Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oameni buna .......MA OMORATI CU ORA 18.00.EU SUNT PASARE DE NOAPTE....IES DUPA ORELE 20.00

E CAAAAAAAAALD LA 18.00 :crack: :crack:

 

CINE A FOST LA CLUB APASU........??

 

 

 

Sunt oameni si la orele alea. Corporatistii. Eu, gen :crack:). Nu am cum sa apar mai devreme de 20 :agree:). So chill si ochii mari dupa numerele de inmatriculare. Altfel nu avem cum sa ne re-cunoastem :lol:))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as merge si io sambata,dar intai tre sa rezolv o problema cu motoru...imi curge ulei pe la capacu de la filtru. d-aia n-am putut veni nici sambata la valea doftanei :) ma oftic. baietii cu virago,pote-mi dati si mie un PM si-mi recomandati un service,va rog, ca io habar n-am unde sa ma duc sa scap de belea..nu cunosc bucurestiu prea bine. dak in bulgaria se intampla sa nu vin,in vama vreau neaparat sa merg. imi pare rau de baiatu cu accidentu si sper sa se faca repede bine.bv k l-ati ajutat si k ati donat sange,eu nu indeplineam cateva conditii pt donare :P

Hai sa aveti pofta,diseara, de bere...oricum stiu k aveti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Lope: Deci vad pe site-ul clubului ca avem deja sigla. Cum ai reusit?

@ Larry: Bravo pentru site... ai inceput vad lucru la el. Tine-o tot asa! :)

felicitari!...e foarte reusita sigla!...iar videoclipul mi-a facut un chef sa ies la o tura...nici cand m-am lasat de fumat n-am poftit la tigari cum poftesc acum la o tura racoroasa printr-un bucuresti pustiu (sau nu) noaptea!

 

abia astept plecarea de sambata. promit sa-mi fac temele pana atunci, si sa invat toate semnele si regulile mersului in grup.

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...imi curge ulei pe la capacu de la filtru.

 

strange suruburile (nu prea tare sa nu treci prin filet). daca tot curge, schimba garnitura de capac. daca tot curge, inseamna ca nu mai tin suruburile...si tre' alezate gaura in capacul mare....iei un set-tarod de 8 si-un surub-inbus de 8 mai scurt (vezi si tu...cat sa apuce 1 cm in capacu mare), dai filet cu tarodul (la gaura surubului care nu tine - de obicei e ala de jos-stanga.... vezi sa nu cada resturi in prin gaura de filtru, si sa nu dai prea adanc sa ajungi in bloc) dupa care are pui capacul si surubul nou la simtul mainii...ar trebui sa fie gigea dupa.

 

si eu am patit-o, toti cu virago 535 o vor pati odata si-oadata. blocul e din aluminiu si acolo e cel des desfacut si strans inapoi loc pe pe toata motocicleta. in timp se duce filetu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu adresa sau un link la site-ul clubului!

 

http://www.chopperacademy.ro/home.html

... si enoy best oldies on Radio LarrY! ... foarte tare, larry!

Editat de Ioan Horia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca e ora 19:45 si m-ati convertit la ora asta pt. un bykers....cu alte cuvinte, vin si eu acum in bykers pe matei voievod. :) :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mutat intalnirea cu jamatate de ora mai devreme , va rog sa veniti cu plinurile facute, se va pleca la ora 11 FIX, motivul este caldura ucigatoare si dorinta celor multi de a muta un pic mai devreme plecarea.

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mutat intalnirea cu jamatate de ora mai devreme , va rog sa veniti cu plinurile facute, se va pleca la ora 11 FIX, motivul este caldura ucigatoare si dorinta celor multi de a muta un pic mai devreme plecarea.

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Vremea la sfarsit de saptamana

Vineri, 27 Iun

Maxima: 36° C Realitate: 44° C

Minima: 22° C Realitate: 24° C

Sambata, 28 Iun

Maxima: 36° C Realitate: 44° C

Minima: 24° C Realitate: 27° C

Duminica, 29 Iun

Maxima: 33° C Realitate: 44° C

Minima: 21° C Realitate: 22° C

 

sursa: http://vremea.kappa.ro/giurgiu/giurgiu.html

n-am avut rabdare sa caut pentru Ruse-Bulgaria, dar cum Giurgiu e la un pod distanta...

asa ca se pare ca vom avea asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti sa facem si o vizita in barul lui Apachu de la Dac Motors?

Am citit pe forum si numai cuvinte de lauda pentru barul ala si pentru proprietar.

Ia de vedeti /index.php?...29494&st=30

 

 

Am fost ieri pe acolo....problema este ca sunt foarte putine mese (la terasa).....Daca vreti sa mergem (Lope) sunt disponibil dupa ora 18.00-18.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ieri pe acolo....problema este ca sunt foarte putine mese (la terasa).....Daca vreti sa mergem (Lope) sunt disponibil dupa ora 18.00-18.30

 

bey daca vreti sa mergeti impreuna, si daca-s putine mese, probabil vreti intimitate, noi restul ar trebui sa mergem in bikers sa va lasam spatiu de manevre :)

 

nota redactiei: comentariul a fost inspirat de "Daca vreti sa mergem (Lope)" care poate fi usor interpretat ... :) :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun ca onor mister Kawalin sa fie numit carcotasul sef al clubului.... :)

( avand in vedere numeroasele comentarii de aici si de pe poze....)

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa facem casting neaparat. :)

nimeni nu trebuie omis. poate vor mai multi postul si noi tre sa-l alegem pe cel mai bun :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa facem casting neaparat. :)

nimeni nu trebuie omis. poate vor mai multi postul si noi tre sa-l alegem pe cel mai bun :)

 

propun adda pentru 1 bebelusha! :P

 

 

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun adda pentru 1 bebelusha! :)

 

 

hm..oki..alte propuneri :)

daca nu nu-i problema ma voi descurca...numai sa nu-mi dati cine stie ce costumatie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun adda pentru 1 bebelusha! :)

 

deci tu carcotas-sef si ada bebelusha.... nu te-ai gandit rau deloc..... :)

"patroana" ce zice ? :) :)

 

PS

io stiu ca sunt cam tulburat de felul meu, da' sa mor daca am vazut nehotarare mai mare ca la voi...nu, ca mergem in vama, apoi ca la 11 plecam la Ruse, ba nu, la 10.30..... :P

pana la urma la ora 10 plecam la Ruse si ne oprim la Veliko Tarnovo... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci tu carcotas-sef si ada bebelusha.... nu te-ai gandit rau deloc..... :)

"patroana" ce zice ? :) :)

 

PS

io stiu ca sunt cam tulburat de felul meu, da' sa mor daca am vazut nehotarare mai mare ca la voi...nu, ca mergem in vama, apoi ca la 11 plecam la Ruse, ba nu, la 10.30..... :P

pana la urma la ora 10 plecam la Ruse si ne oprim la Veliko Tarnovo... :)

 

da man stiu ca ne-am fudulit un pic, ideea este ca sunt destui de putin care au vrut sa mearga in vama weekendul asta din diverse motive, iar ora de intalnire..... na am inteles ca sa plans toata lumea ca este prea tarziu, asa ca am mutat-o cu juma de ora mai devreme, mai devreme de atat nu cred ca este ok din simplu motiv ca 1 sapt. intreaga ne trezim la 7-8 dim. ar fi culmea si in weekend sa ne trezim tot la ora aia, tinand cont ca aceste intalniri sunt regulate si nu sporadice, ne dorim o ora in fiecare sambata destul de rezonabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...