Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

o sa iesim pe la 12.00, la academie. am putea merge pana dupa targoviste, la cea mai mare zimbrarie din ro.

 

bun,ne vedem la 12 la academie

am plecat la plimbare

 

Uratilor! eu sunt la serviciu :friends:

nasol... si eu pana acum am avut de invatat si am ratat multe iesiri....

servici usor

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am nevoie de oglinzi pentru monsterul meu,

 

are cineva asa ceva pe acasa si vrea sa scape de ele? -

(am unele cu filet de 10mm dar....pe invers)

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blondu,de ce nu incerci la My Moto sa vezi ce oglinzi au. Astea de pe mobra mea sunt f ok si se pupa ca filet cu sistemul tau (si au am vrut sa le schimb si am patit treaba cu directia filetului).

 

bai Liviu, ce-ati patit mah? sper ca nu v-ati dat la gioale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e clar ca s-a intamplat ceva. si postul lui liviu e aruncat asa ca sa ne faca sa murim de curioazitate de ce s-au ciondanit de data asta :rolleyes:

 

oricum va impacati mah dar vreti voi sa va purtati ca niste copii la groapa de nisip :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... vrea cumva careva un motan? are vreo 4-5 luni, e portocaliu cu burta albă Âşi miaună de mama focului Âşi se tânguie că n-are Âşi el un stăpân.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De duminica sunt mandrul posesor al unui Monster 600 din 2000 :bow: Albastru! :kiss: Asa ca as vrea sa stiu ce formulare trebuie sa completez ca sa ma pot aseza si eu pe un coltisor al canapelei cu monstri :rolleyes:.

 

Pana una, alta, poate are cineva de vanzare urmatoarele:

 

- Manete ambreiaj (in special) si frana

- Oglinda dreapta

- Aripa spate (spoate nu e denumirea corecta, vin dintr-o lume a aripilor & portierelor :moto:), cea de care sunt prinse stopul si suportul numarului de inmatriculare

 

 

Multumesc!

 

post-13356-1237276507_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De duminica sunt mandrul posesor al unui Monster 600 din 2000 :bow: Albastru! :kiss: Asa ca as vrea sa stiu ce formulare trebuie sa completez ca sa ma pot aseza si eu pe un coltisor al canapelei cu monstri :rolleyes:.

 

Pana una, alta, poate are cineva de vanzare urmatoarele:

 

- Manete ambreiaj (in special) si frana

- Oglinda dreapta

- Aripa spate (spoate nu e denumirea corecta, vin dintr-o lume a aripilor & portierelor :moto:), cea de care sunt prinse stopul si suportul numarului de inmatriculare

 

 

Multumesc!

 

post-13356-1237276507_thumb.jpg

 

 

manete si oglinzi vezi ca gasesti la MyMoto in controceni. Maneta daca nu au in stoc iti aduc pe comanda, dar oglinzi gasesti sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eugene, treaba aia se numeste codita si toata lumea serioasa o taie. adevarul e ca te cam stropesti pe ploaie atunci cand lipseste, dar monstrul arata mai inchegat astfel. odata taiata, mai greu se poate monta alta la loc, ea fiind sustinuta de doua tevi care fac parte din cadru. putem incerca sa iti punem una, coco o are pe a lui si ii ocupa locul degeaba in balcon. despre manete nu stiu ce sa-ti zic, la cat de mult se tavalesc astia, e mare criza pe piata. oglinzi iti comanzi mai bine de la louis, ca astea originale sunt o galagie de bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...