Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai si cu galbiorul ce faci? il pui la vanzare sau ramane in familie? nu de-alta dar sunt cateva persoane dornice de monster dar care nu au 3-4000 de euro disponibili pentru unu

 

taxiul cred ca o sa ramana in familie (pt blondu jr).

dar, daca nu-si ia permisu pana in mai trece la vanzare, cu toate ca nu as vrea, e un moto care nu a avut nici o probl si merge ca uns la 26k km.

 

noi sa fim sanatosi :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo cam tarziu am vazut topicul...ce-i drept nici nu prea am fost activa in ultimul an pe forum.Am si eu un Ducati Monster din 98 cam de un an si jumatate, destul de multumita de el(nefiind primul motor)deocamdata e dezmembrat ca vreau sa mi-l aerografiez dar inca nu m-am decis asupra temei(funny thing...cand am de facut o lucrare in aerograf pt altcineva, e asa usor, imi vin o gramada de idei ...dar cand e vorba de rezervorul propriu..iar am o gramada de idei dar nu pot decide asupra uneia :crack: :laugh: :) Promit sa pun poze cand e gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai blondo, ce atata mister??

 

ia povesteste acilea...ce mobra iti iei? S2R am inteles...dar vb cu profesionistii :crack: ...da si tu detalii, poze...etc

 

daca as stiii si eu mai multe ti-as spune :laugh:

nu e nici un mister doar ca monsterica e in italia la un prieten.

 

deabia astept sa-l vad si sa-l calaresc putin.

s2r de 800 - 77 cai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-as ruga sa nu incepem,din nou, discutiile despre ducati. Eu unul sunt satul pana peste cap, nu stiu de voi.

 

pai nu le incepe nimeni. doar ca, asa cum ai scris si tu, cadrul e una din partile destepte la ducati. ca de-aia folosesc constructia asta si nu recurg la variante chinezesti. oricum, mare pacat cu ce ai patit. nu vad ce rezolvare ai avea decat sa il dai pe piese si sa incerci sa recuperezi cat mai multi bani de pe urma lui si sa iei alt monstru. poate de data asta il iei prin recomandari si nu de la tot felul de "afaceristi".

 

@coco: smecher tare pustiu. dovada ca ducati are un tren de rulare atat de stabil, ca si un pusti poate face trick-uri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am explicat baietilor de pe acel topic ca nu este absolut nicio problema cu cadrele de ducati si ca intr-adevar au ceva probleme cu carterul motor , din cate am observat la cativa dintre voi . Sper sa inteleaga si sa nu mai injure Ducati . Noi il iubim asa cum e , cu bune si cu rele . Somnic pufos va doresc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am explicat baietilor de pe acel topic ca nu este absolut nicio problema cu cadrele de ducati si ca intr-adevar au ceva probleme cu carterul motor , din cate am observat la cativa dintre voi . Sper sa inteleaga si sa nu mai injure Ducati . Noi il iubim asa cum e , cu bune si cu rele . Somnic pufos va doresc !

 

se aberereaza unu care stie el de o problema notorie la ducati: designulll (si are fzr)

 

N-AI CU CINE MA, NISTE TARANI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

despre mine este vorba,

stau langa Irlandezu' in fosta casa a lui David....

monster negru..

he he he

de vanzare de altfel : http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-163919.html

bafta si asfalt uscat tuturor

 

 

stiu casa, acolo a stat un baiat cu care am fost coleg in generala.

sa traiesti vecine :crack:

 

 

p.s. scuze de intarziere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu casa, acolo a stat un baiat cu care am fost coleg in generala.

sa traiesti vecine :crack:

 

 

p.s. scuze de intarziere

 

salutare,

ai si tu motor,

poate ne vedem la o tura cu monsterele cand se face mai cald,

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

ai si tu motor,

poate ne vedem la o tura cu monsterele cand se face mai cald,

bafta

 

 

as vrea

poate o sa imi iau anu asta, cum am mai zis, sa vad cum fac cu finantele

de mers in schimb am mers cu motoare, ultima oara cu un gsx-r rosu, prin octombrie - noiembrie anu trecut.

eu stau vis-a-vis de magazinul ala dincolo de intersectie.

oricum, poate ne vedem si asa

multa bafta si asfalt uscat la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...