Jump to content
Sign in to follow this  
Lope

Intalnire Choppere Bucuresti

Recommended Posts

Sambata 25 aprilie, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Plecare la Calarasi

Edited by Lope

Sambata 25 aprilie, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Plecare la Calarasi

PREZENT...daca nu ploua, ca am o raceala "de zile mari" :D

[

Plecare la Calarasi

Ce faceti acolo :D ca poate sunt si eu liber Sambata ???

Edited by A-L-E-X

Ce faceti acolo :D ca poate sunt si eu liber Sambata ???

Mergem la o plimbare mane, pana la baietii nostri de acolo ca nu i-am mai vazut de mult.

Mergem la o plimbare mane, pana la baietii nostri de acolo ca nu i-am mai vazut de mult.

Aha,la Divizia Lehliu si pe urma la Calarasi !!!!

PREZENT...daca nu ploua, ca am o raceala "de zile mari" :D

Daca va fi vreme buna...atunci o sa incerc sa apar si io

sambata seara se lasa cu beuta la apasu, avem un roker de pus in cap sau de bagat sub masa :D

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Eu vin la 10 in Piata Constitutiei. Sper sa avem parte de vreme ok. Macar sa nu ploua......

Sambata 16 mai, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

doar chopperisti?

Nu, este bine venit oricine.

salut baietzi ... am vb si cu cei de la mine din cartier, si ne gandeam sa venim si noi sa va cunoastem :eek: ...

Daca nu sunt numai chopperisti cred ca vin si eu...(din Rahova)...se poate?

Daca nu sunt numai chopperisti cred ca vin si eu...(din Rahova)...se poate?

Se poate omule, cum sa nu ?!? Doar sa ai placerea de a ni te alatura, sa ai rezervorul plin (sau aproape plin, functie de consumul mobrei tale) :) , si voie buna cat cuprinde. :eek:

Nu conteaza tipul mobrei alaturi de C.A. la plimbare :eek:

De curand sunt posesorul unui chopper, asa ca sambata voi fi prezent :eek:

Te asteptam cu placere , este bine de amintit ca aceste intalniri sunt organizate in fiecare sambata de catre noi si chiar daca anuntul nu apare , multi dintre noi vor fi acolo. Asta daca nu vine vreo furtuna...

sal!

care sunt choperistii (choperista cu prietenul ei) ca care am petrecut 1 Mai in Vama ,care m-au invatat la shot-uri de tequila :P , mi-ar placea sa va am in lista de mess , id-ul meu "okartur"

Pai cred ca d_paulo cu prietena lui

poi eu cad din calcul din prima :P

una la mana pt ca nu a fost vb de "choperista cu prietenul ei" ci de choperistul cu prietena lui si a doua la mana e ca am tras numa bere nicidecum shot-uri desi mi-ar fi facut mare placere sa-l invat eu si sa-i las o amintire asa placuta din partea noastra

sal!

care sunt choperistii (choperista cu prietenul ei) ca care am petrecut 1 Mai in Vama ,care m-au invatat la shot-uri de tequila :) , mi-ar placea sa va am in lista de mess , id-ul meu "okartur"

Nu e problema, pot sa te adaug in lista si ne cunoastem la shot-uri ca nu-mi sunt straine deloc :laugh: