Sari la conținut

Service adevarat


Postări Recomandate

Buuunnnn ... dupa ce mi am distrus neuronii cu un anumit service .. nu dau nume .. ( inca ) .. am decis sa incerc si altceva ..

 

Asa ca astept parerile voastre vizavi de alte service uri .. si unde sunt acestea ? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuunnnn ... dupa ce mi am distrus neuronii cu un anumit service .. nu dau nume .. ( inca ) .. am decis sa incerc si altceva ..

 

Asa ca astept parerile voastre vizavi de alte service uri .. si unde sunt acestea ?  :makeout:

Varsa tot sa stie si fratii de ce sa se fereasca. Ca de aia e democratie se poate sa fii surprins ca altii sunt multumiti de serviciile lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elf, vezi k am facut rost de nr. ala!

Apropo si motorul meu a stat 40 de zile tot in acelasiservice :makeout:

Editat de Cataaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de care e vorba? nu de alta da sa se fereasca si alti "biciclisti" de el :makeout:

 

Ce se aude ca e bun e AutoZone-ul ala nou deschis in Capitala (care se ocupa si de motoare acum)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar mai baieti, recomandati-mi si mie un service bun., sau daca nu, macar un mecanic despre care stiti ca e priceput si face treaba serioasa... fiidnca sunt confuz... :ok:

 

aud tot felul de pareri impartite si vreau sa stiu adevarul... hic :moto: eu cu cine votez ? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai in gluma, mai in serios personal va recomand garajul lu' nea Tanga .. saga o gasiti AICI :makeout:

 

ce pot sa spun e ca nu a plecat nimeni "nerezolvat" !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee..parc? nu ?i-ai da seama despre ce service e vorba..de b?ie?ii de la motoarele alea unite..nu vezi ce motor are elfu?

Ce crezi ca eu ni stiam dar mai sunt care nu stiu.

Puteam sa spun eu direct dar mai cunosc pe acolo asa ca tu ii ai in cap acuma.

Sincer cred ca nu depinde numai de ei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...