Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BRAVO!!! :cheers: .....unde-i barul ala?

B.

inca nu s-a deschis oficial.Este aici la Odorhei chiar linga primul semafor daca intri in oras ,dispre Tirgu Mures.Eu sper ca baietii o sa realizeaza ceva fain acolo.Numele se suna asa,,HARD ROCK KAFFE -RIDER'S PUB,cu parcare separat pentru motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caloriferul e bestial :D Ai copii pe-acasa de l-ai vopsit asa? :)

:D

nu am copii pe acasa ca nu e facut la mine acasa :moto:

am mai pus ceva poze cu camera copilului cu garfild .

btw. dupa ce s-a jucat cel mic cu aerograful nu a vrut sa mi-l mai dea inapoi abia dupa o ora de tratative :D

si eu sunt in renovare dar nu asa :hug:

daca tot am scris aici sa pus si o poza cu una din lucarrile mele care a cashtigat BEST PAINT la PRO STREET TUNING EVENT (cred ca mai tineti minte bmw-ul warcraft)

btw. cum am mai spus... imi place zina zoli :bounce:

post-9047-1188308140_thumb.jpg

post-9047-1188308504_thumb.jpg

post-9047-1188308524_thumb.jpg

Editat de cicioc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cicioc, un frigider custom in curand, ceva? :bounce:

 

Keep it up, excelente lucrari! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cicioc, un frigider custom in curand, ceva? :hug:

 

Keep it up, excelente lucrari! :bounce:

ahahhaha :D

cine stie ... totul e posibil cu asemenea clienti

acum si eu am de gand sa imi fac in casa macar un calorifer personalizat :)

cat despre frigider sa sti ca am vazut in us facut de MIKE " Lovele" (daca sti de cine e vb . cel cu real flames de pe discovery):moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca stiu de "Lovele" (mama, ce manelistic suna in romaneste :D).

Al dracului de talentat si ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: foarte misto.. :moto:

ms zoli la fel si tie cu mana .

arata stas :D

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 18:39 -------------
ceva probe ce am facut intr-o mare plictiseala

nu sunt f bine finisate dar din plict e ok orice

post-9047-1189179473_thumb.jpg

post-9047-1189179514_thumb.jpg

post-9047-1189179545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un rezervor pt o clasica Yamaha Sr 500 (single roadster) ,cam cat ar costa un paint,ceva mai simplu + vopsit culoare neagra ?Nu dispun de prea multi bani..kiar am ramas falit dupa ce l-am cumparat si lam reconditionat partial.dar as vrea sa stiu orientativ cat costa.vreau si eu sa ies prima data cu ea,cu primul meu motor :) .

Editat de iancu_ionut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salam alecum baieti .vad ca va doare in aerografe ,sunteti acasa si va exprimati talentul la greu iar eu ma prajesc aici in f-ckin africa printre antropoide si teroristi sinucigasi .sincer va invidiez .

Cicioc felicitari pt 1' st place la tuning show baia mare

Eu am facut o singura masina aici pt. showroom-ul firmei dar nici o lucrare pt client. Aici tuning inseamna sa lipesti logo-ul M3 -M5 -GTI etc pe diesel sau in cel mai fericit caz schimbi jantele.

Motociclisti sunt f multi dar in trei luni nu am vazut unu cu casca cat despre echipament nici vb iar motoarele ,desi modele noi ,sunt varza toate de la cazaturi si acrosaje pt ca NU EXISTA nici o regula de circulatie fratilor nici macar cele de bun simtz este ceva incredibil .In trei luni nu am vazut nici o masina neatinsa si vreau sa va spun ca am lucrat trei Mertzuri AMG ,M5-uri noi noutze Golfuri Edition 30 ,Hummer etc si erau mai shifonate decat daciile noastre din 70' de tie mai mare jalea cand le vezi 'tule mama lor de

barbari inapoiatzi si plini de petrodolari ...ce imi vine sa o tai in Romanica mea moderna si super civilizata da nu pot ca tare bine ma platesc Neandertalienii astia si nici cu munca nu ma rup ,dor dau cu biciul pe palmashi si incerc sa le bag ceva meserie in cap [ misiune imposibila ] ,si sunt tratat ca un European cu toate onorurile de cuviintza.

Maine inepe ramadanul si sunt tare curios pt ca am auzit ca e o nebunie totala ,totzi o iau razna se iau la bataie prin pietze ,cad secerati pe strada de foame si caldura asa ca mi-am luat inca un memorycard la camera sa nu pierd fazele tari .Astia nu manca ,nu beau ,nu fumeaza ,absolut nimic de la rasarit pana la apus iar noaptea se umfla cu de toate pana plesnesc dupa care [vorba lui Bitza ] se recunosc dupa horcaieli prin spital ...brrrr ...ce draq' caut eu aici ...de fapt stiu ce caut ,cam un Logan [ fara optiuni ] pe luna in cont .

Spor la succes baietzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms man

imi place ca priveshti si partea buna a lucrurilor

si mai ales o sa vi super bronzat de acolo;)

cu ocazia acestui tuning l-am cunoscut pe fiul tau . sa-ti traiasca man ca e super baiat :)

 

 

 

acum la ale noastre

"WATER LIFE"

PANZA 100/80 CM

 

 

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:38 -------------

"WATER LIFE2"

PANZA 60/50 CM

post-9047-1189598658_thumb.jpg

post-9047-1189598696_thumb.jpg

post-9047-1189856320_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Am descoperit si eu acest forum si ma bucur sa va salut pe toti.. pe unii dintre voi va stiu de pe alte forumuri si nu numai :)

 

Contribui si eu de ceva vreme la custom painting-ul din Ro, am un atelier in Bucuresti si fac airbrush pe masini, motoare si prin alte locuri :lol:

 

Mai jos sunt cateva lucrari ale mele; mai multe gasiti pe site-ul www.aero-art.ro

 

Numai bine!

 

post-24751-1189878957_thumb.jpgpost-24751-1189879011_thumb.jpgpost-24751-1189879319_thumb.jpgpost-24751-1189879413_thumb.jpg

Editat de Aurelian Mirea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare tuturor!

 

Am descoperit si eu acest forum si ma bucur sa va salut pe toti.. pe unii dintre voi va stiu de pe alte forumuri si nu numai :laugh:

 

Contribui si eu de ceva vreme la custom painting-ul din Ro, am un atelier in Bucuresti si fac airbrush pe masini, motoare si prin alte locuri :laugh:

 

Mai jos sunt cateva lucrari ale mele; mai multe gasiti pe site-ul www.aero-art.ro

 

Numai bine!

 

post-24751-1189878957_thumb.jpgpost-24751-1189879011_thumb.jpgpost-24751-1189879319_thumb.jpgpost-24751-1189879413_thumb.jpg

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...