Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

TUTORIAL DESPRE MERSUL IN GRUP MOTO - ACUM si SUBTITRAT, AICI:

http://www.chopperacademy.ro/vizionati.html

POATE VIZIONANDU-L, SE VOR REDUCE ACCIDENTELE GENERATE DE "BIZONI IN TRAFIC"

fie ei automobilisti, fie motociclisti (ca avem si printre noi asemenea "bizoni"). :blbl: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor , I'M BACK

Welcome back ! :lol: :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redau aici cele spuse de subsemnatul in conversatia privata cu un membru Chopper Academy. Pentru ca stimez, cu egala masura, pe toti membrii acestui grup, de care m-am desprins, as dori sa le parvina tuturor motivele acestui "divort". Sper ca adminii acestui forum vor pastra spusele mele cu o secunda mai mult decat dureaza "explozia" unui electron in acceleratorul de particule de la Geneva, ceea ce pe forumul oficial Chopper Academy, din motive de big bang, putintza nu a fost. Multumesc.

 

"Am renuntat la CA pentru ca tot ce nu are legatura directa cu mersul pe motocicleta (sau chiar il impiedica) nu ma intereseaza la acest grup; nu am nevoie de organizare, de sarcini, de regulamente, de actiuni umanitare, de tablite care sa imi atarne de gat. Si nici nu vreau sa ma traga ada de urechi ca am lipsit la ultima sedinta saptamanala. Si atata timp cat e vreme buna nu inteleg de ce se sta in bucuresti si se bea. Am scris toate astea pe forumul oficial si postul meu a fost sters imediat, printr-un frumos gest democratic. La plimbarile in grup voi veni daca sunt primit, fireste, pentru ca la drum oamenii devin normali. Tu nu ai fost de la inceput, dar iti spun ca acest grup era mai vesel si mai spontan, pana sa apara ideea cu ONG-ul si obsesia unora de a fi sefi, de a se diferentia, de a avea mai multe drepturi decat ceilalti. Daca nici aici, in grupul de motociclisti, nu suntem toti egali, ce rost mai are sa ne intalnim si sa ne dam mari ca vezi doamne ce gashca tare avem. De ce sa fie unul mai cu mot decat altul? Totul a devenit manipulare, cu atat mai subtila si mai eficienta cu cat nimeni nu o face in mod intentionat. Doar ca unii conduc si altii asculta. Nimeni nu stie de ce nu se pleaca la plimbare sambata si in schimb se merge in grup, in mod oficial, la nunta unui necunosct. Eu doar am intrebat de ce si ai vazut ce a iesit."

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, nu merita supararea crede-ma. vorbesc din proprie experientza (a se vedea acest topic in paginile anterioare)

 

si din cate stiu acest topic nu e al CA ci al chopperistilor (asa a fost conceput, pentru asta a fost stick-uit)

 

apropo... pentru chopperisti si nu numai: sambata dimineatza plecam un grup spre munte (locatia inca nu e sigura in momentul asta). asa cum sunteti obisnuitzi... drum de 1 zi dus-intors. Maine va fi o zi foarte frumoasa (asa zic astia...) asa ca cine vrea sa profite, e invitat. o sa revin cu detalii.

 

hai :( pentru ca :( nu merita!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sef! Baga ceva detalii in plus........

Locul de intalnire, ora, destinatia :(

Eu am chef de plimbare. Toata saptamana am fost plecat prin tara cu treburi si mi-e dor sa mai scot mobra la plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sef! Baga ceva detalii in plus........

Locul de intalnire, ora, destinatia :lol:

Eu am chef de plimbare. Toata saptamana am fost plecat prin tara cu treburi si mi-e dor sa mai scot mobra la plimbare.

 

daca te mai prind cu "Sef!" la adresa mea iti bag piciorul la spitze si cazi! :(

 

 

Ne intalnim la 8:30 la rond la d-na Ghica, sau la 8:45-9:00 pe DN1 langa Academia de Politie (cum cobori pe al 2-lea pod, treci de intersectia cu strada ce duce la gradina zoologica, si imediat pe dreapta se largeste drumul... acolo!)

drumul: bucuresti-sinaia-rasnov-zarnesti-plaiul foii. (sunt cativa km de drum mai prost dar am inteles ca totusi nu e dezastru)

asteptam la locul de intalnire doar pe cine se anuntza ca vine. cine vine sa aibe si plinul facut ca nu ne oprim toti pentru ca pune doar unu gaz deoarece a uitat sa o faca inainte. neaparat sa va aduceti mobrele cu voi sa nu uitati! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te mai prind cu "Sef!" la adresa mea iti bag piciorul la spitze si cazi! :laugh:

Sa traiti, am inteles! :laugh:

Avand in vedere ora matinala de plecare, trebuie sa ma pregatesc pana atunci cu 2-3 perechi de nadragi. :)

PS

Trimite si tu pe mail sau PM un numar de telefon.........preferabil al tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redau aici cele spuse de subsemnatul in conversatia privata cu un membru Chopper Academy. Pentru ca stimez, cu egala masura, pe toti membrii acestui grup, de care m-am desprins, as dori sa le parvina tuturor motivele acestui "divort". Sper ca adminii acestui forum vor pastra spusele mele cu o secunda mai mult decat dureaza "explozia" unui electron in acceleratorul de particule de la Geneva, ceea ce pe forumul oficial Chopper Academy, din motive de big bang, putintza nu a fost. Multumesc.

 

"Am renuntat la CA pentru ca tot ce nu are legatura directa cu mersul pe motocicleta (sau chiar il impiedica) nu ma intereseaza la acest grup; nu am nevoie de organizare, de sarcini, de regulamente, de actiuni umanitare, de tablite care sa imi atarne de gat. Si nici nu vreau sa ma traga ada de urechi ca am lipsit la ultima sedinta saptamanala. Si atata timp cat e vreme buna nu inteleg de ce se sta in bucuresti si se bea. Am scris toate astea pe forumul oficial si postul meu a fost sters imediat, printr-un frumos gest democratic. La plimbarile in grup voi veni daca sunt primit, fireste, pentru ca la drum oamenii devin normali. Tu nu ai fost de la inceput, dar iti spun ca acest grup era mai vesel si mai spontan, pana sa apara ideea cu ONG-ul si obsesia unora de a fi sefi, de a se diferentia, de a avea mai multe drepturi decat ceilalti. Daca nici aici, in grupul de motociclisti, nu suntem toti egali, ce rost mai are sa ne intalnim si sa ne dam mari ca vezi doamne ce gashca tare avem. De ce sa fie unul mai cu mot decat altul? Totul a devenit manipulare, cu atat mai subtila si mai eficienta cu cat nimeni nu o face in mod intentionat. Doar ca unii conduc si altii asculta. Nimeni nu stie de ce nu se pleaca la plimbare sambata si in schimb se merge in grup, in mod oficial, la nunta unui necunosct. Eu doar am intrebat de ce si ai vazut ce a iesit."

 

Imi pare bine pentru ca ai postat iarasi pe forum si nu ai venit sa vorbim fata in fata, iar cu riscul de a aprinde un flame o sa iti spun ca gestul facut de tine este ireparabil.

Am inteles ca nu ai nevoie de actiuni umanitare, o sa iti spun ca noi maine ajutam un om de 82 de ani sa duca un trai decent intr-o locuinta improvizata, un mare om de cultura, un mare pictor roman, unul dintre fondatorii Uniunii Artistilor Plastici, il ajutam cu mobila cu bani stransi de noi cu munca la locuinta improvizata , stiu si mi-am dat seama ca pentru tine nu are importanta. In al 2 lea rand , nu te-a tras nimeni de urechi ca nu ai venit la sedinta.... pardon ai venit doar la o singura sedinta de cand esti in grup, asta fiind motivul pentru care nu stiai de multe din actiuniile noastre.Acele tablite la gat erau pentru tine, in cazul in care te faceai praf sa stie lumea pe cine sa anunte, sa iti cunoasca grupa sanguina si cum te cheama.... Am mers la nunta lui Razvan de la Dac Motors pentru ca am fost invitati si mi-se parea normal sa mergem, am supus la vot si ne-am dus.....iarasi pacat ca nu ai fost de fata cand sa supus la vot. Postul tau de pe forumul nostru nu a fost sters, a fost mutat pe privat, deoarece nu cred ca trebuia citit de toata lumea, si l-am mutat pe privat, acolo, unde atat tu cat si membri CA puteau sa-l vada, nimeni nu ti-a ingradit nimic. Iarasi este foarte urat ca dupa ce te-am asteptat si miercurea asta sa vorbim, tu nu ai venit si ai preferat sa postezi pe forum, mai ales ca de data asta pe motociclism. Mihai cine ne cunoaste stie exact cum suntem si ce facem, pe acest forum doar cei care nu ne cunosc ne blameaza. Imi pare rau de altfel ca nu ai fost de fata la petrecerea nostra , iar cand membri nostri , multi cu varste inaintate serveau la masa tu te plimbai prin tara considerand ca nu trebuie sa te implici.

Inca o data imi pare rau ca nu ai venit sa discutam fata in fata ca doi oameni, admini de aici nu cred ca o sa-ti stearga postul, teoria conspiratiei si a manipularii merge prea departe in viziunea ta.

O optiune care nu s-a lasat asteptata este Kawa, pe care il salut cu aceasta okazie si iti urez tie, lui si altora sanatate, mers pe doua roti si cati mai multi membri asemeni voua cu care sa va intelegeti.

 

PS: Grupul nostru nu mai accepta o imagine urata , deci va rog ca orice problema pe care o aveti cu mine sau cu cineva din grup sa o vorbim in privat....pe mail, pm sau fata in fata.

 

Sanatate si numai bine

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiti, am inteles! :laugh:

Avand in vedere ora matinala de plecare, trebuie sa ma pregatesc pana atunci cu 2-3 perechi de nadragi. :)

PS

Trimite si tu pe mail sau PM un numar de telefon.........preferabil al tau.

 

you got a point!... dimineatza ai "loc" de 2-3 nadragi, pe care-i regretzi dupa ora 10 incolo :laugh:) asa a fost si acum 2 saptamani... se murea de cald in timpul zilei si dimineatza cam "strangea".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Salut

 

Nu sunt de acord cu ''zmei de tastatura ".Inainte de a denigra ceva sau pe cineva ,ar fi corect daca a-ti reda adevarul in totalitatea lui .

Cei doi contestatari anteriori ai C.A. ,sunt prieteni nostri cu care am stat la masa ,care s-au bucurat inpreuna cu noi ,cei ramasi in CA, Si ei si noi suntem aceiasi .

Mihai :

-cele scrise de tine nu au fost sterse se afla si acum ,pe forumul privat al membrilor.

-Pe amandoi [ Kawalin si Filozofull] , amici vostri cu care a-ti impartit bucuria drumului ,v-au asteptat sa le spuneti ,barbateste in fata ce-a ce aveati de spus , nu ascunsi in fata unui monitor .

 

Aveti respectul meu.

Acelasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lope: am postat doar pentru el, zicandu-i ca nu merita sa-si faca nervi, fara sa am intentia de a intra in polemica cu nimeni fara sa ma adresez altcuiva altul decat Filozofull. Daca nu vrei polemica, nu o incepe, si din partea mea ne strangem mana cand ne vedem si atat. Tu esti in CA, eu nu sunt, n-avem nimic de impartit, e liniste si pace.

 

@sigmund:

 

Va Salut

 

Nu sunt de acord cu ''zmei de tastatura ".Inainte de a denigra ceva sau pe cineva ,ar fi corect daca a-ti reda adevarul in totalitatea lui .

Cei doi contestatari anteriori ai C.A. ,sunt prieteni nostri cu care am stat la masa ,care s-au bucurat inpreuna cu noi ,cei ramasi in CA, Si ei si noi suntem aceiasi .

Mihai :

-cele scrise de tine nu au fost sterse se afla si acum ,pe forumul privat al membrilor.

-Pe amandoi [ Kawalin si Filozofull] , amici vostri cu care a-ti impartit bucuria drumului ,v-au asteptat sa le spuneti ,barbateste in fata ce-a ce aveati de spus , nu ascunsi in fata unui monitor .

 

Aveti respectul meu.

Acelasi

 

Sigmund, eram prieteni(adica amici) cand faceam si eu parte din CA. Acum suntem doar motociclisti care nu au nimic de impartit. Si as vrea sa nu mi-o iei in nume de rau, ia-o ca un sfat: nu mai posta pe forum, si incearca sa vorbesti cu oamenii numai prin viu grai, deoarece ai mai mari sanse sa poti ascunde mai bine greselile crase de ortografie... Lope are el ceva defecte, dar si o calitate: stie sa scrie corect, drept care lasati-l pe el sa fie purtator de cuvant (parerea mea). Revenind la subiect: nu avem ce vorbi pentru ca nu mai avem "drumuri" comune in viatza (nu ma refer la cele din asfalt). Iar relatia voastra cu Filozofull va priveste. Eu doar i-am zis LUI ca din proprie experienta stiu ca NU MERITA sa puna la suflet.

 

In alta ordine de idei, offtopic: Cand te-am intrebat cu "tz-shpe" pagini in urma, mi-ai ignorat post-ul, acum din contra ma bagi in seama fara ca eu sa ma adresez tie cu nimic. Drept care te mai intreb odata, poate "ti-a scapat": Am inteles ca esti psiholog. Asa e sau am inteles eu gresit?

 

 

 

Repet oameni buni: eu nu mai am nimic de impartit cu CA, iar ca simpli motociclisti parteneri de trafic nu avem ce impartzi mai mult de o strangere de mana si eventual cateodata o bere. ... ceea ce din partea mea e OK. Insa din partea voastra vad ca nu e chiar asa ok, pentru ca de fiecare data va agatati de orice sperand ca dau curs si voi incepe niscai polemici. In zadar! Eu am trecut peste episodul "Kawalin-membru-CA", atunci imi pasa si vorbeam, acum nu-mi mai pasa drept care nu mai am ce sa discut despre CA. Singurul nostru punct comun e motociclismul si niste prieteni comuni. Altfel va urez succes pe drumul ales!...

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, eu doar am vrut sa spun si sa se vada ceea ce gandesc. Replicile voastre le-am citit si nu am inteles ce legatura are libertatea, motociclismul si spiritul chopper cu ce se intampla acum in acest grup. Cine vrea sa ajute oameni sarmani este invitatul meu, sa ma contacteze si va ajuta asa cum isi doreste, pentru ca de asta ma ocup. Va fi un ajutor benevol si veti ramane anonimi, asa cum se cuvine cand dai ceva in mod dezinteresat, asa cum a spus si unul, cica il chema Isus, ca trebuie sa daruiesti. AAAAAA, nu va convine, vreti sa o faceti in grup, sa se auda de voi, sa va simtiti voi bine cand dati ceva unui om sarman, fara sa stiti ce e de fapt in sufletul lui, vreti sa va luati rasplata aici, pe pamant, sa va fluturati mandrii siglele ca ati facut ceva deosebit. Ei bine, tocmai de asta mi-era frica si va dau un sfat: stati acasa pentru ca nu asa se face un lucru ca asta, iar psihologii de serviciu din grup ar trebui sa o stie. Si intelegeti odata: suntem motociclisti pentru ca asta ne place si asta e ceea ce ne leaga; sa nu amestecam lucrurile: orice alt fel de activitate, de pasiune, o face fiecare in mod individual, separat.

 

eh, nu merita supararea crede-ma. vorbesc din proprie experientza (a se vedea acest topic in paginile anterioare)

 

si din cate stiu acest topic nu e al CA ci al chopperistilor (asa a fost conceput, pentru asta a fost stick-uit)

 

apropo... pentru chopperisti si nu numai: sambata dimineatza plecam un grup spre munte (locatia inca nu e sigura in momentul asta). asa cum sunteti obisnuitzi... drum de 1 zi dus-intors. Maine va fi o zi foarte frumoasa (asa zic astia...) asa ca cine vrea sa profite, e invitat. o sa revin cu detalii.

 

hai :) pentru ca :laugh: nu merita!!!!

 

As veni si eu la plimbare maine, ca sunt liber de contract :laugh: suna-ma de dimineata (0723509793) sa imi explici unde ne vedem, ca nu le am cu locatiile astea. Ce bine ca pleaca cineva la drum, eu abia asteptam un semn.

 

 

 

 

 

 

Salut Sigmund

 

Vreau sa iti spun in primul rand ca nu am nimic personal cu tine si cu nimeni altcineva din CA. Doar ca gandesc diferit; si ce ai spus despre monitor e adevarat: in spatele lui ma exprim mai bine, e o chestie de timiditate, nu lipsa de barbatie, intelegi tu. Sigla CA as vrea sa o pastrez asa, din nostalgie (fara sa o port, stiu ca nu am niciun drept). Sta undeva pe dulap, la loc de cinste, pentru ca reprezinta ceva frumos din viata mea. Si cred ca am dreptul sa o pastrez. Au fost momente deosebite si nu regret nimic. Nu inteleg ce v-a apucat sa amestecati motociclismul cu altceva, sa transformati acest grup, care trebuia sa ramana deosebit, intr-un fel de firma privata cu reguli, fise de personal, sedinte, actiuni de tot felul, conducere etc. Nu le avem pe toate in viata de zi cu zi? Nu ne-am saturat cu totii de ele? Imi pare rau dar nu pot ramane alaturi de voi. Fiecare merge pe drumul lui si doar timpul va stabili cine a avut dreptate.

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, parca ati fi un card de copii, zau asa! :laugh: Gata, treceti peste! Si unii, si ceilalti. Bucurati-va de viata si de vreme, de motoare si de fete, ca viata e scurta. Hai, la asfalt cu voi! :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, parca ati fi un card de copii, zau asa! :laugh: Gata, treceti peste! Si unii, si ceilalti. Bucurati-va de viata si de vreme, de motoare si de fete, ca viata e scurta. Hai, la asfalt cu voi! :) :laugh:

 

kalimeroooooo :D exista o mica shansa sa ne vedem azi :P asa ca eu iti ascult sfatul ca un copil cuminte si ma duuuuuuuuuuc pe asfalt >:D<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spiritul chopper

ce inseamna acest spirit chopper? imi zice si mie cineva?

no offence, chiar vreau sa ma dumiresc

 

PS: cati din 'choperistii' bucuresteni calaresc choppere si cati calaresc cruisere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimata audienta,

 

Azi (adica ieri) am avut parte de o plimbare extraordinara, motiv pentru care, iesit din sevraj, ma gadeam sa inchei polemica din ultimele zile, pe care eu am declansat-o, cu cateva cuvinte de impaciuire. Noi, chopperstii din bucuresti, suntem "blestemati" sa impartim impreuna acest forum, deci e normal sa promovam buna vecinatate si diversitatea de idei. Numai ca ajuns acasa ma trezesc cu un mesaj privat de la lope. Problema este ca eu nu am raspuns si nu voi raspunde niciodata la mesasje private, atunci cand in discutie se afla probleme care privesc pe mai multi. Prin urmare, fara sa calific in vreun fel mesajul cu pricina, il rog pe lope sa il faca public, ca sa ii pot raspunde in acelasi fel. Mie nu imi este teama sa spun in fata tuturor ceea ce gandesc si sa ii las pe ceilalti sa citeasca si sa judece. Sper ca si lope sa dea dovada de aceeasi barbatie, din spatele monitorului sau.

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super faina vremea de azi!!!! Si motorul a spus "Saru' mana!

Ce mai faci Kawa? Cum a fost la munte? Imi este un dor nebun de el!

Bafta multa si asfalt uscat la toti!

 

Salve Maxe! :laugh: long time not see! M-am uitat pe la Ursu dupa tine dar se pare ca nu ne-am mai potrivit vizitele. M-am intalnit in schimb cu Catalin in Ursu acum o saptamana si ceva. Am golit fiecare cate o sticla si am plecat sa nu ne bata acasa vrajitoarele ca am intarziat prea mult :laugh:

 

Pai daca ti-e dor de munte de ce nu ai venit cu noi?... Am facut ieri 400 si ceva de km: Bucuresti-Predeal-Rasnov-Zarnesti-PlaiulFoii-Bran-Campulung-Pitesti-Bucuresti. Si zic eu ca nu am ajuns prea tarziu acasa daca e sa ne gandim la ce traseu am facut (21:30) Intre Zarnesti si PlaiuFoii e o bucata de drum de 10km de "ulitza" gen drum "bun" forestier. dar nu imposibil de mers pe el... acolo am pierdut mai bine de o ora dus-intors mergand cu 20-30km/h

 

La PlaiuFoii, ce sa zic, e super. e fix intre muntzi, cu Piatra Craiului dominand de acolo de sus toata valea. Vremea superba, o ciorba BUNA servita in paine, niste costitze cu cartofi la cuptor si papanasi, plamanii ne-au explodat de atata oxigen si ochii de atata frumusetze (incepusem sa ducem doru` Bucurestiului :))... cam astea au fost doar cateva din chestiile rele ce ni s-au intamplat.

 

O sa pun si ceva poze pe net.

 

PS: si muntele a intrebat de OldMax!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve Maxe! :D long time not see! M-am uitat pe la Ursu dupa tine dar se pare ca nu ne-am mai potrivit vizitele. M-am intalnit in schimb cu Catalin in Ursu acum o saptamana si ceva. Am golit fiecare cate o sticla si am plecat sa nu ne bata acasa vrajitoarele ca am intarziat prea mult :)

 

Pai daca ti-e dor de munte de ce nu ai venit cu noi?... Am facut ieri 400 si ceva de km: Bucuresti-Predeal-Rasnov-Zarnesti-PlaiulFoii-Bran-Campulung-Pitesti-Bucuresti. Si zic eu ca nu am ajuns prea tarziu acasa daca e sa ne gandim la ce traseu am facut (21:30) Intre Zarnesti si PlaiuFoii e o bucata de drum de 10km de "ulitza" gen drum "bun" forestier. dar nu imposibil de mers pe el... acolo am pierdut mai bine de o ora dus-intors mergand cu 20-30km/h

 

La PlaiuFoii, ce sa zic, e super. e fix intre muntzi, cu Piatra Craiului dominand de acolo de sus toata valea. Vremea superba, o ciorba BUNA servita in paine, niste costitze cu cartofi la cuptor si papanasi, plamanii ne-au explodat de atata oxigen si ochii de atata frumusetze (incepusem sa ducem doru` Bucurestiului :laugh:)... cam astea au fost doar cateva din chestiile rele ce ni s-au intamplat.

 

O sa pun si ceva poze pe net.

 

PS: si muntele a intrebat de OldMax!...

 

 

Printre atatea "rele" au fost si cateva lucruri "bune": am permisul suspendat (am depasit linia continua chiar sub nasul unui politist :laugh: ) si ma dor toate oasele. Dar intr-un fel m-am luminat: excursia a fost frumoasa, muntele e tot acolo si ne asteapta pe toti. Pe langa frumusetile vazute pe drum, cearta de aici pare ceva atat de mic. E timpul sa punem punct si sa ne ocupam doar de ceea ce ne bucura si ne uneste. II rog pe toti sa ma scuze si promit ca nu voi mai scrie niciun rand despre subiectul Chopper Academy. PS cea mai tare faza a fost cu magarul ala din mijlocul drumului care se uita furios la noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printre atatea "rele" au fost si cateva lucruri "bune": am permisul suspendat (am depasit linia continua chiar sub nasul unui politist :laugh: ) si ma dor toate oasele. Dar intr-un fel m-am luminat: excursia a fost frumoasa, muntele e tot acolo si ne asteapta pe toti. Pe langa frumusetile vazute pe drum, cearta de aici pare ceva atat de mic. E timpul sa punem punct si sa ne ocupam doar de ceea ce ne bucura si ne uneste. II rog pe toti sa ma scuze si promit ca nu voi mai scrie niciun rand despre subiectul Chopper Academy. PS cea mai tare faza a fost cu magarul ala din mijlocul drumului care se uita furios la noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...