Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Salutari de la mare. Tare urat aici unde ma aflu eu. Adica intre Cap Aurora si Venus, traiesc cu senzatia ca este o mina pe undeva care face legatura cu Petrosani , Bumbesti-Livezeni si Orlata si printrun sut vin foarte multi mineri :kiss:). Cred ca o sa imi iau un lampas sa ma incadrez in decor. In rest toate bune mi-e dor de motor de voi si sper sa ne vedem curand.

 

PS: Larry te rog daca poti sa postezi tu anuntul saptamanal in formatul "consacrat" cu ROSU SI MARE :D) :)) merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

 

Ma numesc Octavian, de cateva luni posesorul unui foarte frumos (zic eu) Kawasaki VN 800 Classic, pe care nu de multa vreme l-am adus aici in Bucuresti, unde si muncesc de ceva ani. Doresc sa ma alatur voua atat pentru intalnirile saptamanale, cat mai ales pentru plimbarile de la sfarsiturile de saptamana. Sper sa mai aveti locuri libere. Si daca totul o sa fie OK, va dati seama ca o sa vreau sa candidez si eu pentru a deveni "academician". Astept sa imi transmiteti acordul vostru, ora si locul intalnirii saptamanale si, de ce nu, eventuala destinatie de la sfarsit de saptamana. Abia astept sa ne cunoastem!

 

Bafta tuturor si asfalt uscat!

 

Bun venit Octavian sa fii sanatos,sa te bucuri de bijuteria ta si cat mai multi km.fara incidente :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rusine mai "burghejilor", stati si va lafaiti la mare, la soare, in timp ce clasa muncitoare trudeste pe ogoarele patriei

mai aveti si tupeul sa "scriti" cu rosu....

si mare...

:kiss:

 

Drakule bine ca reaparusi. Mi-ai dat un numar de telefon cu unii care faceau chestii din plexiglas dar cun baza de la CA a avut unele probleme s-a pierdut numarul. Poti sa-mi dai din nou numarul omului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut tu drac mort?... el a fost aici mereu. numai ca statea si observa ce suflete poate sa mai cumpere :D

 

Acu' cred ca nu-mi vrea sufletul pentru un numar de telefon. Inca sper sa ajung sus nu jos la :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drakule bine ca reaparusi. Mi-ai dat un numar de telefon cu unii care faceau chestii din plexiglas dar cun baza de la CA a avut unele probleme s-a pierdut numarul. Poti sa-mi dai din nou numarul omului?

 

 

bre, nr. ala de tel era 0722703062

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu un GZ250 Suzuki Marauder ma primiti?

 

sunt mic, dar ma fac eu mare (M)!

Evident ca te primim, toata lumea este bine venita printre noi, ne intalnim in fiecare sambata la Academia Romana langa Casa Poporului. Poti sa intri pe forumul nostru de pe www.chopperacademy.ro pt. mai multe detali.

Pana atunci sanatate si numai bine si sper sa ne cunoastem curand.

 

PS: sambata asta am inteles ca este raliul , asa ca Larry o sa anunte locatia provizorie pt. saptamana aceasta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 9 August, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane

- Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti.

post-32984-1218203837_thumb.jpg

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati fost saptamana asta baieti?? Imi pare rau ca nu am ajuns dar am fost pe cheia. Am si vazut azi un chopperist de-al nostru (nu stiu exact cine e) asa ca daca se identifica....poate facem cunostiinta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi 9 august, am fost la Ciolanu-Buzau. Drum bunicel in zona Ciolanu, peisaje "de la mama natura" ,

curbe dese si stranse, taman bune pentru a te cunoaste pe tine insuti. :P

Pozele (scuze de calitate, dar sunt facute cu tel. mobil) le gasiti aici : http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=18

P.S.vedeti in subiectul postului -data si locatia plimbarii.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal tare la oameni buni!

 

 

cu un pik de intarziere super super cu voi pe valea siriului---cu proxima ocazie ma alatur iar.

 

ps : fain tare in concediu---m-am dat enduro cu viroaga si draga de ea a facut fatza cu brio as putea spune :D

 

 

bafta maxima si o duminica frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat propunerea de excursie pe transfagarasan pt weekend-ul viitor si pe forumul nostru (http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3&postdays=0&postorder=asc&start=50); sper ca se va vota si ca vom fi cat mai multi; pt cei care au concediu exista posibilitatea sa stam mai multe zile acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu o propunere ca a trecut o garamada de cand nu v-am vazut si deja imi e dor de voi ...mergem la o BBRC azi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu o propunere ca a trecut o garamada de cand nu v-am vazut si deja imi e dor de voi ...mergem la o BBRC azi ?

 

Apar si yo, nu la 18:30 pe la 19:30 ca am de maritat niste oglinzi. Le-am luat de pe ebay si sunt cam joase pentru ghidonul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin in intampinarea unor viitoare intalniri la ApasuBar cu propunerea sa facem un gratar si sa lasam motoretele acasa pentru o zi ( nu de alta da mie nu imi place berea fara alcool)asta intr-o duminica sa incheiem un W/E de plimbare cu un gratar si o berica.Din partea casei gratarangiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

papuci 'pashule zi numa ziua. :D

 

Vin in intampinarea unor viitoare intalniri la ApasuBar cu propunerea sa facem un gratar si sa lasam motoretele acasa pentru o zi ( nu de alta da mie nu imi place berea fara alcool)asta intr-o duminica sa incheiem un W/E de plimbare cu un gratar si o berica.Din partea casei gratarangiu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin in intampinarea unor viitoare intalniri la ApasuBar cu propunerea sa facem un gratar si sa lasam motoretele acasa pentru o zi ( nu de alta da mie nu imi place berea fara alcool)asta intr-o duminica sa incheiem un W/E de plimbare cu un gratar si o berica.Din partea casei gratarangiu.

Sunt total de acord, mici , ceafa si multe beri. Hai baieti ca duminica asta se pare ca trebuie sa ne organizam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...