Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Nu am vazut, dar intersectie sos. Chitila - Bucuresti Noi e dezastru. Intai erau gropi (dupa iarna), apoi nisip, apoi au pus dale, acuma au sarit dalele din gropi. E camp minat. Si toate astea intre si langa sinele de tramvai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lasa, ca uite asa mai invata omu' sa ocoleasca o groapa. Diseara facem treaba, da?Silviu, daca n-ai cu ce sa vii, poti sa mergi cu mine cu masina, il iau si pe Gabi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, ca uite asa mai invata omu' sa ocoleasca o groapa. Diseara facem treaba, da?Silviu, daca n-ai cu ce sa vii, poti sa mergi cu mine cu masina, il iau si pe Gabi.

Super.Vin la tine la bloc?La ce ora ne vedem?

 

Stiti cumva un magazin care are piese pe stoc?

Am nevoie de un cablu de acceleratie pt hornetul meu,returul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, s-ar putea sa nu mai pot ajunge diseara. Teo, te sun daca este sa vin. Ms, distractie placuta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca ziceam acu' 2-3 pagini de itp.

acum 3 zile: stiam ca la masina imi expira itp-ul peste 1 luna (se fac 8 ani de cand o am), la moto stateam linistit, fiind convins ca nu am treaba anul asta...dar, zic, hai sa ma uit: 22.05 expira :) oops.

am facut ieri itp in zona baneasa, la itpgrup ro. nu s-a uitat la nimic, oricum nu am nicio problema, sunt in regula cu toate.

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

titi cumva un magazin care are piese pe stoc?

Am nevoie de un cablu de acceleratie pt hornetul meu,returul.

 

Nici tu n-ai retur? :)) Probabil ca asa s-au fabricat alea din 2001. Fara cablu de retur si cu toba zgariata. Vezi pe forum la dezmembrari daca nu vrei neaparat nou (de fapt, habar n-am daca asta merge second).

Eu mi-am mai luat niscai piese de la baiatul asta /index.php?/topic/703004-dezmembrez-honda-hornet-98-2006/?hl=%2Bpiese+%2Bhornet&do=findComment&comment=3451164

Şi aici pt. piese noi /index.php?/topic/623466-piese-originale-honda/page-20?hl=%2Bpiese+%2Bhornet&do=findComment&comment=3746327

 

În alta ordine de idei, o sa intarzii diseara, ca a intervenit ceva. Ajung pe la 8 sumpic. Sper sa mai fiti acolo ;)

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea sa faco o tura cu un Harley nou nout se poata inscrie pe site la ei (http://www.harley-davidson-bucuresti.ro/)

Eu m-am inscris si duminica la ora 10 tre. sa ma prezint ptr. tura.

:mexicanwave:



Cu asta ma dau.

Descriere și specificații

Wide Glide® model 2014 este plină de stilul motocicletelor chopper clasice. Ea dispune de un motor Harley® Twin Cam 103™ puternic, răcit cu aer, transmisie Cruise Drive cu 6 trepte, care asigură o putere sporită în depăşiri, rampe şi deplasări cu pasager şi bagaje. Furca lungă și depărtată, cu o roată de 21" în față și o un spatar scurt în spate, reprezintă elementele de detaliu care conferă acestei motociclete aspectul fundamental de chopper. De asemenea, motocicleta prezintă o grafică imprimată opțional pe rezervorul de combustibil, cu motive de flacări, oferind un aspect personalizat de fabrică, la un preț convenabil pentru Harley.

DIMENSIUNI Lungime (mm): 2,445 Înălţime la şa (mm): 680 Capacitate rezervor (litri): 17.8 Masă la gol (kg): 295 TREN DE RULARE Motor: Air-cooled, Twin Cam 103™ Cilindree (cm cubi): 1,690 Cuplu motor (Nm @ rpm): 132 @ 3,250
JANTE/PNEURI Faţă: 21"/Michelin® Scorcher '31' 80 Spate: 17"/Michelin® Scorcher '31' 180 OPŢIUNI DE CULORI
  • Vivid Black, Two-Tone Vivid Black with Flames, Two-Tone Blackened Cayenne Sunglo with Flames, Two-Tone Morocco Gold Pearl with Flames, Two-Tone Charcoal Pearl with Flames
  • Veniti sa ma sustineti :alcy:

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci ce naiba o mai dam cotita. Suntem mai multi aia care intarzie :)) Hia s-o mutam la 7:30, ca aia care vin la tim sa nu astepte ptea mult, iar aia care intarzie sa nu intarzie prea mult.

Da, mai bine 7:30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici tu n-ai retur? :)) Probabil ca asa s-au fabricat alea din 2001. Fara cablu de retur si cu toba zgariata. Vezi pe forum la dezmembrari daca nu vrei neaparat nou (de fapt, habar n-am daca asta merge second).

Eu mi-am mai luat niscai piese de la baiatul asta /index.php?/topic/703004-dezmembrez-honda-hornet-98-2006/?hl=%2Bpiese+%2Bhornet&do=findComment&comment=3451164

Şi aici pt. piese noi /index.php?/topic/623466-piese-originale-honda/page-20?hl=%2Bpiese+%2Bhornet&do=findComment&comment=3746327

 

În alta ordine de idei, o sa intarzii diseara, ca a intervenit ceva. Ajung pe la 8 sumpic. Sper sa mai fiti acolo ;)

Retur am avut pana acum cateva zile cand s-a rupt cablul.Am gasit pe site-uri doar ca nu au pe stoc,trebuie sa astept.

Vrei sa comand doua?ajunge 54 lei fara transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos aseara, mi-a placut :)


Prezenta:


1) VFR 750 - Eu - Gabi

2) VFR 750 - Prietena lu' eu (pasager ) - Beatrice

3) Hornet - Silviu101 - Silviu

4) Silver Wing - Balazsfi - ?

5) SV 650S - Gnraloo - Alex

6) Hornet - ionradoi - Ion

7) Burgman - Choixalacreme - Alexandru

8) Fazer - littlekriminal - Teo

9) Tov littlekriminal - Ford Focus RS500 - Alex a.k.a Ken Block


Lipsa :(

warlock

MARIANPARNIA

ninja_skija

Falkenberg

Frozenhell


p.s - daca deranjeaza prezenta, va rog sa-mi spuneti si incetez :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deloc, mai ales ca l-am avut si pe Ken Block cu noi :P .
Ii asteptam si pe absenti, la o plimbare/intalnire sau maine la "iubim 2 roti" pentru test drive cu cateva modele BMW. Va puteti inscrie la test drive acolo, la locul faptei(o sa revin cu amanunte) inainte de ora 12(cred). Cine e interesat, poate sa ma contacteze.

Data viitoare, daca mai mergem la Oasis, aduc aparatul de tantari si tragem un prelungitor langa masa, sunt terminados pe gat, picioare si maini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cred ca toti ne-am ales cu vioulri in grup din partea tantarilor..

Eu am trecut la Romexpo acum de dimineata sa iau tricoul, si baietii deja organizau, garduri, samd, samd..

Mamachina, esti ok ? ( daca poti scrie, banuiesc ca da..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...