Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Nota 10 +++ celor cu sporturile care au fost mai mult decat "disciplinati in trafic" si nu numai....(incercam sa va convingem sa treceti la choppere?ce ziceti?)

 

Am investit prea mult in motorasul asta ca sa mai pot iesi in castig in cazul unei vanzari ... Am spus unora de acolo ca sunt tentat sa imi iau choper sau bmw LT1200 :D

Mai facem cateva ture si vedem ... Dar nu cred ca sambata asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O rugaminte ... Nu am inteles exact destinatia plimbarii : adica merem in Lehliu, jud. Calarasi, km 64 pe autostrada. Dar balta unde e ? Ca sunt 2 de Lehliu, din ce stiu eu : Lehliu "gara" si Lehliu "sat". Intre astea doua stiu o balta unde, pe partea stanga a ei, s-au construit niste casute pe mal, cu gratare etc. Acolo mergeti ? Chiar inainte de intrarea in Lehliu "sat", pe partea stanga ? Multumesc anticipat pentru lamuriri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O rugaminte ... Nu am inteles exact destinatia plimbarii : adica merem in Lehliu, jud. Calarasi, km 64 pe autostrada. Dar balta unde e ? Ca sunt 2 de Lehliu, din ce stiu eu : Lehliu "gara" si Lehliu "sat". Intre astea doua stiu o balta unde, pe partea stanga a ei, s-au construit niste casute pe mal, cu gratare etc. Acolo mergeti ? Chiar inainte de intrarea in Lehliu "sat", pe partea stanga ? Multumesc anticipat pentru lamuriri !

 

Pt. aceasta intrebare rugam Divizia Lehliu sa raspunda :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pachetul meuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

:D)bine sefu ..s-a facut...de venim la Lehliu t-il inmanez personal.... :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O rugaminte ... Nu am inteles exact destinatia plimbarii : adica merem in Lehliu, jud. Calarasi, km 64 pe autostrada. Dar balta unde e ? Ca sunt 2 de Lehliu, din ce stiu eu : Lehliu "gara" si Lehliu "sat". Intre astea doua stiu o balta unde, pe partea stanga a ei, s-au construit niste casute pe mal, cu gratare etc. Acolo mergeti ? Chiar inainte de intrarea in Lehliu "sat", pe partea stanga ? Multumesc anticipat pentru lamuriri !

 

NE intanlim in Lehliu-Gara si balta nu e aceea cu casutze si nici in directia aia, o sa mergem la alta balta in alta directie spre Calarsi la 3-4 km, o sa fie bine sper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nop, nu e balta aia dintre LG si LS, acum m-am intors de la o tura off - road pe doua din baltile care mi-am propus sa le inspectez, iata ce am gasit:

- balta de la Valea Seaca, de la Lehliu Gara cam 4 km asfalt, 1 km off road, fara umbra nu tu copaci cu peninsula cam naspa, am inconjurat toata balta de era sa imi rup si gatu pe drum prin grau de mi se vedea doar capul nu am gasit nici o trecere spre penisula, gunoaie, mizerie etc naspa rau

- balta Buzoieni, de la Lehliu 5 km asfalt luna fara circulatie mai deloc (pe acolo facem noi plimbari si filmari pe motoare), pana la balta de la asfalt cam 1,5 km off - road (se poate merge cu viteza a doua, nu ne alearga nimeni) frumos, liniste iarba verde, copaci, umbrare, salcii, mese bancutze, apa super beton, am vb cu patronu baltii, are si gratar are si un butoi (sa vad de unde luam gheata bruta(da gasesc eu))vineri ma duc cu baietii mei sa stabilim locul de campare (am ochit eu unu misto sub un pom mare si stufos cu multa umbra, da cam nu vroia sa ma lase acolo mi-a aratat alt loc, ok si ala da mai frumos asta care l-am vazut eu, daca ma duc vineri ii dau ceva bani sa taca din gura sa ne lase unde vreau eu, sau ma duc cu TATICU MEU :P cred ca nu mai zice nimic.

 

Deci LOCUL STABILIT SI BATUT IN CUIE - BALTA BUZOIENI

NR de persoane inscrise pana acum ..... stai sa calculez si revin

 

Numarat pana acum cu confirmare sigura:

- Divizia Chopper Academy Lehliu 9 pers si 5 moto

- Chopper Academy Bucuresti 10 pers si 7 moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pregatiri intense pt sambata , distractie placuta

eu va spun de pe aqma in septembrie este ziua mea , va astept atunci la o bere si niste mici , prezenta obligatorie , nu accept refuzuri

 

salutari cu farul si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comunistule eu propun sa verificam si la Milotina e superb dak nu ajungi u eu vin vineri si ma duc atunci sa vad cum e si cu patronul nu e problema, vb eu

Fiind vorba de botezul infiintzarii "Diviziei Lehliu" - ei in calitate de gazde, stiu mai bine zona si hotarasc in consecinta ... faceti o "sedinta-de-lucru" :lol: intre voi, apoi postati aici. :D :P

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, de data asta cred ca nu voi lua parte la aceasta plimbare...dar...cine stie...poate... :P

Apropo: de bautura si mancare v-ati ocupat ,dar de fete....? :D

 

Eu as vrea sa dau o fuga la Vama Veche...ceva amatori ??

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, de data asta cred ca nu voi lua parte la aceasta plimbare...dar...cine stie...poate... :P

Apropo: de bautura si mancare v-ati ocupat ,dar de fete....? :D

 

Eu as vrea sa dau o fuga la Vama Veche...ceva amatori ??

:lol:

Bun venit pe forum !!

PS:eu nu pot veni sambata la Lehliu,poate altadata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, de data asta cred ca nu voi lua parte la aceasta plimbare...dar...cine stie...poate... :P

Apropo: de bautura si mancare v-ati ocupat ,dar de fete....? :lol:

 

Eu as vrea sa dau o fuga la Vama Veche...ceva amatori ??

:lol:

 

Bun venit !!!!!!! :D

La Vama Veche mergem toti saptamana viitoare (sper) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem in supermarket o cutiutza de table?... ca daca e timp as sustine in cadrul academiei, cursuri de table pentru cei interesati :D :P

 

Poate fac eu rost de 2 sau 3 cutiutze cu table, carti de joc ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sure, alea-s mici incap si in buticurile din buzunare :lol:)

ESTEEEE...care va' zica, are Larry si table :D ...sa nu uitati ca sunt fiu de campion la table :lol: :P :D

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu s-ar putea sa vin singur. :P

Nu stiu inca oricum nu conteaza.

Divizia Lehliu vad ca sa pus pe treaba cum era de asteptat si se organizeaza, bravo baieti.

Da weekendul viitor as vrea sa organizam plecarea in Vama Veche, dar acest lucru o sa il vorbim pe larg la gratar sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ESTEEEE...care va' zica, are Larry si table :D ...sa nu uitati ca sunt fiu de campion la table :lol: :P :D

 

gata e clar facem campionat de table punem pe forum!

 

@lope: daca vii singur e motiv de divortz ai grija! :lol:) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

mai puneti la socoteala o masina, nevasta cu doi copii, eu si moto.

 

 

ps. veniti diseara la arc?

ma gandeam sa mergem la capela unde este Irina si sa aprindem o lumanare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lope stai omule! Eu am glumit! Ca din vorbele tale pot intelege ca nu glumesti!... Sper sa nu ai probleme d-astea ca-s nashpa! Daca vrei, ne strangem toti la balconul ei sa-i spunem ca o iubesti! Stii doar ca te bazezi pe noi! :P

 

Salut!

mai puneti la socoteala o masina, nevasta cu doi copii, eu si moto.

 

 

ps. veniti diseara la arc?

ma gandeam sa mergem la capela unde este Irina si sa aprindem o lumanare...

 

 

man ti-am pierdut nr de tel. da-mi un beep, poate vin si eu la arc pentru lumanarea asta mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...