Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu ma bag, da` sa vedem cine mai vine.

e ma bag, da sa vad cum scap de la alergarile cu primaria si alte institutii....trebuie sa platesc niste sticle in cap tiganilor aia de langa bar :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ma bag, da sa vad cum scap de la alergarile cu primaria si alte institutii....trebuie sa platesc niste sticle in cap tiganilor aia de langa bar :kiss:

Mda, dar nu asa. Trebuie scosi din curte si sa vedem exact de unde arunca, pentru ca aseara veneau oua si de peste drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, dar nu asa. Trebuie scosi din curte si sa vedem exact de unde arunca, pentru ca aseara veneau oua si de peste drum.

lasa ca vb azi daca ajung, cu ursu, ca el tre sa stie exact care ii sunt dusmanii...

 

deci sper sa ajung :kiss:

 

cioparistilor, luati de aci un moped comunist cu tenta de ciopar...

post-33854-1216296573_thumb.jpg

ma primiti daca reusesc sa il inregistrez? :P da mai mult de 50-60 nu cred ca prinde :lol:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca vb azi daca ajung, cu ursu, ca el tre sa stie exact care ii sunt dusmanii...

 

deci sper sa ajung :kiss:

 

cioparistilor, luati de aci un moped comunist cu tenta de ciopar...

post-33854-1216296573_thumb.jpg

ma primiti daca reusesc sa il inregistrez? :P da mai mult de 50-60 nu cred ca prinde :lol:

 

 

Sal Man,

 

Ia sa vedem ce poate ragalia? Pune-ti carton in loc de numere... si da-i la vale!

Tenta de ciopar ti-o mai arcuim noi daka-i musai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Man,

 

Ia sa vedem ce poate ragalia? Pune-ti carton in loc de numere... si da-i la vale!

Tenta de ciopar ti-o mai arcuim noi daka-i musai!

:kiss:

o sa las saua mai jos, si ridic mai mult coarnele...de umblat la aspect, nu umblu, ca am muncit doi ani sa o fac originala, in starea in care e acum :lol:

 

poate nu i-ar sta rau asa provizoriu pt drum, niste micute coburi de piele pe spate, cu insemnele si sigla "SIMSON"...

ce ziceti?

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss:

o sa las saua mai jos, si ridic mai mult coarnele...de umblat la aspect, nu umblu, ca am muncit doi ani sa o fac originala, in starea in care e acum :lol:

 

poate nu i-ar sta rau asa provizoriu pt drum, niste micute coburi de piele pe spate, cu insemnele si sigla "SIMSON"...

ce ziceti?

 

Man,

Daca te gandesti deja la "drum" inseamna ca ai intentii serioase cu motoreta..... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,

Daca te gandesti deja la "drum" inseamna ca ai intentii serioase cu motoreta..... :lol:

minimobra de mi-au furat-o anu trecut era din 77, si a primit drumuri multe la ciolpani, targoviste...ceva miare de km...

 

asta daca reusesc sa o pun legal in circulatie, va beneficia de acelasi tratament...viteza mica, privelisti placute, si senzatie extraordinara de plimbare, pe un motor refacut de la 0 de mana mea, bibilit pana la ultima piulita si linie de clasica trasa cu pensula :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai bun...deja sa-mi fie rusinica ca nu v-am mai vazut de hat....cred ca deja de luni :kiss: asa ca ne-om vedea la ursu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am vazut, mai bine nu ne vedeam ha? ca te-am batut la table :P

ce pacat ca ati plecat....abia acu am ajuns acasa de la karaoke...

a facut nenea @logan un show de zile mari :kiss:

 

iar am ragusit, sa moara coardele mele vocale :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am vazut, mai bine nu ne vedeam ha? ca te-am batut la table :kiss:

imi voi lua eu revansa....lucrurile nu vor ramane asa :lol: asta este am avut o zi fara noroc la zar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci plecam la mare la ora 8:00 adica ne vedem la 7:45 si plecam la 8:00.

 

locul de intalnire la academie, desi unii vor veni probabil la 8:15 la benzinaria de dupa ultimul semafor din pantelimon.

 

daca pentru cineva e prea devreme sau are alta propunere cu ora de plecare, sa spuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine merge pe unde merge ar fi frumos sa se anuntze. pana acum vad ca numai kawa s-a tot anutat. sau sapt asta e program de voie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este posibil ca simbata sa merg cu Catalin si Mihaela spre Curtea de Arges. Plecarea cred ca va fi cat mai pe racoare ca sa spun asa.

Poate un ora 7.30-8.00. Trebuie sa mai vorbim. Oricum va dorim "Asfalt uscat!" pe unde veti merge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind ca nici un membru Chopper Academy nu a postat ca vine sigur maine la academie, ba mai mult, unii s-au razgandit azi si nu mai vin deloc, probabil nu e cazul sa mai vin din colentina la academie ca sa ma intorc pe aproape acelasi drum spre A2.

 

daca e cineva care vrea sa vina, sa ma sune sa vorbim unde ne intalnim. ( 0723.320.444 ) daca nu... o sa ma duc cu cei care mai merg la mare maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mircea si Florin in Vama Veche we trecut. Impachetau :lol:). Apare si un intruder alb la un moment dat. E coleg cu mine in Pro :P

 

 

post-39292-1216382245_thumb.jpg post-39292-1216382256_thumb.jpg post-39292-1216382261_thumb.jpg post-39292-1216382269_thumb.jpg post-39292-1216382266_thumb.jpg

Ce fain ii sta la Nea' Mircea cu cioc si batic!!!Chiar esti un biker adevarat!Hai ca mai vb noi Nea' Mircea si te astept weekendul urmator la Gheorgheni la intalnirea haiduceasca! :kiss: Desigur si pe cei care mai doresc!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...