Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

la multi ani bei monsteristilor!

... merge forumul asta ca ....

 

apropo ce-i cu bologna, cand, ce, cum, hai nu fiti zgarciti, spuneti si la altiiii

 

bologna inca e ..:laugh:

vb la vin/bere mercuri ( suntem cativa pana acum)

 

 

In primul rand..La MULTI ANI !!! :moto:. Pe restul,ce ziceti..le vorbarim miercuri seara la un vin fiert "Pe Baricade" ?

 

 

LMA si de la je.va astept in baricade la un vin fiert :( sa va povestim cum se face revu`la 4* in barcelona :o

Editat de gogoshika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

LMA si de la je.va astept in baricade la un vin fiert :moto: sa va povestim cum se face revu`la 4* in barcelona :o

 

ce ma, facurati revelionu la 4 margarete la barcelona si nu mai avem loc de voi??? :(

ai draq cu boemia voastra!!!

 

l-am facut si io la minus 4 grade pe ATV...se pune?? :laugh:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma, facurati revelionu la 4 margarete la barcelona si nu mai avem loc de voi??? :o

ai draq cu boemia voastra!!!

 

l-am facut si io la minus 4 grade pe ATV...se pune?? :(

 

-4 grade cu +4*=0 (nu are ce s se puna) dar dupa ce te faci bine si inveti sa 'motociclesti'...stam si la povesti.

 

ierbarule, nu la 4 margarete mah, la 4 magarite.

 

mah...tu confunzi cu cele 4 barmanite a lu' Coco :laugh: apropo'...mai traieste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate zair, nu stiu de mai traieste. zice ca s-a lasat de baut. in alta ordine de idei, am dus muzici la garaj. adica un mp3 player de la gunix, un set de boxe de la neamu si ceva discuri de la niculae. poate ne adunam odata si acolo, la caldurica si cu bericica in mana.

 

despre buggy nu stiu nimic, s-o fi bagat in sac la mos si dus a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, da Buggy a supravietuit sarbatorilor?

 

Ultima data facea dus la Marin...nu vreau sa stiu mai multe.

 

frate zair, nu stiu de mai traieste. zice ca s-a lasat de baut. in alta ordine de idei, am dus muzici la garaj. adica un mp3 player de la gunix, un set de boxe de la neamu si ceva discuri de la niculae. poate ne adunam odata si acolo, la caldurica si cu bericica in mana.

 

 

sa inteleg ca nu i deschidem usa garajului?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-4 grade cu +4*=0 (nu are ce s se puna) dar dupa ce te faci bine si inveti sa 'motociclesti'...stam si la povesti.

 

povesti spui tu ma incepatorule, eu spun numai adevaruri absolute testate pe propria piele!!

 

...bine sunt de cand ma stiu doar ca mai am defecte de functionare, ocazional :o

 

la 5 stele nu mai erau locuri??? :( :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lu coco nu avem cum sa-i inchidem usa in nas, el e sef de trib.

am vorbit cu niculae si o sa printam niste poze monsteriste pentru a le pune pe peretii garajului.

 

care ma pipaiai ma pe la chur?

 

http://picasaweb.google.com/alice.ciola/Bi...341436601964530

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Era mana mea dar nu te pipaiam, incercam sa te tin sa nu cazi de pe spatele Âştefanului, iar tre' sa dai bere!

 

Salutare MONSTERISTILOR si LA multi ani !!! :o

Ce va pasa :( aveti garaj :laugh:

 

La multi ani! BĂ buton!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru toti pe anu asta sunt bine mersi :( multumesc ptr 'ingrijorari' :laugh: iar ptr zair ce ma fac cu tine ca tot timpu intelegi invers marin era la mine iar eu facem dus in fine.........sa ne vedem cu bine baieti :o .Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare monsteristilor!

 

ma bate tare un gand: Ducati Monster

Mi se pare cea mai motocicleta dintre motociclete in ziua de azi.

Desi sunt ciopărist convins, am o afinitate mare pt Monster. In primul rand e original; in al doilea rand e V2 (ma rog, L2...); in al treilea rand e cheala/dezbracata (imi place sa vad oasele si matzele unei mobre); in al patrulea rand e de fier (cum ar trebui sa fie o mobra); in al cincilea rand (dar la fel de important) e ROCK :moto:; in al saselea rand e mai rapida ca un cruiser mediu :o

 

asa ca, ma bate gandul asta rau.

Ducati Monster 750 Dark, cam asta ar fi tinta, cu plecare din viroaga 535

Poate in timp sa-i pun roti spitate si-un fel de T-bar :( (asa sunt astia de au geaci cu fermoaru' intr-o parte, nu putem sa le lasam cum le-a facut fabrica:P)

 

In prezent,

... sper so dau cu cel putin 2500 europeni, sa adaug cateva sute de europeni d-astia, si sa pun mana pe-un monster bunicel.

Salve si ne mai auzim...

 

PS: Si pretina vrea monstru, sa renunta la viroaga de 2 juma pentr-un 600 galben :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare monsteristilor!

 

ma bate tare un gand: Ducati Monster

Mi se pare cea mai motocicleta dintre motociclete in ziua de azi.

Desi sunt ciopărist convins, am o afinitate mare pt Monster. In primul rand e original; in al doilea rand e V2 (ma rog, L2...); in al treilea rand e cheala/dezbracata (imi place sa vad oasele si matzele unei mobre); in al patrulea rand e de fier (cum ar trebui sa fie o mobra); in al cincilea rand (dar la fel de important) e ROCK :ok:; in al saselea rand e mai rapida ca un cruiser mediu :(

 

asa ca, ma bate gandul asta rau.

Ducati Monster 750 Dark, cam asta ar fi tinta, cu plecare din viroaga 535

Poate in timp sa-i pun roti spitate si-un fel de T-bar :laugh: (asa sunt astia de au geaci cu fermoaru' intr-o parte, nu putem sa le lasam cum le-a facut fabrica:P)

 

In prezent,

... sper so dau cu cel putin 2500 europeni, sa adaug cateva sute de europeni d-astia, si sa pun mana pe-un monster bunicel.

Salve si ne mai auzim...

 

PS: Si pretina vrea monstru, sa renunta la viroaga de 2 juma pentr-un 600 galben :moto:

 

te salut,

 

ce pot sa zic...buna alegere :o

daca ai intrebari, nelamuriri sau ai nevoie de sfaturi ai nimerit bine!

 

hai noroc si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare monsteristilor!

 

"Welcome in the jungle" :(

 

Singura prbl de care te vei lovi.. este modelul pe care ti-l doresti(asta pentru ca e destul de rar)..in rest nu ducem lipsa de idei. :o

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iceman, am un prieten bun care vinde un monster de 800 din 2001. ti-l pot scoate la 2.500. da-mi un pm daca te intereseaza si te pun in legatura cu el. stiu si un monster galben pentru femeia ta, in prezent se afla la neamuu, mare monsterist si prieten de nadejde. el e fiert acum pe s2r de 1000 si o sa dea monsterul, care e un 620 galben pe injectie, din 2002, despre care zice lumea ca ar fi cel mai bun 620 de din gasca, adica neforjat si cu consumabile la zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iceman, am un prieten bun care vinde un monster de 800 din 2001. ti-l pot scoate la 2.500. da-mi un pm daca te intereseaza si te pun in legatura cu el. stiu si un monster galben pentru femeia ta, in prezent se afla la neamuu, mare monsterist si prieten de nadejde. el e fiert acum pe s2r de 1000 si o sa dea monsterul, care e un 620 galben pe injectie, din 2002, despre care zice lumea ca ar fi cel mai bun 620 de din gasca, adica neforjat si cu consumabile la zi.

 

bai nea liviule, dar tie nu iti scapa nimic??...mai misca vre-un monster pe la capitala de care sa nu stii?? :o :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iceman, am un prieten bun care vinde un monster de 800 din 2001. ti-l pot scoate la 2.500. da-mi un pm daca te intereseaza si te pun in legatura cu el. stiu si un monster galben pentru femeia ta, in prezent se afla la neamuu, mare monsterist si prieten de nadejde. el e fiert acum pe s2r de 1000 si o sa dea monsterul, care e un 620 galben pe injectie, din 2002, despre care zice lumea ca ar fi cel mai bun 620 de din gasca, adica neforjat si cu consumabile la zi.

 

salut Liviu,

ai uitat ca imi vand si eu motorul,

bagati un ochi aici

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-157612.html

 

toate cele bune

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si La multi ani!

 

Vin si eu aici cu o mica intrebare...Stie cineva pe cineva care vinde vreun monster(de 600 preferabil) pe la maxim 2000 de euro?

Daca ar fi din Bucuresti ar fi si mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nea liviule, dar tie nu iti scapa nimic??...mai misca vre-un monster pe la capitala de care sa nu stii?? :o :(

 

da de al meu :laugh:

 

 

Salutare si La multi ani!

 

Vin si eu aici cu o mica intrebare...Stie cineva pe cineva care vinde vreun monster(de 600 preferabil) pe la maxim 2000 de euro?

Daca ar fi din Bucuresti ar fi si mai bine.

 

daca esti interesat discutam si de o reducere ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial bugetul era cam pe la vreo 3000...dar na...sarbatorile...cadouri...si uita asa ramane omu` fara bani.

 

discutam la un tel 0740112053 / 0763044195_Andrei daca te intereseaza,

poate facem ceva cu rate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kindare, ce vrei sa iti iei??

 

sau de cand cu insuratoarea te asezi pe 4 roti?? :(

 

doar iarna pe 4x4 roti,

la vara cu ajutorul lui Dumnezeu si al creditului bancar voi incerca un 1100 new monster :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...