Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma baieti...tre sa ne vdm neaparat ca sa testez daca stiti sau nu sa beti bere!!Miercurea viitoare,ce ziceti?dau eu primul rand!

 

cred ca vrei sa testezi daca treaba aia cu "deschis pana la ultimul client" se aplica si daca trec 48 de ore :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vampire667, bine ai venit in randul nostru (asa poate ne mai schimbam si noi sangele).

 

asa, am de dat cate o bere la urmatorii: zair (pentru postul cu nr. 1.000), mo weed (postul 2.000), alexutza (3.000) si fat (pentru postul 4.000).

 

 

Eu sunt mic si necajit....vreau si eu bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blonduli, alexxuta, alaturi de alte prezente feminine de pe acest minunat forum sunt latura feminina a PLM F/R C, 99%

io de exemplu sunt printre membrii fondatori alaturi de bravu ripar si bravul thc. numa' ca io sunt din monster lounge chapter :D

iti pun si patchul atasat (nu ne-am apucat de ele inca) ca sa vezi ca e treaba serioasa (si nu prea)

post-23275-1241012007_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, in primul rand au disparut niste reply-uri. in al doilea rand, cati v-ati umarat aseara la academie?

 

dupa cum spunea si liviu, am fost eu si resu :D ...serios vorbind cred ca ne-am strans vreo 20 si ceva la un moment dat, din care 80% monstere :D

 

inca ceva...liviu si-a onorat fata de mine aseara promisiunea cu berea ;) asa ca ma simt nevoit sa plusez si eu 2 malturi cu hamei pentru postul cu numarul 5000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum spunea si liviu, am fost eu si resu :D ...serios vorbind cred ca ne-am strans vreo 20 si ceva la un moment dat, din care 80% monstere :D

 

inca ceva...liviu si-a onorat fata de mine aseara promisiunea cu berea :D asa ca ma simt nevoit sa plusez si eu 2 malturi cu hamei pentru postul cu numarul 5000

 

numai la bautura va sta mintea...un bilet la teatru sau o carte n-ati cumpara. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma plecati undeva weekend-ul asta? eu maine duc trantorul sa fie vazut de posibilul viitor proprietar si daca ii place (greu de crezut ca nu) sambata imi da omul banii si eu raman pieton :D :D

oricum, pana in toamna rasare in fata blocului alt monster care va fi tot portocaliu cu negru. poate chiar s2r sau un 900

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma plecati undeva weekend-ul asta? eu maine duc trantorul sa fie vazut de posibilul viitor proprietar si daca ii place (greu de crezut ca nu) sambata imi da omul banii si eu raman pieton :D :D

oricum, pana in toamna rasare in fata blocului alt monster care va fi tot portocaliu cu negru. poate chiar s2r sau un 900

 

eu zic sa-ti iei si tu o motocicleta de data asta ;) termina-te cu prostiile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu trantorul, de fiecare data cand ajungeam acasa si il legam, nu imi venea sa urc ci sa plec sa ma mai dau cu el. strasnica motoreta ducati :D

eu unul sunt convins pe viata ca asta e motorul care mi se potriveste. singurul regret e design-ul monster-ului nou care nu ma incanta asa mult. nu zic nu, sunt cateva japoneze care mi-ar placea (apropos, la mitingul AMR m-am urcat pe un bulldog si parca e facuta special pt dimensiunile mele) dar orice motoreta as avea pe viitor, sigur va fi ducati. si daca vor fi mai multe, italianul oaches nu va lipsi niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu trantorul, de fiecare data cand ajungeam acasa si il legam, nu imi venea sa urc ci sa plec sa ma mai dau cu el. strasnica motoreta ducati :D

eu unul sunt convins pe viata ca asta e motorul care mi se potriveste. singurul regret e design-ul monster-ului nou care nu ma incanta asa mult. nu zic nu, sunt cateva japoneze care mi-ar placea (apropos, la mitingul AMR m-am urcat pe un bulldog si parca e facuta special pt dimensiunile mele) dar orice motoreta as avea pe viitor, sigur va fi ducati. si daca vor fi mai multe, italianul oaches nu va lipsi niciodata.

 

Bravo Symbolicule! Frumos post.

 

 

VITA NU MAI ESTE DE VANZARE !!!!

 

Am reusit performanta sa agonisesc 2 animale in casa in seara asta si uite cu ce m-am ales :D))))

post-33007-1241134046_thumb.jpg

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au reusit amandoua sa faca treaba aia in acelasi loc? a terminat primul si al doilea a stat nitel, s-a uitat, a dat o tura doua si a zis: e frumos, dar n-are motz ! stai ca-ti arat eu cum se face :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

nou pe forum, nou motociclist (curand) si viitor ducatist-monsterist (peste 'fro doua saptamani).

 

am o intrebare, daca stiti careva: cum se prezinta examenul teoretic la A? adica ce fel de intrebari sunt? am cumparat o carte de legistaltie si teste pentru A (editura National) dar din cate am mai auzit, nu prea e suficient sa stii ce e in ea pentru examen, si trebuie sa mai iei la rontait si cartea de B.. ma duc sa ma programez peste max o saptamana, si as vrea sa stiu macar ce sa invat si de unde.. ca vine mobra si n-o sa pot sa o vad in fata casei fara sa ma sui pe ea!

 

multam anticipat de raspunsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...