Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wow, ce misto e pe acolo, me like!:D

Pe ce portiune de traseu erati?

E locul nostru de joaca, Pasul Tihuta. 25 de km cu viraje de toate mamele, majoritatea cu vizibilitate, asfaltul bun si o singura localitate (2 km). :rolleyes:

 

la anu promitem ca venim pe tihuta,dar cand mergeti pe hungaroring sau alte piste putem veni si noi...

Am anuntat cand am mers, aici, pe forum. O sa anuntam si la anul.

Va asteptam pe Tihuta. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

bravo.e adevarat ca esti incepator,da unde am scris eu ca sunt bun,chiar la coada nu sunt,dar la anu se deschide pista la mures si atunci va astept sa va vad,lista am facuto deja de mult cu baieti care scriu pe aci,vreau sa ii vad acolo cand trebuie sa ia probllema in mana,chiar azi ma gandeam sa imi pun clanxonu inapoi pe motor,pe cand trec pe langa ei sai avertizez ca sa lase frana,acolo trebuie acceleratie.dar pot sa te ajut ca sa devi si tu profesionist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu esti acelasi user dar cu alt nick care o ardea acum vreun an pe topic la "forja stradala" sau "curse interne si motogp" de te dadeai si pe acolo mare cunoscator si te-au linistit baietii ? Tot asa un user cu gura mare dar care era pistol cu apa. Nu e nevoie sa imi raspunzi,cunosc raspunsul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

ala e fratemiu,viespea albastra,no ala merge tare,oricum la forja stradala nu au fost facuti de nici un motociclist din tara pe baieti din mures,pacat ca a decedat mircea simon,cel mai periculos motociclist stradal din romania,acolo cartiile erau facute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

eu sunt inscris la unguri,nu ma duc in rosbk sti de ce,ca in 2009 noi baietii din mures trebuia sa mergem pe ungaroring si federatia de motociclism nu a vrut sa ne aprobe actul de plecare la campionatul national de moto viteza al ungariei,ca auzi ce au zis romani,ca trebuie platit comision,adica dreptul de smecher,pur si simplu au zic ca asta e daca nu vreti sa va inscrieti in rosbk,noi de atunci sa nu mai auzim de rosbk.lasa ca la anu vin la mures si sa-i vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine fie cum zici tu.facem altcumva..ca vad ca iti place sa te dai doar pe teren cunoscut!iti platesc eu taxa de participare la rosbk la etapa de hungaro aceeasi clasa ROOKIES aceleasi pozitii primele 3 locuri aceeasi suma premiu 1000 euro!daca pierzi dai de 4 ori inapoi suma

binenteles ca vb serios si banii ii dam inainte lui mistode.eu o mie tu 4 mii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

ce sa platesc mai,mai voi ma credeti chir prostu vostru,ne vedem cand e etapa la hungaroring si ma bag cu ei la cursa si tu todea sa fi acolo ca vin si eu cu baietii si daca pierd platesc.dar nu dau eu bani acuma pana la anu sa se foloseasca alti de bani mei.teapa e la moda la ora asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:alcy:

 

eu sunt inscris la unguri,nu ma duc in rosbk sti de ce,ca in 2009 noi baietii din mures trebuia sa mergem pe ungaroring si federatia de motociclism nu a vrut sa ne aprobe actul de plecare la campionatul national de moto viteza al ungariei,ca auzi ce au zis romani,ca trebuie platit comision,adica dreptul de smecher,pur si simplu au zic ca asta e daca nu vreti sa va inscrieti in rosbk,noi de atunci sa nu mai auzim de rosbk.lasa ca la anu vin la mures si sa-i vad.

:funny: asta este ceva debitare a ta

todea........am crezut ca esti mai serios :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e fratemiu,viespea albastra,no ala merge tare,oricum la forja stradala nu au fost facuti de nici un motociclist din tara pe baieti din mures,pacat ca a decedat mircea simon,cel mai periculos motociclist stradal din romania,acolo cartiile erau facute.

Mircea era si va ramane un Super Baiat Prieten si forjator din zona mea.

 

Lafel din Mures No1 e Gagy si tot foarte bun pe strada si Mikutzu.

 

Man! Vezi k esti pe forum R1 si aici nu prea tine cu smecheria.

 

Stai in banca ta si antreneaza te linistit fara sa provoci carcote acolo unde deocamdata nu ai loc.

 

Succes.

 

P.S. Cati ani are Frat-u? Nu de alta da daca e forjator ar trebui sa-l stiu. in 2000-2001 am avut un restaorant in TgMures si ma stiu bine cu adevaratii forjatori.

 

No, sezi bland.

Mai cugeta si tu...

 

:alcy:

 

:funny: asta este ceva debitare a ta

todea........am crezut ca esti mai serios :lol:

Man FRM e autoritatea-Federatia moto Romana. RoSBK este cursa privata. Au in 2012 o mica legatura dar nu are treaba cu ce-ai spus tu ca ceri FRM ului.

 

Clasa SBK a Romaniei pe 2012 nu e cea a RoSBK ci 2 curse la Arad, 2 Istambul Park si una la Pleven.

 

Tu ai cerut sau ar fi trebuit sa :

 

1. Cauti club sub steagul care mergi in sezonul 2012

2. Sa platesti 100 euro la FRM ptr licenta si asigurare curse interne

3. Sa platesti 15 euro licenta Internationala ptr a participa intr-o alta tara dar sa fi Roman si sa fi sub tutela tarii tale.

 

Licenta de 50 euro si 50 asigurarea o plateste orice Sportiv Moto Roman care merge in Champ Nationale sau Internationale sub Drapelul Roman. Exclus Amicalele RoSbk.

 

Ro SBK are in 2012 Champ National SBK Dunlop. Este o cursa 50% sub FRM dar nu este cursa ce reprezinta Romania in Calendarul FIM.

 

Calendarul FIM include Camp Roman SBK, Camp EstEuropean SBK, Alpeadria SBK, si World SBK. La astea poti merge K Roman si daca bati sa-ti ridice drapelul tarii tale!!!

 

Succes.

 

Daca aveti intrebari sau nevoie de ajutor in consultanta de acest gen... Va raspund si ajut cu sugestii cu placere.

 

P.S.

 

Ro SBK nu prea cred k e firma de pariuri sportive... Dar exista astfel de firme unde puteti s-o faceti si sa pariati pe cine vreti ce sume doriti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la limbajul jignitor pe care il folosesti!

Pastreaza o pozitie decenta si inceteaza cu aerul de superioritate pe care il ai atunci cind jignesti alti useri!

Multumesc pt.atentie..

Editat de l.u.v
Atentie la limbajul jignitor pe care il folosesti! Pastreaza o pozitie decenta si inceteaza cu aerul de superioritate pe care il ai atunci cind jignesti alti useri! Multumesc pt.atentie..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

Mircea era si va ramane un Super Baiat Prieten si forjator din zona mea.

 

Lafel din Mures No1 e Gagy si tot foarte bun pe strada si Mikutzu.

 

Man! Vezi k esti pe forum R1 si aici nu prea tine cu smecheria.

 

Stai in banca ta si antreneaza te linistit fara sa provoci carcote acolo unde deocamdata nu ai loc.

 

Succes.

 

P.S. Cati ani are Frat-u? Nu de alta da daca e forjator ar trebui sa-l stiu. in 2000-2001 am avut un restaorant in TgMures si ma stiu bine cu adevaratii forjatori.

 

No, sezi bland.

Mai cugeta si tu...

 

 

are 38 de ani domnu sabin,mi-a zis ca va cumoasteti si va respecta.a fost in gasca lui mircea.stau bland,dar cu ce vam suparat????,chiar nu stiu,discutam cu baietii respectos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...