Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Primim de ce sa nu primim, chiar cat mai multe fete chopperiste............Kawa m-am hotarat iau eu aspiratorul :friends: :crack: :bounce:

 

 

:banana: :peace: :D :P :blink:

 

Multumesc... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La drcu, a inceput sa sufle un vant nasol, sper sa nu ploua ca am pus-o nu mai ajungem pe balta in seara asta, iar daca ne prinde ploaia pe balta cam naspa cred ca o sa facem sir indian si o sa ne legam de tractoru omului sa iesim la asfalt :friends: , eu deja m-am certat cu nevastamea ("ti-am spus sa nu faci comanda de cauciuc" bla bla bla, da cardu, da-mi aia bla bla bla, ma duc acasa bla bla bla, abia astept ziua de maine sa ma relaxez si eu putin ca mi-a ajuns o saptamana cu capul facut calendar de perete (dracu m-a pus sa ma insor si dupa aia sa imi iau motor) ca daca imi luam inainte cred ca nu ma insuram nici acum. OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La drcu, a inceput sa sufle un vant nasol, sper sa nu ploua ca am pus-o nu mai ajungem pe balta in seara asta, iar daca ne prinde ploaia pe balta cam naspa cred ca o sa facem sir indian si o sa ne legam de tractoru omului sa iesim la asfalt :friends: , eu deja m-am certat cu nevastamea ("ti-am spus sa nu faci comanda de cauciuc" bla bla bla, da cardu, da-mi aia bla bla bla, ma duc acasa bla bla bla, abia astept ziua de maine sa ma relaxez si eu putin ca mi-a ajuns o saptamana cu capul facut calendar de perete (dracu m-a pus sa ma insor si dupa aia sa imi iau motor) ca daca imi luam inainte cred ca nu ma insuram nici acum. OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf

Nu te necaji acum de balta, ai tot timpul maine -pana venim noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La drcu, a inceput sa sufle un vant nasol, sper sa nu ploua ca am pus-o nu mai ajungem pe balta in seara asta, iar daca ne prinde ploaia pe balta cam naspa cred ca o sa facem sir indian si o sa ne legam de tractoru omului sa iesim la asfalt :friends: , eu deja m-am certat cu nevastamea ("ti-am spus sa nu faci comanda de cauciuc" bla bla bla, da cardu, da-mi aia bla bla bla, ma duc acasa bla bla bla, abia astept ziua de maine sa ma relaxez si eu putin ca mi-a ajuns o saptamana cu capul facut calendar de perete (dracu m-a pus sa ma insor si dupa aia sa imi iau motor) ca daca imi luam inainte cred ca nu ma insuram nici acum. OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf

 

 

:crack: :bounce: :banana:

eu am avut si inainte si dupa...

dar suntem de acord undeva: dracu` m-a pus sa ma insor!? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,81 si 74 de kile bre. Te tine? ca mai am de asteptat cureaua incurcatade noi si americani :crack:

P.S. promit ca-mi pun si peruca :friends:

 

te iau fara probleme bre, ca pot sa beau si eu o berica si tu sa meri cu vulcanasul A.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit solutia :P

 

Daca nu este ok pe balta plecam pana in Vama, deci cine este de acord ala ala , tu , tu gata sa votat.

:friends: :crack: :bounce: Poate crede careva ca e pe bune varianta Vama :banana: :peace: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa stabilim ora pt. azi cu berica aia, pana nu ne "defectam" de ras . :bounce:

 

Eu la ora 17:00 (fix) :crack: sunt la Academie. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaaaa, uite ca sa mai oprit vantul si nu ploua, zic ca o sa fie bine si pe net maine se anunta la Lehliu parca 27 grade, vedem ce o sa fie, ne ducem in seara asta ca vreau sa fie totul aranjat si ok sa nu patim ca la Targoviste (glumeam era vb de terasa aia nu de baieti), ma si fetele astea acum vin cand merg eu cu sotia, la Targoviste unde au fost ca eram singur pe motor :peace: :P si asa cand i-am spus ca am avut pasagera pe prietena lui sorin era sa ajung :D :banana: :blink:.

V-ati strans pt meci si bericioaice?

Lope poate veniti sa ma ajutati la curatenie dupa ce termin apartamentul ca tot o dadeati cu aspiratoare si lavete :kiss: :lol:

 

Breee oare ar trebui ca si pasagerii sa bea bere NA? aaaaaaa naspa :bounce: :friends: :crack:

Editat de SlipComunistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca se polemizeaza,si nu stiu daca dupa meci ne v-a mai arde de glume:

-M-am oferit sa ajut omul {d-soara],pentru ca am varsta la care oameni ar trebui sa fie rationali, [si nu vazusem profilul -acum stiu ca d-soara ar fi gasit dreiwer oricum] ,ce-ia ce nu inseamna ca nu corespund profilului - " Mosu'l cat ii de batran ,tot ar lua marul din san".

-Pentru Lope si ceilalti colegi de suferinti -mai baieti ,eu manac o paine din terapia de familie,si usor usor vad ca v-as putea avea de clienti .Am reusit in 3 luni sa fac un om care nu merse-se nici pe bicicleta de frica ,s-o fac sa-i placa pe motor.

Acum serios la 11;20 va astept la PECO>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@goofy zi daca tu si tatal veniti la lehliu... ca n-ati zis nici da nici nu... cum ai vazut o fata cum ai postat, dar de zis vin sau nu vin nu zici :crack: prietena ta stie?... :bounce:

Nu am pretena :banana: (sunt in cautare).

Din pacate nu putem sa venim dar poate ajung la academie sa va zic drum bun :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawa sa nu uitati sa luati paine ca pe aici maine dracu mai gaseste, astia se alimenteaza de zici ca vine sfarsitul lumi

 

 

Mey, pana la momentul acesta lucrurile legate de cumparaturi stau cam asa:

- pana se aduna lumea la Academie, d-na Cry si cu mine mergem la Cora sa luam d'ale burtii (paine, carnuri, bericioaice si ce-o mai fi nevoie) iar in functie de nr. de persoane luam si cantitatea necesara. Periodic, la telefon, ne mai anuntati "inca 5 kile de carne, inca o lada de bere...etc..." :crack: :bounce: Astfel, cand s-a adunat cam toata lumea o sa fie si cumparaturile gata, si putem pleca.

Nu ne facem griji ca ne lasati pe acolo, ca la noi sunt resursele :peace:

 

P.S. Kawalin si-a introdus in program sa meraga la un tuns-ras-frezat cand a auzit de blondele promise de Lope :banana: ( :friends: de berici e vorba, desigur... :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit solutia :banana:

 

Daca nu este ok pe balta plecam pana in Vama, deci cine este de acord ala ala , tu , tu gata sa votat.

 

 

Salut...Sincer sa fiu as merge mai degraba in Vama decat la Lehliu....o baita,plaja, o fetita.... :peace: (spre deosebire de altiiiiiiiiiii eu NU SUNT INSURAT-- fara suparare).... :crack: :friends:

 

am si eu loc liber..desi n-am mai mers de multa vreme cu pasager..nu cred ca ar fi o problema :D

 

 

 

Sal...daca zicea un baiat ca vrea sa mearga ca pasager...nu sareau atatia....:P

doritori...

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare arzatoare : cate masini ne insotesc maine la Lehliu, ca am convins una bucata colega de camera sa vina, dar numai in masina si cu "mascota echipajului" - :crack: :friends: adica cu Leya, o catelusa schnawtzer pitic ? -ca e jale mare fara Leya :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iau si baiat de ie nevoie... :bounce:

nu sunt "rasist" :crack:

 

 

 

Tinand cont ca s-au inscris asa multi pentru a fii partenerul de drum al d-rei adda_m_p ... :banana: propun sa faceti licitatie maine.

 

 

PS: s-ar putea sa vin si eu maine si eventual inca un prieten cu un M800

 

 

pana la urma unde se bea berea in seara asta???

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....pana la urma unde se bea berea in seara asta???

:friends:

La ora 18:30 la Academia Romana e intalnirea, se stabileste acolo daca mergem in Constitutiei sau la Byker's :bounce: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adda, 2 lucruri vreau sa stiu>

1. inaltime si greutate

2. ai mai mers ca pasager pe un cruiser? Cam cati km?

 

hm..ma simt la matrimoniale....si nu e cazul oricum (omul meu ma va lua oricum la intrebari si va caraii destul)...asa pentru o imagine generala:

1. 1.70 si 58 kg

2. sunt pasager de aprox. 7 ani...pe cruiser am pana la pitesti si-napoi si pana tot ce-a fost de 14-15 aprilie (nu stiu cu exactitate cati km), pe cross enduro ceva mai mult iar pe naked..vre-o 3000 ca pasager.

 

e satisfacator raspunsul meu...sau mai trebuia ceva completat ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...