Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

acum ce are??pun pariu ca macar un monsterist e dispus sa isi dea monopostul jos(daca are) sa te plimbe,si mai ales sa fi prezenta la sedinta tovarasului coco :wacko:

 

Eu am impresia ca-l tot vad pe tovarasu Coco cum da ture pe Bd Titulescu...oare el o fi ? :wacko:

 

 

 

 

Si ca sa rasp la intrebare...trebuie sa-i schimb kitu' de lant neaparat si nu am bani,normal:)

Si am pana pe spate :moto:

si cam atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As putea tine si eu o lectie deschisa despre traditiile romanesti, in speta despre obiceiurile funerare si cum afecteaza acestea integritatea fizica si spirituala a monsteristului (si mobrei) de rand. Prima tema - Cortegiile funerare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am impresia ca-l tot vad pe tovarasu Coco cum da ture pe Bd Titulescu...oare el o fi ? :wacko:

domnul coco se plimba pe unde crezi si pe unde nici nu iti vine sa crezi! si dupa cum vad de la colegii monsteristi se da si "legal" :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnul coco se plimba pe unde crezi si pe unde nici nu iti vine sa crezi! si dupa cum vad de la colegii monsteristi se da si "legal" :moto:

 

nu stiu altii cum sunt...dar noi toti ne dam legal :wacko:

...in consecinta, de cand ne stim, de un an si ceva...nici unu nu si-a pierdut carnetu conducand mobra :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu altii cum sunt...dar noi toti ne dam legal :wacko:

...in consecinta, de cand ne stim, de un an si ceva...nici unu nu si-a pierdut carnetu conducand mobra :wacko:

da normal sunt de acord :moto: nici eu nu am depasit niciodata 59km/h in oras si 99km/h afara(exceptand autostrada unde nu am depasit139km/h) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coco se plimba mai mult intre pardon si petrom, ambele de la favorit. nu cred ca a ajuns el pana pe titulescu, e mult prea departe.

 

 

habar n-am daca e el....motoreta e rosie,casca e rosie.si are sunetul acela inconfundabil.....

probabil o sa ne zica el dc a trecut pe aici sau nu...

 

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e posibil sa fi fost la andu, deci el e, dar nu inteleg cum de a iesit el din cartier, ca de obicei sta cuminte pe langa bloc, se joaca cu fisu si invart amandoi sticlute cu licori galbui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, dar ce e invazia asta de `ondisti pe canapeaua baietilor? :wacko: sa inteleg ca hondele voastre cand vor fi mari, vor sa fie ducati monster? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asistentul cocoson ar putea tine si trainingul ala cu "cum se intra cu suta in peco, si se iese pe jos!" :moto:

 

 

 

Nu am inca experienta altora la punctat.....dar va explic daca strang oameni ca sa tin seminaru' :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem si duminica nu-i bai dar nu de la prima ora...diseara vin sa ma prezint si eu fratilor cu V2...impreuna cu Paulynos normal.Pe Titulescu eu trec des,am casca identica cu COco doar ca monstru-i negru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e posibil sa fi fost la andu, deci el e, dar nu inteleg cum de a iesit el din cartier, ca de obicei sta cuminte pe langa bloc, se joaca cu fisu si invart amandoi sticlute cu licori galbui.

 

 

 

ne p.....sam in sticlutze de d&g

 

hint: coco-son are monster negru. accept o bere.

 

 

 

ce e ma cu vaca mea...ca fac ravagii???? :moto:

 

asta e pentru nicu .... http://laurentiudumitru.ro/blog/2009/04/29...eed-to-the-end/ :wacko:

 

baietzii stiu de ce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu am intrat cateva ore pe forum vad ca m-ati ars.

 

Acum sa lamurim cateva lucruri:

 

1.Cine vrea sa se dea cu mine (parte femeeeeasca) fac efortul sa dau monopostul jos.

2.Toata ziulica cat e de lunga ma plimb prin oras.(cu Vita)

3.Pe Titulescu e posibil sa fiu eu pentru ca merg aproape zilnic la Volksbank.

4.Sonatu' bea mai mult ca mine si Son la un loc :wacko:

5.Maine promit ca o sa fac o poza in fiecare locatie pe unde ajung. :moto:

 

Daca mai aveti intrebari va raspund cu sinceritate si drag.

 

Apropos: socializez si cu alte clanuri. Poate sa va confirme Ovi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu am intrat cateva ore pe forum vad ca m-ati ars.

 

Acum sa lamurim cateva lucruri:

 

1.Cine vrea sa se dea cu mine (parte femeeeeasca) fac efortul sa dau monopostul jos.

2.Toata ziulica cat e de lunga ma plimb prin oras.(cu Vita)

3.Pe Titulescu e posibil sa fiu eu pentru ca merg aproape zilnic la Volksbank.

4.Sonatu' bea mai mult ca mine si Son la un loc :wacko:

5.Maine promit ca o sa fac o poza in fiecare locatie pe unde ajung. :moto:

 

Daca mai aveti intrebari va raspund cu sinceritate si drag.

 

Apropos: socializez si cu alte clanuri. Poate sa va confirme Ovi.

 

 

atunci sa-ti faci o poza si cand ajungi pe titulescu :wacko:

eventual si cu mine pa lg tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi colegi, cu regret in taste, trebuie sa va aduc la cunostinta ca fratilii Symbolic a fost privat de privilegiul de a scrie pe acest forum forum pentru uratoarele 14 zile.

 

Pentru mesaje de incurajare si suport moral sunteti asteptati pe messenger.

 

Va multumexc.

 

 

LIBERTATE PENTRU FRATELE SYMBOLIC

o campanie sustinuta de PLM F/R C

ce 'reaq a facut? sau n-a facut? :wacko:

 

eu nu am primit nicio explicatie si nici raspuns la mesajul meu catre admin.

bre, stai linistit, nici altii n-au primit! :moto: sa vezi ce fain e cand iei ban ca s-a logat al'cineva de pe compu' personal! :wacko: :)

 

cred ca abia va asteapta baietii...si pe tine si pe nenea dkw-u'

n-au iei inima asa haina sa se ia de un "pensionar" B) ripperu' are antecedente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu , si eu voi merge pe Cheia . Doar ca voi merge vineri dimineata , foarte devreme . Vreau sa vad prima etapa din Campionatul National de Viteza In Coasta care se desfasoara pe drumul dintre Rasnov si Poiana Brasov , incepand cu ora 8:30 .Asta inseamna ca voi pleca cel tarziu la 5:30 din Bucuresti . Dupa curse merg la Targu Secuiesc unde raman pana duminica . Daca sunt doritori pentru vineri ii astept sa tipe . http://www.autorally.ro/index.cfm/page/vtm...c%20Balint.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...