Sari la conținut

Jucarioara Mea


tiggernlg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

super frumoasa ! sa o stapanesti sanatos si sa va bucurati unul de celalalt !

 

bafta

 

 

ai reusit, bravo !! S-o stapanesti sanatos si fara incidente;

este superba...

 

 

Multam mult , asa sa fie ....Doamne Ajuta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOO Daaaaa....asta e ceva....

ps:totusi zine cat ai dat pe ea ??

:)

 

 

Denis tata , chiar este ceva . Ai fi vazut ca am scris :"Gsxr 1000 k8" , si ti-ai fi dat seama . Cat despre pret , am dat un pret f. bun , asta fiind in primul rand , iar in al doilea rand , nu cred ca postam pentru a ne da in bashini care a dat mai mult si asa mai departe. Daca e cineva interesat de modelul asta , se gaseste peste tot , iar daca vrea un serviciu de calitate , sa nu astepte 15 ani dupa motor , si posibil chiar un pret sub pretul pietei, atunci recomand WWW.BARDAKMOTOR.COM. :moto: Bafta "barosane" :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Denis tata , chiar este ceva . Ai fi vazut ca am scris :"Gsxr 1000 k8" , si ti-ai fi dat seama . Cat despre pret , am dat un pret f. bun , asta fiind in primul rand , iar in al doilea rand , nu cred ca postam pentru a ne da in bashini care a dat mai mult si asa mai departe. Daca e cineva interesat de modelul asta , se gaseste peste tot , iar daca vrea un serviciu de calitate , sa nu astepte 15 ani dupa motor , si posibil chiar un pret sub pretul pietei, atunci recomand WWW.BARDAKMOTOR.COM. :moto: Bafta "barosane" :moto:

 

Imi cer scuze,dar nu mam uitat atent la titlu'.Bafta si tie "barosane" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic

Denis, inteleg ca esti pasionat de fenomenul moto, dar esti offtopic nu doar aici, ci in multe alte topicuri.

Care este scopul tau pe acest forum? Ai o gramada de reply-uri infantile si degeaba care denota varsta frageda si lipsa de ocupatie! Mai domoleste-te!

Mai rarut ca-i mai dragut!

 

tiggernlg, frumos motorul, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente!

 

asfalt uscat!

 

Cazi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super achizitie...ce an e?

ps:bafta multa si multi km

 

 

:) aaaa...k8 iti zice ceva??? :moto:

 

On-topic: am vazut una bucata k8 la smaeb, care m-a lasat cu gura cascata, alb cu argintiu, accesorii rosii (accesorii adicatelea: suruburi, buloane, manetele de frana si ambreiaj etc etc etc..), si gume rosii...am muriiiiiit...

 

Hai la multi km cu dumneaei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba...s-o stapanesti sanatos si fara incidente...Vreau si eu sa merg maine sa dau comanda de una de 600..ca deh...nici banuti nu prea sunt..si mai ales nu ma cred inka in stare sa ma urc pe 1000 (INCA)..In cat timp ti-au adus motorul..ca asta ma intereseaza cel mai mult..Asfalt uscat si multa sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On-topic: am vazut una bucata k8 la smaeb, care m-a lasat cu gura cascata, alb cu argintiu, accesorii rosii (accesorii adicatelea: suruburi, buloane, manetele de frana si ambreiaj etc etc etc..), si gume rosii...am muriiiiiit...

Gumele rosii n-au ce cauta pe un K8... alea-s gume de fitze bune doar pentru cei care nu stiu sa se dea :rusinica:

 

Ca un fan Suzuki, nu gasesc decat cuvinte de lauda pentru motocicleta, tot ce au scos galbejitii din 2005 pana acum la gixxerele de 1000 mi-au dat socuri cardio-respiratorii...

 

Sa stapanesti sanatos motorul, asfalt uscat, curat, fara gropi si bafta-n trafic!

 

XCS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari!

 

peste 2 luni de zile daca imi aproba creditul voi fi si eu un posesor de k8 dar negru cu negru mat :rolleyes:

 

aveti grija de voi!!

 

Cum se comporta amortizorul electronic stock si limitarea electronica?(A<B<C) si ce cauciucuri stock are pe ea?

 

PS: imi poti da te rog pm ca e mai greu sa caut topicul mereu avand in vedere ca nu mai imi permite timpul :rusinica: sa ma uit in fiecare zi pe forum

Editat de iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic

Denis, inteleg ca esti pasionat de fenomenul moto, dar esti offtopic nu doar aici, ci in multe alte topicuri.

Care este scopul tau pe acest forum? Ai o gramada de reply-uri infantile si degeaba care denota varsta frageda si lipsa de ocupatie! Mai domoleste-te!

Mai rarut ca-i mai dragut!

 

tiggernlg, frumos motorul, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente!

 

asfalt uscat!

 

Cazi.

 

s-o stapanesti sanatos si fara incidente!!!

 

offtopic: cum altfel sa faci 1.129 de posturi? vorbind ca prostu de unu singur. nici macar n-are motocicleta, dar da din melnita, de zici ca nu-i adevarat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Penis, inceteaza!

 

am ras vreo 5 minute incontinuu :rusinica:)))))

 

acum ca sa nu fie post-ul degeaba : superb motor. in opinia mea designul seriei GSX-R 07-08 este cel mai reusit dintre toate.

 

bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba...s-o stapanesti sanatos si fara incidente...Vreau si eu sa merg maine sa dau comanda de una de 600..ca deh...nici banuti nu prea sunt..si mai ales nu ma cred inka in stare sa ma urc pe 1000 (INCA)..In cat timp ti-au adus motorul..ca asta ma intereseaza cel mai mult..Asfalt uscat si multa sanatate!

 

 

Salutare si multam la toti pt rapsunsuri.

Motocicleta a venit in 1 saptamana. Eu sincer , recomand cu incredere BARDAK MOTOR. In primu' rand pretul care a fost unul foarte bun. suna si vb cu ei . Nu vei regreta. Nu fac reclama nimanui , dar am fost foarte multumit , si pt mine conteaza foarte mult aspectul asta.:" Clientu nostru ,stapanu' nostru"

 

 

Bafta si asfalt uscat! :rolleyes:

 

Felicitari!

 

peste 2 luni de zile daca imi aproba creditul voi fi si eu un posesor de k8 dar negru cu negru mat :blbl:

 

aveti grija de voi!!

 

Cum se comporta amortizorul electronic stock si limitarea electronica?(A<B<C) si ce cauciucuri stock are pe ea?

 

PS: imi poti da te rog pm ca e mai greu sa caut topicul mereu avand in vedere ca nu mai imi permite timpul :rusinica: sa ma uit in fiecare zi pe forum

 

 

Amortizorul stock e foarte ok , atata cat mi-am putut da si eu seama , am 330 km cu ea pana acuma.

Limitarea electronica? te referi la harta? daca da , atunci . se merita , acuma ......depinde, daca ploua o muti pe modul C ,si trage ca o mobra , dar daca o fortezi, tot iti fuge de poponeata.....asa ca na' nu stiu , eu unul merg 99% numai pe A.

Cauciucele sunt BRIGESTONE.

Sunt foarte multumit de motoreta , si in special sunt foarte multumit de stabilitatea ei . O recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...