Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sambata 26 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

 

 

Saptamana asta Adda va pregatit niste locatii superbe, intrati sa votati aici unde vreti sa mergem http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3 hai sanatate si numai bine

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni v-ati cam dat la fund....ultima saptamana slabutza rau...nu tu bere la ursu...nu tu subiect interesant de dezbatut, nu tu nimic....mai copii trezirea ca sambata mergem la plimbarica :) :unsure: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati stabilit unde plecati sambata ca vin si eu la plimbare

Sambata asta plecam la festivalul medieval de la Sighisoara (aprox 580 Km dus-intors),vezi voturile din http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Incepator fiind...nu cred ca as putea tine pasul cu voi,in acelasi timp si echipamentul meu lasa de dorit pt. o calatorie ca asta,raman sa ma antrenez acasa :disappointed: ,data viitoare insa promit ca nu scapati de mine :blbl:

 

Drum bun si fara incidente!

Nu uitati sa faceti poze si sa ne povestiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Incepator fiind...nu cred ca as putea tine pasul cu voi,in acelasi timp si echipamentul meu lasa de dorit pt. o calatorie ca asta,raman sa ma antrenez acasa :disappointed: ,data viitoare insa promit ca nu scapati de mine :blbl:

 

Drum bun si fara incidente!

Nu uitati sa faceti poze si sa ne povestiti!

 

Dar poti veni la intalnirea de simbata asa cel putin ne vom cunoaste si cine stie.....vb maine!

Te asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar poti veni la intalnirea de simbata asa cel putin ne vom cunoaste si cine stie.....vb maine!

Te asteptam!

 

 

Vin cu siguranta, insa vad ca inca nu s-a hotarat lumea la ce ora se pleaca la Sighisoara,din cate am vazut e posibil sa se plece mai devreme de ora 10.

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mult prea lung drumul pana la Sighisoara pentru o singura zi. As fi preferat o destinatie mai aproape de casa, avand in vedere ca e doar o plimbare de o zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun...cine nu a votat dar merge sa voteze...drumul la sighisoara e lung si necesita stat peste noapte. nu se merita sa facem 8 ore sa stam o ora si sa ne intoarcem...practic nu am face nimic. pentru arges sau alta destinatie va rog votati. a nu se vota unde ne-ar place ci unde vrem sa mergem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor, nush daca e chiar offline, da' fiind de-al voastru (si mandru moldovean din Bacau), am zis ca n-o sa ma injuratzi daca postez un anuntz de vanzare a unuia dintre chopperele mele; cine stie...tzra-i mare, poate-shi gaseshte taticu' pe aici.

 

 

SE VINDE:

SUZUKI MARAUDER 400, din 1997, 400 cmc, 40 de cai, 36000 km la bord, tehnic impecabil, schimbate consumabilele, inclusiv kitu de lantz, coburi laterale, alarma, trage de numa', arata bine, olea de bataie shtie...asha ca hai la drum...

 

O dau pt ca intruderu de 800 nu mai incape de frate-su mai mic...2500 de euro.

 

Razvan - 0745389232 sau 0766375012 ori id de mess - razvanjur

post-38814-1216978494_thumb.jpg

post-38814-1216978523_thumb.jpg

post-38814-1216978542_thumb.jpg

post-38814-1216978557_thumb.jpg

post-38814-1216978574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca nu am sa fac parte din cei care vor vizita Sighisoara zilele astea (alte obligatii) ,am o informare : Pe DN 1 intre localitatile Busteni si Azuga se lucreaza la un pod circulatia desfasurandu-se pe o singura banda pentru ambele sensuri (mare aglomeratie) ,la intrarea in loc Predeal (sensul catre Brasov) se lucreaza ,circulatia este deviata prin parcare pe sensul dinspre Brasov ,ceva aglomeratie,la iesirea din Predeal (sensul catre Brasov) se lucreaza la un pod (altul) circulatie pe o singura banda pentru ambele sensuri iar aglomeratie de data asta ceva mai mare...

oricum drum bun poate scap si eu si ne vedem acolo... cam asta e tot ce stiu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

 

Eu am o problema week-endul asta, trebuie sa fac un drum cu conserva drept care m-am abtinut de la voting si m-am gandit sa vin, daca pot, acolo unde decide grupul. Vad acum, la ora 11 seara vineri, ca poll-ul e indecis, si plecarea e la ora 10:00, vorbindu-se mai mult de Sighisoara ca destinatie. Ora de plecare si distanta de mers ma face sa cred ca ori se va ramane peste noapte, ori nu se va ajunge la Sighishoara. (parere personala bazata pe iesirile trecute, daca nu e asa, m-as bucura). Drept care voi lipsi maine si imi voi rezolva problema de familie adica drumul cu conserva pana in Vrancea.

 

@Mircea & Larry: Bine ne-am gasit pe drum la semafor! :blbl:

 

@Catalin&Mihaela: cumva ati trecut pe langa noi azi in zona foisor-de-foc?... asa am avut impresia, dar nu-s sigur.

 

Desi as fi vrut, am ales sa nu vin in bikers, pentru a ma duce la intalnirea titanistilor. Oameni de gasca, nu au fost deranjati de cei doi "Colentinari" (eu si cry) Drept care i-am invitat in special pe cei cu choppere(cruisere), sa vina cu grupul nostru. Raspunsul primit e ca vor incerca, dar a fost evidenta o retinere din partea lor, din cauza unor probleme ce probabil se vad "cu ochiul liber" ca sa zic asa. Am continuat sa-i invit si sa ii conving ca totusi grupul e fain si plimbarile sunt excelente. Hai sa aratam lumii ca asa e, hai sa revenim la grupul de acum cateva saptamani fara... si fara... adica gasca de chopperisti care cutreierau prin tzara... si atat. Ce-mi pare rau e ca nu am vazut si eu sigla!... Apropo Max, bravo pentru efortul depus! Realizare mai buna si mult mai rapida decat cealalta incercare!

 

@Adda: regulamentul tau e foarte apropiat de acel regulament ce se vroia de bun simtz! :)

 

Ne vedem probabil Duminica sau saptamana viitoare! :disappointed:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult! Astazi am reusit sa produc si primul steag cu noua emblema. Cei la care am produs steagul au importat documentul in corel unde le-a dat o mica eroare drept pt care l-au produs fara sa observe ceva. Oricum ar fi luni voi avea un steag bun si curat.

Oricum ar fi il voi aduce duminca daca ne vedem pe undeva sa-l vezi live.

Asfalt uscat!

Editat de Oldmaxbucuresti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da corect, mergeti pe site sa votati http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?p=309#309

 

Sambata 26 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

King Larry, am probleme cu contul de pe forumul chopper academy. ti-am trimis un mail pe adresa de la radio (office@....). HEEEEEELP! multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

King Larry, am probleme cu contul de pe forumul chopper academy. ti-am trimis un mail pe adresa de la radio (office@....). HEEEEEELP! multumesc anticipat

 

Vezi ca fuse o problema. Inregistreaza-te din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...