Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

salut prieteni, inca sunt mic :) da las` ca ma fac eu mare :blink:

primul meu motor o sa fie un monster :) , citesc mereu post-urile voastre dar nu inteleg ce sa intanplat cu "monsteristu`"??? De ce va certati??? sincer nu va inteleg ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda, faine pozele Livane!

 

Canapeaua aia nu e MONSTER LOUNGE !!! Canapeaua aia e ca tine: UN GUNOI !!!

 

Mah Coco esti baiat destept si mai ai si-o varsta.Ne spalam rufele asa in public?Vezi ca la canapeaua aia am carat si noi azi si ne-am simtit bine,asa ca nu insulta pe toata lumea si fa totu un jeg.Nu mai fi nervos ca nu te prinde,tie iti sta bine cu berea in mana :blink: !!! Las c o dregem noi s p asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut prieteni, inca sunt mic :P da las` ca ma fac eu mare :blink:

primul meu motor o sa fie un monster :) , citesc mereu post-urile voastre dar nu inteleg ce sa intanplat cu "monsteristu`"??? De ce va certati??? sincer nu va inteleg ;)

 

salut pretene'

 

daca vrei un sfat in alegerea monsterului arunca cu intrebarile tale.

 

coco si monsteristul se cunosc de o saptamana si e mai greu pana se obisnuiesc unul cu altu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andrew_smith, mai banditule, multumim de poze. esti foarte binevenit pe canapeaua noastra jerpelita si poti veni si miercurea la academie, la intalneala noastra. apropo, tura viitoare cand mergem pe cheia, ai grija sa nu mai ramai fara benzina.

 

yakwza, cu monsteristu' nu s-a intamplat nimic, asa a fost intotdeauna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine DRAQ mai esti si tu???

 

Esti betiv???

 

 

:blink: E omul care a fost cu noi pe Cheia asta-iarna, cu banditul. Si daca e betiv, ce?! Irascibilule!

Baga-ti-va mainile/mintile 'n cap ba baieti, parca sunteti la gradinita.

Te-ai luat si de canapeaua magica, aia de-am carat-o cu greu de la 121m distanta... ;)

Monster lounge are un singur picior, are nevoie de tine intr-un capat si de Liviu in celalalt sa fie in echilibru. Daca va certati, se clatina.

Sunteti prieteni ma, prieteni buni, trebuie sa va reamintesc eu asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa fie degajat din functie betzivu' de monsterist si sa fi numit altcineva in functie de coordonator al miscarii.

 

Umbla numai cu gunoaie ...... de idei. Cam ce e in capul lui ((cuvant urat)) :blink: ;)

 

Si mai alege si trasee de (cuvant urat).......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

opaaa, trouble in paradise?!?? :blink:

 

ce paula mea faceti mah, va certati in public??? suntem prea multi si deja nu ne mai putem suferi? :)

 

@coco...liviu e nebun, tu esti nebun....nu vad unde e neintelegerea, parca pe asta se baza prietenia dintre voi ;)

 

@monsteristu...mdeah

 

@mo weed...dute-m ...CUVANT URAT...ca minti!!

 

p.s. orice asemanare cu persoane sau fapte reale este pur intamplatoare, acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pretene'

 

daca vrei un sfat in alegerea monsterului arunca cu intrebarile tale.

 

coco si monsteristul se cunosc de o saptamana si e mai greu pana se obisnuiesc unul cu altu :blink:

Multumesc, stiu aproape tot despre monster(virtual) :)

Daca am nelamuriri nu o sa ezit sa va intreb.

Problema e ca am doar 17 ani, si o sa mai stau un an pe bara ;)

 

Cat despre Coco si Monsterist stiu ca se cunosc de mult :) (va urmaresc din umbra)

Sper sa se impace si sa treaca peste suparari.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bwueeeiii!!! ce-i cu telenovela asta aici?

:blink:

 

ia lasati voi orgoliile si mai bine vedeti-va de motoare.pentru discutii de genul exista forumul coafezelor.

hai la o bere in seara asta mai bine .

 

on topic:

maine pe unde se merge?cine ma ajuta si pe mine sa montez un stop ?;)

 

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in pardon parca inchide intr-o ora.hai la Mo Weed ;)

 

 

 

zi o ora sa stiu cat beau in seara asta :)

 

:blink:

 

unde bei?

mai treceti si voi pe la bikers otopeni , da sa luati de la bar si sa imi lasati si mie spaga

 

monsteristule , cand vine caldura sa dai sfoara in tara cu plimbarea aia deochiata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde bei?

mai treceti si voi pe la bikers otopeni , da sa luati de la bar si sa imi lasati si mie spaga

 

monsteristule , cand vine caldura sa dai sfoara in tara cu plimbarea aia deochiata

 

La capitolul spaga nu ai gasit omul potrivit. Mai bine faceai invitatii la alti monsteristi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

creca v-ati dilit nitel. pacat ca faceti publice discutiile astea. si ca sa trecem si la actiuni mai importante, va readuc aminte de miscarea de maine pentru Adi. eu nu mai pot sa ajung din motive de febra maxima, delir si greata absoluta. dar ma bazez ca putyeti fi baieti buni (asa cum v-am cunoscut eu) si ii veti face o surpriza placuta lui Adi maine. pentru detalii, vedeti topicul de la actiuni caritabile. hai cu caldura mai repede ca frigul nu ne prieste :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

creca v-ati dilit nitel. pacat ca faceti publice discutiile astea. si ca sa trecem si la actiuni mai importante, va readuc aminte de miscarea de maine pentru Adi. eu nu mai pot sa ajung din motive de febra maxima, delir si greata absoluta. dar ma bazez ca putyeti fi baieti buni (asa cum v-am cunoscut eu) si ii veti face o surpriza placuta lui Adi maine. pentru detalii, vedeti topicul de la actiuni caritabile. hai cu caldura mai repede ca frigul nu ne prieste :blink:

 

pai daca te pune domnu' sa stai cu "chinezarii" la baute ;) normal ca ai greturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...