Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vreau si eu o uratenie dinaia cadou de ziua mea: 6 mai , sfantul Andrei , 1 iunie, mos craciun, iepurasul de paste sau mos nicolae.... :cheers:

 

o sa-mi iau inima in dinti cu tot cu artere si o s ama urc pe ea...asa urata cum e, sa arunce lumea cu rosii , borcane de castraveti, oua dupa mine cand trec pe strada si sa strige...jos mah de pe hidosenia aia ca ne-ai spart timpanele.

Editat de DomnulK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, ca ma bate pretena-su :cheers:

 

si poate ma convinge ca cbr-ul e mai motor decat monsterul si nu ma mai primesc baietii la garaj.

si daca nu ma mai primesc , unde ma mai murdaresc eu de motorina pana la coate...si de vaselina pana in crestetul capului.

 

 

P.S. Alexutzza, citeste si aici: http://monster-lounge.blogspot.com/

mai k,

inregistreaza-ma si pe mine pe blog

 

bogdan.iuga@yahoo.com

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu stiu pe unu care are yamaha mi se pare, dar si-ar fi dorit un mostru!! :)

 

 

de ce mi-as lua un pcoket bike...ii am martori pe Liviu si pe Coco ca monsterul pt mine e pocket bike. :cheers: e frumos si-atat. nu mi-as lua. Poate un Multistrada sau un ST :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce mi-as lua un pcoket bike...ii am martori pe Liviu si pe Coco ca monsterul pt mine e pocket bike. :cheers: e frumos si-atat. nu mi-as lua. Poate un Multistrada sau un ST :)

 

poket bike zici...ce mah, te dai mare ca ai buzunarele largi??

pai daca esti asa bogat da si tu o bere pt. mentoru tau! (adica je) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e somer mah si riparu ca si mine asa ca slabe sanse la berea aia :cheers:. deci chiar nu se anunta nici o alta mobra cu trellis pt ursu in seara asta?

 

PS: poti sprijini curentul artistic din Romania cu un cico daca vrei. sub forma de sponsorizare. in caz ca nu te-ai prins (ti-am zis ca muncesti prea mult si nu arati f bine) io-s curentu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e somer mah si riparu ca si mine asa ca slabe sanse la berea aia :). deci chiar nu se anunta nici o alta mobra cu trellis pt ursu in seara asta?

 

PS: poti sprijini curentul artistic din Romania cu un cico daca vrei. sub forma de sponsorizare. in caz ca nu te-ai prins (ti-am zis ca muncesti prea mult si nu arati f bine) io-s curentu'

 

cum adica nu arat f bine?? ce vrei sa spui?? eu intotdeauna arat f bine!! :) :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia azi am gasit plug-inul< din greseala :cheers: >. numa ca cei care posteaza trebuie sa treaca jos la publicare

Etichete pentru această postare: una din categoriile existente, sau una noua daca nu se incadreaza in cele deja facute.

Editat de DomnulK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu' care-a infaptuit stretfaighetr pentru ducati a bagat un interviu pe f&f. e de citit :burnout:

 

ps. mr K, ma bagi si pe mine la blog ca am un poza c-un monster din state. albastru, ce-i drept... si multe povesti cu trante. cu mine.

mihai.caluseriu@@@gmail.com iz di adres.

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, n-ati fost nici unu la caraoc. pacat, ca am fost echipa mare motorizata si nici nu a fost asa inghesuiala ca alte dati. in alta ordine de idei, de zair mai stiti ceva? ca nu a mai dat nici un semn in ultima vreme :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poket bike zici...ce mah, te dai mare ca ai buzunarele largi??

pai daca esti asa bogat da si tu o bere pt. mentoru tau! (adica je) :burnout:

 

master tu erai...Obi Wan. 2403_worshipper.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, n-ati fost nici unu la caraoc. pacat, ca am fost echipa mare motorizata si nici nu a fost asa inghesuiala ca alte dati. in alta ordine de idei, de zair mai stiti ceva? ca nu a mai dat nici un semn in ultima vreme :burnout:

Din cate am inteles , Zair e plecat de vreo 2 saptamani din Bucuresti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...