Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Gata domnu' Marius pun pozute ca esti nerabdator vad eu...

Pentru cei care nu stiu ,sambata trecuta am incercat o plimbarica spre Pitesti(din pacate am plecat cam tarziu si nu am mai ajuns la Curtea de Arges cum aveam in plan,dar oricum decat sa stam acasa....a iesit bine)am vizitat partea centrala a orasului....

pun cateva poze dupa drum.

 

 

Kawalinu' zburator incearca sa stergi postul ala ca ma oftic de fiecare data cand il citesc....auzi tu, bere,plimbare cu carturi apa limpede si pe deasupra si zona linistita...bai eu cred ca daca ai mers cu cat ai zis ca ai mers,voi ati ajuns pe litoralul turcesc, ca vorba aia ghid autorizat ati avut....si ne vrajiti pe noi cu Eforie...

uratilor. :laugh: :lol:

 

P.S. Data viitoare venim si noi la "Eforie"... :crack: :laugh:

post-32294-1216638560_thumb.jpg

post-32294-1216638580_thumb.jpg

post-32294-1216638607_thumb.jpg

post-32294-1216638629_thumb.jpg

post-32294-1216638647_thumb.jpg

post-32294-1216638681_thumb.jpg

post-32294-1216638707_thumb.jpg

post-32294-1216638728_thumb.jpg

post-32294-1216638753_thumb.jpg

post-32294-1216638771_thumb.jpg

post-32294-1216638793_thumb.jpg

post-32294-1216638814_thumb.jpg

post-32294-1216638830_thumb.jpg

post-32294-1216638850_thumb.jpg

post-32294-1216638878_thumb.jpg

post-32294-1216638921_thumb.jpg

post-32294-1216638948_thumb.jpg

post-32294-1216638976_thumb.jpg

post-32294-1216639006_thumb.jpg

post-32294-1216639023_thumb.jpg

post-32294-1216639043_thumb.jpg

post-32294-1216639076_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cred ca sambata o sa ma alatur si eu grupului spre Ciolpani (daca acceptati un chopper mai mic si foarte galagios) :laugh:

 

EDIT:

 

 

 

Daca adunarea e la 10 la Academie, credeti ca reusim sa ajungem acolo pana in ora 11 pentru parada?

 

Ai numere? ai reusit dupa numai 2 ani sa il inmatriculezi! uraaaa!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata domnu' Marius pun pozute ca esti nerabdator vad eu...

Pentru cei care nu stiu ,sambata trecuta am incercat o plimbarica spre Pitesti(din pacate am plecat cam tarziu si nu am mai ajuns la Curtea de Arges cum aveam in plan,dar oricum decat sa stam acasa....a iesit bine)am vizitat partea centrala a orasului....

pun cateva poze dupa drum.

 

 

Kawalinu' zburator incearca sa stergi postul ala ca ma oftic de fiecare data cand il citesc....auzi tu, bere,plimbare cu carturi apa limpede si pe deasupra si zona linistita...bai eu cred ca daca ai mers cu cat ai zis ca ai mers,voi ati ajuns pe litoralul turcesc, ca vorba aia ghid autorizat ati avut....si ne vrajiti pe noi cu Eforie...

uratilor. :laugh: :10:

 

P.S. Data viitoare venim si noi la "Eforie"... :crack: :laugh:

 

:lol: nu zic ca nu eram invidios (la intoarcere) pe dezu cand l-am vazut (o singura data) ca s-a dus nene... are si vitezana atractia ei... dar parca tot chopperica ramane de suflet.

 

Bey si stii ce realizez eu acum?... N-am vazut pe aia cu colorata maine-i gata, porumbielu fiert, ia gogoasha neamule!...

DAR... stai calm... n-am fost la turci, chiar daca as fi mers cu hakan si acolo daca ne-am fi hotarat ca e super baiat bun de urmat oriunde :lol: si uite de ce: Servirea la bodegile de pe litoral... ca sa nu zic cuvinte urate, zic doar INEXISTENTA.

La ora 8 am fara 10 minute, nu am putut lua micul dejun pentru ca "la bucatarie inca nu au primit paine si nu mai stiu ce" La ora 8 si 2 minute am gasit in sfarsit o bodega care era inchisa pana la ora 8, si acolo am reusit sa capatam o omleta dar cafea... numai de 2 feluri. mica si tare sau mare si pipi. nu auzisera de exemplu de cafe frape sau mai stiu eu ce. si expreso (sau cum se cheama ca eu nu-s bautor de cafea) era facut la automat d-ala cu fise gen nescafe... de catre barbanitza si ti-l aducea tie la masa!...

La masa de seara a trebuit sa ma duc sa iau de la impinge tava, ca ospatarii nu faceau altceva decat sa debaraseze si DACA AVEAU TIMP!... iti aduceau ceva bautura la mese!... pardon, mai aduceau la comanda DOAR pizza!...

 

Ma in concluzie servirea pe litoral cel putin in zona eforie lasa de dorit. dar parca n-am pus asa de mult la inima, ca era doar pentru week-end nu era concediu!... pe mine m-a bucurat ca am vazut ca nu e chiar o grozavie sa ramai cu cortul peste noapte, cred ca majoritatea noastra se poate adapta la 1 noapte dormit in cort pe unde mergem... si m-a mai bucurat compania, plaja aia mai libera si cu apa limpede fara alge si meduze. AAAAAAAAA era sa uit... am stat 30 min pe plaja exact la plaja de la eforie sud. am vazut 2 muscati de meduze... deci... ii multumesc inca odata lui cry pentru plaja aia descoperita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 26 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

 

Saptamana asta Adda va pregatit niste locatii superbe, intrati sa votati aici unde vreti sa mergem http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3 hai sanatate si numai bine

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-a trecut prin minte dar trebuia sa fac si eu niste poze in wekend si puneam album: "Plimbarica la Osica de Sus". Mai bagm si motorul in curtea de pasari pentru niste poze "rustice". :crack:

 

Te rog nu fi rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog nu fi rau!

 

Dupa ce am scris mi-am dat seama ca poate crezi ca fac iau peste picior pozele tale dar nu am avut aceasta intentie. Chiar i-mi pare rau ca nu am facut poze cu motorul printre oratanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Man,

 

Sa nu uiti sa te epilezi ca sa nu ai frecare la vantu, altfel te ia draku! :) :unsure:

 

 

Vedeti ca e pe forum o pagina speciala pentru astfel de discutii si e chiar foarte populara :) :crack: :crack: :crack:

 

De asta imi place mie de voi ca sunteti sanatosi TUN :lol: :rock: :wink: :kick: :lol: :pow:

 

Sambata 26 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

 

 

Saptamana asta Adda va pregatit niste locatii superbe, intrati sa votati aici unde vreti sa mergem http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3 hai sanatate si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bilet metallica tribuna 1 cu 200 ron. am un prieten care nu mai poate merge asa ca-l vinde cu cat l-a cumparat. daca exista doritori.....just call me

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...