoria web designului, mi-e greu sa cred ca si acum se mai scriu codurile ad' labam ...

 

 

Si vorba ta, imi pun niste ceasuri care sa se termine in Mach 1 si Mach 2 si zic ca e harlei de viteza ;)

asa facuse un fost coleg la un tico, schimbase printurile de la ceasuri si avea viteze astronomice, imi place ideea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mei colegi,eu nu am sa vin in seara asta.nu sunt in București si oricum m-am imprastiat cu motorul:)) nu am sa il repar imediat si rămâne in Patra Neamţ ca nu am cum sa il mai aduc. Spor la bere si ne vedem săptămana viitoare.

Editat de Silviu101
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,am scăpat ușor.doar niște vânătăi.noroc de costum ca de nu,nu rămânea piele nici pe poponeata:)) eram printr-o comuna si un ATV neînmatriculat fără acte condus de un puștan vroia sa facă stânga pe o ulita si nu a semnalizat,nici măcar nu avea asa ceva,nu s-a asigurat am frânat,blocat rotile si am intrat in roata lui. Acum sa imi recuperez paguba ca ăla nu avea asigurare...bine ca am scăpat amândoi numai ca el s-a ales cu un dosar penal:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfffu, urat! Bine ca n-ai patit mare lucru. Sa-si vanda ATV-ul, pe ma-sa si pe cine mai are, numai sa-ti dea banii.

Noi am fost cam putini aseara, Gabi, unde esti cu lista aia de prezenta?

Am fost la o super terasa in piata, 5 lei sucu', 5 lei berea, gagicute frumoase, mici, bere, pepeni, struguri, ingheţăţuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ti-ai facut mobra ? :)

 

viorel ( balazsfi ) zicea ca vine, iar eu sunt in dubii, daca reusesc sa-mi pun topcase-ul este posibil sa vin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut-o dureaza pana imi da ala paguba ca nu avea asigurare si trebuie sa ma inteleg cu el ca piesele ajung la 1400 E pe original

Ma gandesc sa vin cu masina:))


» Post actualizat in 17 Jun 2014 11:45

Asta daca se aduna gasca sau poate ma ia cineva pe motor:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, pai atunci dati de veste ca sa va tin locuri de cort bune ;)

» Post actualizat in 18 Jun 2014 09:24

sa inteleg ca ti-ai facut mobra ? :)

 

viorel ( balazsfi ) zicea ca vine, iar eu sunt in dubii, daca reusesc sa-mi pun topcase-ul este posibil sa vin :)

Poti pune topcase-ul la baietii in masina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca se anunta vreme urata si pentru weekendu' asta, nu mai suport ploaia asta!

La mine nimic nu e sigur, dar tinand cont de vreme, inclin spre stat acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am saturat de ploaie :baldy:

 

 

ploua.

 

 

cat poate sa ploua

pls, oficial sunt deprimat! m-am staturat de vremea asta!

 

Azi m-a plouat mai mult decat ieri pe moto, vreo 35km prin buc cu treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu cred ca scap, am fost optimist de dimineata si am plecat cu scuterul la munca.

 

La ora 18 trebuie sa suport consecintele :bow:

 

Can't wait for it ! :ok:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahaha, uraaaaaaaaat. Bine ca n-ai mult pana acasa.
Eu numai cu masina mi-am mutat curu', de cand cu vremea asta. Nici de masina nu pot sa ma bucur in totalitate.

In schimb nu suna rau intalnirea aia din Miercurea Ciuc(weekendu' cu 28 iunie). Sper sa nu avem aceeasi vreme, ca ma @ in cortu' alora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...