Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stai linistit ca nu te-am uitat si catre tine merg. sa gasesc si timpul sa ne vedem sapt asta. e mai complicat ca ma mut si intru in concediu/demisie.

dar de vazut, ne vedem :)

Miercuri , la academie , daca poti . Au zis astia ca e frumoasa vremea . Doar sa-mi zici de ce scule e nevoie . Id-u meu de mess e b28jmp . Aaaaa , sa sti ca nu esti singuru` care-si da demisia Si yo ma car pe 24 ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar la mine e un pic mai misto. am concediu o luna (O LUNA!!!) pentru ca nu am apucat sa-mi iau vara asta, dupa acre mai am o luna platita in care nu trebuie sa ma duc la birou

 

pai daca e sa ajung la academie maine, vin cu ele in buzunar ca oricum nu merg semnalizarile si mi-e frica pana la coltu blocului. vb pe mess :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondule, ai noroc ca un foarte bun prieten de-al meu e din maramu, deci pe tine te iert :) acum vb serios, am fost la o ora sa imi iau un st2, dar ii dadusem ok-ul tipului de la care mi-am luat mobra...

 

deci, pt cand il aduc pe tigan la academie sa vin cu lantul si sa imi sun prietenii? :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-i faci. si eu m-am orientat prost la inceput dar mi-am revenit pe parcurs :D

 

 

de aia inca visezi la bulldogul ala, care daca imi aduc bine aminte e o yamaha :) :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu. yamaha bt1100 bulldog.

 

MT 01 e tata V-twinurilor pe sasiu stradal/sport dar e si f scump si mult prea nervos.

 

singura japoneza care mi se pare ca iese in evidenta cu ceva e MT 01, chiar imi place stilu, desi mi se pare ca tancu ala de motor scoate cam putin cai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

90 cp si 150 Nm e ok. nu caii sunt importanti acolo. citeam ceva ride test in care zicea omu ala ca ii era frica sa deschida gazu mai tare in curbe ca rupea aderenta imediat.

 

dap, cuplu e f mare la turatii joase, pe bord are vreo 7000 sau 8000 rpm..

 

oricum nu cred ca e bine sa continuam dicutia despre aceasta marca (pana ieri nici nu stiam ca se fac motorete in japonia :) :D) pt. ca se supara ducatistii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah tetea, nica nu stii. aia e furca frumoasa? frumoasa e aia pe care o ai tu pe monster si pe care nu o meriti. rusine, halal monsterist mai esti si tu.

 

ai mai ... la naiba, vrei sa-ti spun ce nume e furca la Monsteru' meu din 97 (bine, ca nu s-a inventat Monster cu furca asa Âşucară e partea a doua)? N-o sa ma creada nimeni cu de-astea mici pe injectie. Verificati in 2008 la S2R va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...